1 Oglasa za posao za grad Emida doo

Emida doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Emida doo

Istaknuti oglas

Agent prodaje

Postavljen od Emida doo

15 dana do isteka

Više gradova

50000-80000 din

Mi smo mlada firma osnovana u julu 2021. godine, vodjena idejom da stvori sto bolju radnu atmosferu, jer znamo da najbolje rezultate donose viosko motivisani zaposleni i da konstantan stres i pritisak mogu lose uticati po zdravlje i produktivnost. Nalazimo se na jednoj od najpovezanijih i najpristupacnijih lokacija u Beogradu, Autokomanda, Dr Milutina Ivkovica 2a.

Za nepunih godinu dana smo stvorili uslove da oformimo jos jedan prodajni tim. Ukoliko ispunjavas sledece kriterijume, zelis mogucnost iznadprosecne zarade, ne zadovoljavas se fiksnom platom i imas zelju za napredovanjem, zeljno ocekujemo tvoju prijavu.

OPIS POSLA:

-Pozivas potencijalne kupce koji ocekuju poziv i direktno komuniciras putem telefona -Belezis prodaje u programu u realnom vremenu -Povremena komunikacija sa postojecim klijentima

STA NUDIMO:

-Strucnu obuku, treninge i mogucnost daljeg usavrsavanja -Unapredjivanje verbalne komunikacije i prodajnih vestina -Prijatno i opusteno radno okruzenje -Jasno definisan program napredovanja -Stimulativnu fiksnu zaradu i redovne i dostizne mesecne bonuse.

OCEKUJEMO OD TEBE:

-Poznavanje osnova rada na racunaru -Dobro vladanje vestinama usmene komunikacije -Da imas zelju za poslovnim razvojem -Da tezis ka ostvarivanju bonusa i poslovnih ciljeva

POZELJNO JE DA:

-Imas iskustva u prodaji -Imas razvijene sposobnosti pregovaranja -Imas iskustvo rada u call centru -Da si stalozena, vedra i komunikativna osoba

DODATNE POGODNOSTI:

-Dve pauze (30 + 15 minuta) -Sony PlayStation 4 -Dodatne mesecne stimulacije za zaposlene sa najboljim rezultatima -Team building

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00