1 Oglasa za posao za grad Predškolska ustanova Zvezdica

Predškolska ustanova Zvezdica

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Predškolska ustanova Zvezdica

Premium oglas

Higijeničar/ka u Predškolskoj Ustanovi Zvezdica

Postavljen od Predškolska ustanova Zvezdica

10 dana do isteka

Oglas za Posao: Higijeničar/ka u Predškolskoj Ustanovi Zvezdica

Predškolska ustanova Zvezdica traži higijeničarku/ higijeničara za održavanje i čišćenje prostora. Iskustvo je poželjno.

Opis Posla:

  • Održavanje higijene i čistoće prostora u predškolskoj ustanovi.
  • Redovno čišćenje svih prostorija, uključujući sobe, toalete, hodnike i ostale zajedničke prostorije.
  • Pravilno korišćenje i čišćenje sredstava za čišćenje.

Kvalifikacije:

  • Poželjno iskustvo u sličnim poslovima.
  • Odgovornost i pažnja pri obavljanju poslova čišćenja.
  • Sposobnost rada u timu.
  • Pouzdanost i tačnost.

Za sve dodatne informacije, molimo pozovite na sledeće brojeve telefona: 060 6610 519 i 065 5423 474.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00