1 Oglasa za posao za grad BOBEX DOO

BOBEX DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi BOBEX DOO

Premium PLUS

Call operater/ke

Postavljen od BOBEX DOO

23 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Oglas za posao: Call Operater

Zbog povećanja obima posla, ozbiljnoj firmi u centru Beograda potrebni su call operateri za telefonsku prodaju.

Uslovi:

  • Radno vreme: 08:00-15:00h, ponedeljak-petak.
  • Poželjno, ali ne i neophodno, iskustvo na sličnim poslovima.
  • Obezbeđena teorijska i praktična obuka.
  • Minimum SSS.
  • Vedra, ljubazna, komunikativna i odgovorna osoba.
  • Timski rad i ozbiljan pristup radu i zadacima.

Opis posla:

  • Telemarketing, pozivanje potencijalnih kupaca i prodaja određenih proizvoda.
  • Ostvarivanje prodajnih rezultata.
  • Nudimo fiksnu platu i lako dostižne bonuse za ostvaren rezultat.

Kontakt:

  • Telefon: 060 220 39 53, 060 833 00 25

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV  elektronskim putem ili pozvati na navedeni broj.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00