2 Oglasa za posao za kategoriju IT poslovi

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

IT poslovi

Naša stranica Klik do posla donosi vam najnovije oglase za IT poslove u regionu. Pronađite svoj savršen posao u oblasti informacionih tehnologija, bilo da ste početnik ili iskusni profesionalac.

Marketing menadžer

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

13 dana do isteka

Beograd

preko 120000 din

Oglas za posao: Marketing Menadžer - Beograd

HR agencija Bulevar, povezana sa vodećim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji, za potrebe klijenta iz Beograda, traži zainteresovane kandidate za poziciju Marketing Menadžer. Iskoristite priliku da postanete deo dinamičnog tima i unapredite svoje veštine u oblasti marketinga.

Lokacija rada: Beograd

Opis posla:

  • Plaćena stručna praksa
  • Izrada oglasa u Adobe Illustrator
  • Postavljanje oglasa na portalima za oglašavanje i na stranicama kompanije
  • Kreiranje sadržaja
  • Održavanje postojećih internet stranica
  • Predlaganje ideja i saradnja sa kolegama za marketing kampanje
  • Predlaganje inovativnih ideja
  • Realizacija vizuelnog sadržaja na osnovu zahteva

Uslovi rada:

  • Poželjni studenti druge, treće ili četvrte godine
  • Nije potrebno prethodno radno iskustvo, obezbeđena adekvatna obuka
  • Mogućnost zaposlenja nakon završene prakse
  • Inovativnost u radu, potreba za stalnim predlaganjem novih ideja i rešenja
  • Upoznatost i praćenje novih trendova u oblasti marketinga
  • Potrebno znanje u upotrebi Adobe Illustrator
  • Poznavanje osnova Google SEO optimizacije i postavljanje Facebook kampanji
  • Poželjno iskustvo u marketingu, ali nije presudno
  • Kreativnost i inicijativnost u poslu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Radno vreme: Pon-petka: 8-16h

Kako se prijaviti:
Zainteresovani kandidati mogu se javiti u periodu od 08:30 – 16:30h na telefone:

  • 011/454-25-88
  • 060/3066-099

Ili poslati CV na email: [email protected]

Više o našim uslugama: Pogledajte na sajtu www.ustupanje-radnika.com

HR agencija Bulevar nudi besplatne usluge zapošljavanja za sve kandidate. Koristite naše usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure i postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

Pročitaj više
Web programer

Postavljen od Partners&Orka

45 dana do isteka

Inostranstvo

WEB PROGRAMER

Partners&Orka, u saradnji sa svojim partnerom iz Hrvatske, radi oglašavanje za poziciju Web Programera.

Lokacija rada: Hrvatska

Opis posla:

  • Dizajn i održavanje web stranica hotela, vila, rent-a-car preduzeća
  • Dizajn promotivnih materijala

Poslodavac nudi:

  • Platu od 1.000 eura neto
  • Mogućnost rada od kuće
  • Izradu radne i boravišne dozvole
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Redovnu zaradu

Za sve bliže informacije o poslu i uslovima rada možete dobiti pozivanjem na broj: +385 97 613 66 57
Slanjem svog CV-a možete se prijaviti na konkurs putem e-mail adrese: [email protected]

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka ličnosti.

Pročitaj više

IT posao

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00