2 Oglasa za posao za grad Dom za smeštaj odraslih i starijih Sveti Trifun

Dom za smeštaj odraslih i starijih Sveti Trifun

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite kategoriju
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Oglasi Dom za smeštaj odraslih i starijih Sveti Trifun

Negovateljice/ negovatelji

Postavljen od Dom za smeštaj odraslih i starijih Sveti Trifun

32 dana do isteka

Beograd

po dogovoru

Oglas za posao: Negovateljica/Negovatelj

Dom za smeštaj odraslih i starijih "Sveti Trifun"

O nama:

"Dom Sveti Trifun" je ustanova registrovana od strane Ministarstva rada, zapošljavanja, boračka i socijalna pitanja, kao i Ministarstva zdravlja. Posetite naš sajt za više informacija: www.domsvetitrifun.rs. Trenutno se nalazimo na 2 lokacije u Beogradu.

Potrebni uslovi:

  • Volja za rad sa starijim licima
  • Spremnost za rad u timu i u dinamičnom okruženju
  • Prednost imaju kandidati koji su u evidenciji Nacionalne službe za zapošljavanje duže od 6 meseci

Opis posla:

  • Pružanje nege i pomoći starijim licima
  • Izvršavanje dodeljenih radnih zadataka

Šta nudimo:

  • Radno mesto na neodređeno vreme
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Mogućnost sticanja znanja i licenci

Napomena:

Kandidati koji budu primljeni trebaju dostaviti lekarsko uverenje izdato od Dispanzera medicine rada koje potvrđuje zdravstvenu sposobnost bez ograničenja za rad na poziciji za koju je oglas raspisan, kao i važeću sanitarnu knjižicu i uverenje o neosuđivanosti.

Zainteresovani se mogu javiti na broj telefona 063/437-043 ili putem e-maila na centarsvetitrifun@gmail.com.

Pročitaj više
Medicinska sestra/tehničar

Beograd

po dogovoru

Oglas za posao: Medicinska sestra/tehničar

O nama:

"Dom Sveti Trifun" je registrovana ustanova od strane Ministarstva rada, zapošljavanja, borčka i socijalna pitanja, kao i Ministarstva zdravlja. Posetite naš sajt za više informacija: www.domsvetitrifun.rs. Trenutno se nalazimo na 2 lokacije u Beogradu.

  • Završena srednja ili viša medicinska škola
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom u struci i licencom

Šta nudimo:

  • Mogućnost napredovanja

Kontakt informacije:

Zainteresovani se mogu javiti na broj telefona 063/437-043 ili elektronskim putem.

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00