1 Oglasa za posao za grad Jevtic I.M.J nekretnine d.o.o

Jevtic I.M.J nekretnine d.o.o

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite kategoriju
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Oglasi Jevtic I.M.J nekretnine d.o.o

Agent za promet i izdavanje nekretnina

Postavljen od Jevtic I.M.J nekretnine d.o.o

7 dana do isteka

Beograd

po dogovoru

Oglas za posao: Agent za promet i izdavanje nekretnina

Opis posla:

  • Komunikacija sa klijentima na srpskom i engleskom jeziku
  • Prezentacija različitih prostora
  • Procena i kreiranje individualnog pristupa za svakog klijenta

Profil kandidata i kvalifikacije:

  • Uverenje o položenom stručnom ispitu za posrednike u prometu i izdavanju nekretnina
  • Napredno poznavanje engleskog jezika
  • Motivacija za postizanje ciljeva
  • Poslovno orijentisana, vesela osoba, ekstrovertne prirode
  • Mogućnost prepoznavanja i kreiranja posebnih ponuda za svakog klijenta
  • Preciznost i odgovornost u organizovanju sopstvenog vremena i protokola
  • Fleksibilnost u pristupu pregovaranju i predviđanju poslovnih prilika
  • Saradnja sa kolegama i poštovanje radne etike
  • Rad pod pritiskom

Nudimo:

  • Fiksna zarada koja se isplaćuje redovno i po dogovorenom rasporedu, sa mogućnošću povećanja kroz bonuse, nagrade i podsticajne programe
  • Fiksno radno vreme od 9 do 17 časova
  • Mogućnosti za rast i napredovanje, što može dovesti do povećanja fiksne plate i bonusa u budućnosti
  • Aktivnosti koje jačaju timski duh i podršku među kolegama

Kontakt za prijavu:

  • Pošaljite svoj CV na preko klikdoposla sajta.
  • Kontakt telefon: 060/4450659

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Pročitaj više

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00

Klikdoposla © Copyright 2024 All Rights Reserved

Uslovi korišćenja

Poslovi po gradovima