2 Oglasa za posao za grad BOBEX DOO

BOBEX DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi BOBEX DOO

Izdvojeni oglas

Call operater/ke

Postavljen od BOBEX DOO

5 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za posao: Call Operater

Ozbiljna firma u centru Beograda traži call operatere zbog povećanja obima posla.

Opis posla:

  • Telemarketing, pozivanje potencijalnih kupaca i prodaja određenih proizvoda
  • Radno vreme od 08:00 do 15:00 časova, od ponedeljka do petka
  • Obezbeđena teorijska i praktična obuka
  • Fiksna plata i lako dostižni bonusi za ostvaren rezultat

Uslovi:

  • Poželjno, ali ne i neophodno, iskustvo na sličnim poslovima
  • Minimum srednje stručne spreme
  • Vedra, ljubazna, komunikativna i odgovorna osoba
  • Volja za timskim radom i ozbiljnim pristupom zadacima

Kontakt:

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV elektronskim putem ili pozvati na broj 069 833 00 25.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor!

Farmaceutski tehničar

6 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za Posao: Farmaceutski Tehničar

Kompanija Bobex d.o.o. u Novoj Pazovi traži kvalifikovanog i motivisanog farmaceutskog tehničara za rad u laboratoriji i proizvodnji suplemenata.

Opis Posla:

  • Rad u laboratoriji
  • Učešće u procesu proizvodnje suplemenata
  • Praćenje i implementacija farmaceutskih procedura i standarda
  • Održavanje higijene i sterilnosti u radnom okruženju
  • Praćenje i evidentiranje rezultata testiranja i analiza
  • Ostali zadaci koji se odnose na farmaceutsku proizvodnju

Uslovi:

  • Diploma farmaceutskog tehničara
  • Iskustvo u farmaceutskoj proizvodnji je prednost, ali nije obavezno
  • Sposobnost rada u timu
  • Odgovornost i preciznost u radu
  • Spremnost na učenje i usavršavanje

Ako ste zainteresovani za ovu poziciju i ispunjavate navedene uslove, molimo vas da pošaljete svoj CV putem sajta Klik do posla.

Oglas ostaje otvoren do popunjavanja radnog mesta. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Hvala vam na interesovanju za našu kompaniju.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00