3 Oglasa za posao za grad AMREST DOO KFC RESTORANI

AMREST DOO KFC RESTORANI

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi AMREST DOO KFC RESTORANI

Premium PLUS

Radnik/ca u KFC restoranima

Postavljen od AMREST DOO KFC RESTORANI

7 dana do isteka

po dogovoru

Radnik/ca u KFC restoranima.

KFC je najbolje mesto za rad! Pitaš se zašto? Klikni na oglas da saznaš! :)

Menadžer u KFC restoranu

55 dana do isteka

Stari Banovci

Opis posla

·  Osigurava 100% zadovoljstvo gosta u svojoj smeni obezbeđujući jedinstvenu uslugu, proizvod i iskustvo.

·  Rukovodi smenom u skladu sa propisima koji proizilaze iz zakona o radu i internih politika radi uklanjanja rizika od usklađenosti sa propisima.

·  Poštuje, motiviše i razvija svoj tim svaki dan.

·  Osigurava propisane performanse restorana ponašajući se kao uzor u vođenju smene uz primenu alata i sistema kompanije.

Znanje i veštine

·  Vodi i motiviše svoj tim

·  Fokusiran na zadovoljstvo Gostiju

·  Pozitivna i otvorena komunikacija

·  Visoke organizacione sposobnosti i disciplina

·  Sposobnost donošenja odluka i rešavanja problema

Radno iskustvo

Radno iskustvo je poželjno, ali nije neophodno.

Profil kandidata

·  Ambicija za lični razvoj i unapređenje

·  Pozitivan stav

·  Pouzdan i odgovoran

·  Strast ka savršenstu

·  Timski igrač

Nudimo

·  Prilika da izgradite međunarodno priznatu karijeru kao i mogućnost brzog napredovanja

·  Razvijanje vaših kompetencija i veština uz pomoć naših lidera

·  Kompletan paket obuke za vašu poziciju sa detaljnim trening planom i online learning sistemom

·  Performans bonusi za ostvarenje vaših ciljeva

·  Jedinstvena porodična atmosfera u timu

Radnik/ca u KFC restoranu Stari Banovci

58 dana do isteka

Grad: Stari Banovci

Radno vreme: Puno radno vreme

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Broj izvršilaca više od 20

Opis posla

·  Vaše slobodno vreme je bitno kako vama, tako i nama, stoga je raspored fleksibilan i prilagođen vašim potrebama

·  Motivacija naših zaposlenih predstavlja ključ zabavnog posla, urbane i energične atmosphere koju možete samo pronaću u KFC-u

·  Primarni fokus naše kompanije se zasniva na konstantnom razvoju naših zaposlenih, process napredovanja je lak, transparentan i svima dostupan

·  Mi smo jedinstveno mesto gde bez prethodnog iskustva možete u kratkom period steći vrhunsko znanje i izgraditi sebi profitabilnu karijeru

Radno iskustvo nije potrebno.

·  Komunikativan

  • Napomena
  • Prijave mogu biti preko telefona 062/165-3716 ili preko Konkuriši.
  • Lokacija restorana će biti na autoputu E75, Stari Banovci, kod benzinske stanice Gazprom.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00