1 Oglasa za posao za kategoriju Menadžment viši

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Menadžment viši

Rukovodilac odeljenja kvaliteta i tehničke službe

Postavljen od Partners&Orka

44 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

Rukovodilac Odeljenja Kvaliteta i Tehničke Službe

Kompanija GOSTOL TST d.d., svetski poznata u oblasti rešenja za peskarenje, raspisuje konkurs za poziciju rukovodioca odeljenja kvaliteta i tehničke službe.

Lokacija rada: Tolmin, Slovenija

Opis Posla:

  • Organizacija i nadzor rada u službi kvaliteta i tehničke službe.
  • Saradnja u rešavanju pritužbi i neusaglašenosti.
  • Koordinacija i praćenje implementacije planova kvaliteta.
  • Praćenje razvoja struke i uvođenje inovacija u praksu.
  • Kontrola, praćenje i upravljanje troškovima kvaliteta.

Očekujemo Kandidate:

  • VSS tehničkog obrazovanja.
  • Najmanje dve godine radnog iskustva.
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika.
  • Sposobnost čitanja tehničkih planova.
  • Samoinicijativnost.
  • Osećaj za timski rad.

Nudimo Kandidatima:

  • Dinamičan rad.
  • Rad u prijatnom timu koji omogućava svakom pojedincu da ispuni svoja očekivanja.
  • Isplatu stimulacija na osnovu učinka.
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme.
  • Izrada radnih i boravišnih dozvola.

Ukoliko ste zainteresovani za ponudu i ispunjavate uslove konkursa, pozivamo Vas da svoju biografiju pošaljete na e-mail adresu: [email protected]

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00