1 Oglasa za posao za grad Avenija nekretnine

Avenija nekretnine

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite kategoriju
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Oglasi Avenija nekretnine

Operativni menadžer i Agent za nekretnine

Postavljen od Avenija nekretnine

32 dana do isteka

Niš

po dogovoru

Oglas za posao: Konkurs za Operativnog Menadžera i Agenta za nekretnine

AVENIJA & EXPROLUX NEKRETNINE traže Operativnog Manager-a i Agent-a za nekretnine.

  • Lokacija: Niš
  • Radno vreme: Puno radno vreme
  • Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
  • Stručna sprema: Najmanje SSS

Opis posla:

Agencija za nekretnine traži Operativnog Manager-a koji će koordinirati administrativne i operativne zadatke. To uključuje:

  • Nadzor svih administrativnih i operativnih zadataka.
  • Pripremu i sprovođenje planova rada agencije.
  • Koordinaciju s kupcima i prodavcima nekretnina.
  • Aktivno učešće u razvoju strategije i marketing planova.
  • Upravljanje društvenim mrežama i komunikacija s klijentima.

Znanja i veštine:

  • Odlične komunikacijske sposobnosti i timski rad.
  • Poznavanje MS Office-a i društvenih mreža.
  • Prilagodljivost dinamičnom okruženju.
  • Digitalna pismenost.

Profil kandidata za Office Menadžera i Agenta za nekretnine:

Organizovan, efikasan i sposoban da se nosi sa brojnim zadacima u dinamičnom okruženju.

Nudimo:

  • Mogućnost usavršavanja i razvoja karijere.
  • Ugodno radno okruženje koje ceni individualnost i kreativnost.
  • Fiksnu platu i bonus na osnovu rezultata.
  • Mogućnost stalnog zaposlenja nakon probnog perioda.

Kako se prijaviti:

Pošaljite svoj CV na email: avenijanekretninenis@gmail.com

Važno:

Svi kandidati u užem izboru će biti kontaktirani. Odabrani kandidati će proći obuku i mentorstvo, a agencija će obezbediti potrebne alate za uspeh.

Pročitaj više

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00

Klikdoposla © Copyright 2024 All Rights Reserved

Uslovi korišćenja

Poslovi po gradovima