2 Oglasa za posao za grad Biznis Akademija LC

Biznis Akademija LC

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite kategoriju
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Oglasi Biznis Akademija LC

Dva predavača za engleski jezik

Postavljen od Biznis Akademija LC

22 dana do isteka

Niš

po dogovoru

Predavač engleskog jezika

Potrebna je osoba za poziciju predavača engleskog jezika sa iskustvom u radu sa odraslima.

Uslovi:

  • Iskustvo u radu sa odraslima
  • Diploma ili sertifikat koji potvrđuje kvalifikaciju za predavanje engleskog jezika
  • Sposobnost komunikacije na srpskom jeziku

Opis posla:

  • Vođenje nastave engleskog jezika za odrasle
  • Priprema i izvođenje nastavnih planova i programa
  • Evaluacija i ocenjivanje napretka učenika
  • Pružanje podrške i motivacija učenicima

Rok za prijavu: 18. april 2024.

Sve prijave, biografije i kopije diploma dostaviti isključivo putem e-maila na adresu: [email protected]

Pročitaj više
Predavač engleskog jezika za odrasle

30 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Predavač Engleskog Jezika

Škola engleskog jezika za odrasle traži predavača engleskog jezika.

Uslovi:

  • Diploma ili sertifikat koji potvrđuje kvalifikaciju za predavanje engleskog jezika.

Opis Posla:

  • Vođenje nastave engleskog jezika za odrasle.

Rok za Prijavu: 18. april 2024.

Telefon za Informacije: 063 87 57 543

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00