1 Oglasa za posao za grad Downtown Belgrade hostel

Downtown Belgrade hostel

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite kategoriju
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Oglasi Downtown Belgrade hostel

Sobarica/Sobar u Hostelu i Apartmanima

Postavljen od Downtown Belgrade hostel

32 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Lokacija: Karadjordjeva 91, zona Savskog Trga

Hostel i apartmani u zoni Savskog Trga traže osobu za poziciju sobarice/sobara. Evo detalja o poslu:

Opis posla:

  • Čišćenje i održavanje soba, apartmana i zajedničkih prostorija prema standardima higijene i čistoće.
  • Menjanje posteljine, peškira i ostalog hostelskog pribora.
  • Praćenje i održavanje zaliha potrošnog materijala (sapuni, toalet papir, itd.).
  • Odgovornost za čistoću i urednost prostorija kako bi se osigurao udoban boravak gostiju.

Uslovi:

  • Iskustvo u sličnim poslovima je poželjno, ali nije obavezno.
  • Pedantnost, odgovornost i posvećenost poslu.
  • Pola radnog vremena.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju kontaktirajte nas na broj telefona: 0669615375.

Pročitaj više

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00