645 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi

Cvecar-aranzer

Postavljen od SM FLOWERS

34 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Potreban radnik za rad u cvecari na groblju Orlovaca.Pozeljno radno iskustvo.Pocetna plata 50000din.Za iskusnog aranzera veca plata u skladu sa znanjem posla.

Pročitaj više
Radnik u call centru

Postavljen od SZTR Tip Top

33 dana do isteka

Više gradova

80000-120000 din

Call operater

Mesto rada: Surčin, Novi Beograd i Obrenovac

Opis posla:

  • Rad u kancelariji kao call operater
  • Radno vreme u 2 smene
  • Potrebno poznavanje rada na računaru, posebno programa Word i Excel
  • Poznavanje engleskog jezika

Uslovi:

  • Odgovornost i pouzdanost
  • Radno angažovanje u 2 smene
  • Poznavanje rada na računaru i programa Word i Excel

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na kontakt telefon ili putem email-a radi daljeg dogovora i slanja CV-a.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Točilac na pumpi u Šapcu i Loznici

Postavljen od GEMELI DOO LOZNICA

31 dan do isteka

po dogovoru

Eko benzinska pumpa traći točioce goriva - Hitno potrebni!

Eko benzinska pumpa u Majuru, nedaleko od Šapca, i kod Loznice trenutno zapošljava točioce goriva.

Kontakt Osoba: Vladan
Kontakt Broj: 063 / 19 41 141

Ovo je odlična prilika za one koji traže posao u oblasti benzinskih pumpi ili sličnim radnim mestima. Ukoliko ste zainteresovani ili imate dodatna pitanja, slobodno se obratite direktno kontakt osobi Vladanu.

Konobar, konobarica/šanker, šankerica/kuvar, kuvarica

Postavljen od Šuma klub

Tražimo osoblje za letnju sezonu na Adi Ciganliji!

Pridružite se našem timu u srcu letnje zabave!

Zapošljavamo konobare, konobarice, šankere, kuvarice, kuvarice i higijeničarke za predstojeću letnju sezonu

Naš lokal, smešten na Makiškoj strani Ade Ciganlije, treći po redu, traži motivisane i energične pojedince spremne da se pridruže našem timu za predstojeću letnju sezonu. Ako volite dinamično okruženje, rad sa ljudima i želite da budete deo nezaboravnih letnjih trenutaka, ovo je prilika za vas.

Šta nudimo:

Mogućnost stalnog zaposlenja ili povremenog rada

Rad u jednoj od najlepših letnjih destinacija u Beogradu

Prijateljski i podržavajući tim

Konkurentnu zaradu i fleksibilno radno vreme

Tražimo osobe za sledeće pozicije:

Konobari/konobarice

Šankeri/šankerice

Kuvari/kuvarice

Higijeničarke

Idealni kandidati su:

Osmehom dočekuju goste i pružaju izuzetnu uslugu

Sposobni za timski rad u dinamičnom okruženju

Odgovorni, pouzdani i spremni na učenje

Iskustvo je poželjno, ali nije obavezno

Ako ste spremni da se pridružite našem timu i doprinesete stvaranju nezaboravnog iskustva za naše goste, željno iščekujemo vašu prijavu.

Zainteresovani? Za više informacija i prijavu, kontaktirajte nas na telefon: 069/511-5262.

Ne propustite priliku da ovog leta budete deo našeg uspešnog tima na Adi Ciganliji!

Vozač B kategorije

Postavljen od NS24

Potreban vozač B kategorija,za prevoz robe po Srbiji i Beogradu,početna stanica Batajnica,obezbeđen stan za zainteresovane iz unutrasnjosti plata oko 110000din.

0659112505

Pročitaj više
Operater u proizvodnji papira

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

Mesto rada: Beograd – Palilula

Opis posla:

  • Rad na proizvodnoj liniji
  • Odgovornost za rukovanje i podešavanje mašine i uređaja, kao i poznavanje proizvodnog procesa
  • Evidentiranje nepravilnosti u proizvodnom procesu i radu mašine
  • Učešće u održavanju i zameni proizvodne opreme na papir mašini
  • Vršenje primopredaje smene, održavanje urednosti i čistoće radnog okruženja
  • Učešće u implementaciji i održavanju Lean standarda

Uslovi:

  • Radno vreme: 12 sati dnevno, u II smeni (prva smena 07-19h, druga smena 19-07h)
  • Rad se obavlja 5 dana u nedelji, sa 2 dana slobodno
  • Radno angažovanje na duži vremenski period
  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca za kandidate izvan Beograda
  • Potrebno III/IV stepen stručne spreme - mašinskog, tehničkog ili tehnološkog smera
  • Iskustvo u proizvodnom procesu je prednost
  • Početa zarada: 80.000 RSD

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefone u periodu od 08:30h - 16:30h: 011/454-25-88 ili 060/3066-099, ili poslati CV na email [email protected].

Više informacija o ponudi posla možete pronaći na sajtu www.ustupanje-radnika.com.

Info - HR agencija:
Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja, Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure i postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

Pročitaj više
Prodavac sladoleda m/ž

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

Hotelu u centru grada potrebni kandidati na poziciji prodavca sladoleta m/ž u sklopu njihovog restorana

Radno vreme: od 10h do 22h u smenama po dogovoru

Početna zarada: 70.000 rsd

Slobodni dani: 1/2 po dogovoru

Kontakt za prijave:

  • 011/4250-523
  • 060/614-0009
  • 060/354-1582

Pročitaj više
Konobar

Hotelu u centru grada potrebni kandidati na poziciji konobara m/ž u njihovom restoranu

Radno vreme:

  • 08 - 15h
  • 11 - 19h
  • 16 - 23h

Ugovorena zarada: 65.000 - 70.000 rsd

Pročitaj više
Radnik na dečijem štandu

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

Novi Beograd

Mesto rada: Novi Beograd

Opis posla:

  • Prodaja dečije garderobe i stvari za decu na dečijem štandu
  • Rad u dve smene, po 6 sati dnevno
  • Potrebno je biti ljubazan, komunikativan i spreman za rad u prodaji

Uslovi za kandidate:

  • Samo studenti mogu aplicirati
  • Radno iskustvo nije potrebno
  • Radno vreme: 4-5 radnih dana u nedelji
  • Satnica: 350 dinara po satu

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti na sledeće načine:

  • Lično dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar
  • Telefonom: 060 3066 098
  • Putem email-a: pošaljite CV na [email protected]

Napomena: Priložite obrazac CV-a prilikom slanja mejla na navedenu adresu.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00