3 Oglasa za posao za kategoriju Veterina

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Veterina

Veterinar / Veterinarski tehničar

Postavljen od Partners&Orka

4 dana do isteka

Inostranstvo

po dogovoru

Posao: Veterinar / Veterinarski tehničar

Partners & Orka d.o.o, agencija za zapošljavanje iz oblasti ljudskih resursa, traži pet izvršilaca posla za svog klijenta iz Hrvatske koji se bavi prerađivanjem i proizvodnjom govedske industrije.

Lokacija rada: Hrvatska, farma goveda

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Dobra fizička kondicija i spretnost
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima iz veterinarske struke

Opis posla:

  • Pomoć pri lečenju obolelih ili povređenih životinja
  • Postavljanje dijagnoze
  • Određivanje načina lečenja životinja
  • Samostalno raspolaganje lekovima
  • Tumačenje laboratorijskih i specijalističkih izveštaja
  • Davanje stručnih mišljenja

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu, izradu radne i boravišne dozvole
  • Puno radno vreme
  • Smeštaj i obrok
  • Opremu za rad
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Cena rada srazmerna radnom iskustvu i stručnosti kandidata

Za bliže informacije možete kontaktirati agenciju putem telefona: +381 60 32 999 34 (tel/viber/whatsapp) ili poslati svoju biografiju na e-mail adresu: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Napomena: Kandidati koji šalju prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti u svrhu selekcije i prosleđivanja kadrova u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti. Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave. Usluge agencije za kandidate su besplatne.

Pročitaj više
Doktor veterinarske medicine

5 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za posao: Doktor veterinarske medicine

Kompanija Partners&Orka, agencija za zapošljavanje i ljudske resurse, u ime svog klijenta iz Hrvatske, koji se bavi uzgojem malih i velikih goveda na teritoriji između Zagreba i Osijeka, traži kandidate za poziciju:

Doktor veterinarske medicine (m/ž)

Opis posla:

  • Zaštita životinja od zaraznih bolesti
  • Savetovanje o nezi i uzgajanju životinja
  • Izvođenje laboratorijskih analiza
  • Savetovanje o rendgenskim pregledima
  • Izvođenje složenijih hirurških zahvata
  • Lečenje životinja

Uslovi za kandidate:

  • VII stepen stručne spreme - doktor veterinarske medicine
  • Radno iskustvo od 3 do 5 godina
  • Poznavanje engleskog jezika - prednost
  • Neosuđivanost i odsustvo pod istragom

Ponuda poslodavca:

  • Ugovor o radu
  • Izrada radne i boravišne dozvole u trajanju od godinu dana
  • Obezbeđen smeštaj i hrana
  • Radno vreme od 8 sati, prilagođeno potrebama posla

Za više informacija kontaktirajte nas na telefon 064 12 600 55 (tel/viber/whatsapp) ili pošaljite svoj CV na e-mail: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs.

Napomena: Kandidati koji apliciraju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti u svrhu selekcije i prosleđivanja kadrova u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka ličnosti.

Oglas je aktuelan 30 dana ili do popunjavanja radnih mesta.

Pročitaj više
Veterinarski tehničar M/Ž na farmi u Hrvatskoj

6 dana do isteka

Oglas za posao: Veterinarski tehničar M/Ž na farmi u Hrvatskoj

Partners&Orka doo, licencirana agencija za zapošljavanje iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta preduzeće koje se bavi uzgojem, proizvodnjom, preradom goveda velika, zbog proširenja na 3 farme potražuje veći broj veterinarskih tehničara. Farme se nalaze u okolini Zagreba u Hrvatskoj.

  • IV stepen stručne spreme veterinarskog smera
  • Kandidat nije osuđivan niti pod istragom
  • Lice sa radnim iskustvom iz veterinarske struke MINIMUM 3 GODINE

Opis posla:

  • Briga i nega: velika goveda
  • Poslovi vakcinisanja životinja

  • Ugovor o radu na godinu dana sa mogućnošću napredovanja
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Puno radno vreme 8 sati, slobodan dan
  • Odlične uslove rada u dinamičnom i timski orijentisanom okruženju
  • Obezbeđen smeštaj i obrok
  • Početna zarada 1000€, napredovanje moguće u skladu sa radnim iskustvom i stručnošću lica u dogovoru sa poslodavcem

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona:

+381 61 114 13 60 (tel/viber/whatsapp)

011/2683486

Vašu biografiju možete poslati na datu e-mail adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju. Oglas aktuelan 30 dana od dana objave!

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00