2 Oglasa za posao za grad Cortex labs

Cortex labs

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Cortex labs

Izdvojeni oglas

Stručni konsultant u Primed (bio-apoteci)

Postavljen od Cortex labs

15 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Cortex Labs d.o.o. je kompanija koja se bavi proizvodnjom i distribucijom dijetetskih suplemenata na bazi meda, lekovitog bilja, lekovitih pečuraka i ostalih pčelinjih proizvoda.

U svom sastavu ima proizvodni objekat, veleprodaju i 3 maloprodajna objekta u Beogradu.

Sada nam je potreban stručni konsultant u PRIMED (bio-apoteci).

Uslovi:

Poželjno medicinsko ili farmaceutsko usmerenje kandidata sa srednjom, višom ili visokom školom, sa voljom da uči i usavršava se u oblasti prirodnih preparata, zdrave ishrane, prirodne kozmetike i lekovitog bilja

Zadaci:

Briga o prijemu, skladištenju, razvrstavanju i izlaganju robe;

Savetovanje i pomoć korisnicima pri donošenju odluka o kupovini;

Direktno posluživanje korisnika i izdavanje fiskalnih računa;

Konsultacije sa korisnicima i prijem porudžbina preko telefona;

Staranje o rokovima upotrebe izložene robe;

Održavanje higijene u objektu maloprodaje; I ostali poslovi prodavca u maloprodaji.

Nudimo:

Obuku, sigurna primanja, napredovanje i prijatno radno okruženje

Ako ispunjavate uslove konkursa, i ako mislite da je ovaj posao “skrojen po vašoj meri”, pošaljite prijavu i biografiju, pa da se upoznamo!

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži krug selekcije!

Online marketing manager

Više gradova

preko 120000 din

Proizvodimo i distribuiramo dijetetske suplemente na bazi meda. Postojimo od 2007. godine i poslujemo na domaćem i regionalnim tržištima. Od nedavno smo poslovne aktivnosti usmerili ka tržištu Evropske Unije.

Želimo da zaposlimo odgovornog i ažurnog kolegu/koleginicu koji će u okviru našeg tima brinuti o prijemu i realizaciji porudžbina, pre svega iz zemalja nemačkog govornog područja.

Opis posla:

  • Upoznavanje sa našim asortimanom, karakteristikama i opisom proizvoda
  • Svakodnevne aktivnosti na društvenim mrežama
  • Prijem i obrada porudžbina, praćenje kretanja pošiljaka, vođenje evidencije naplate potraživanja
  • Odgovornost za ceo proces kupovine, od primanja porudžbine do isporuke kupcu

Radno vreme:

Radi se najmanje 5 dana u nedelji (pon.-pet.) po 8 sati dnevno (orijentacione smene: ponedeljak-petak 08.00-16.00h)

Uslovi:

  • Minimum SSS stepen stručnosti
  • Odlično poznavanje Microsoft Office paketa
  • Odlično poznavanje rada u internet okruženju
  • Neophodno znanje nemačkog jezika

Prednosti:

  • Relevantno radno iskustvo
  • Znanje engleskog i nemačkog jezika

VRLO VAŽNO!!!

Tražimo osobu koja će dodeljene zadatke moći da izvrši precizno i odgovorno.

Ako se prepoznaješ u ovome i želiš ovaj posao, pošalji nam svoju svoju prijavu!

Napomena:

Kontaktiraćemo samo one kandidate koji ispunjavaju osnovne propozije konkursa.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00