1 Oglasa za posao za grad Foresto team doo

Foresto team doo

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite kategoriju
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Oglasi Foresto team doo

Istaknuti oglas

Stolar

Postavljen od Foresto team doo

35 dana do isteka

Beograd

po dogovoru

Oglas za posao: Stolar

Kompanija traži iskusnog stolara za rad u Beogradu.

Mesto rada: Beograd

Uslovi i opis posla:

  • Potrebno je minimum 5 godina iskustva u stolarskom radu.
  • Iskustvo u radu sa pločastim materijalima poput MDF-a, furnira, univera.
  • Mogućnost čitanja crteža i samostalno izvođenje radova prema njima.
  • Rad će se obavljati i u radionici i na terenu.
  • Proizvodnja je dobro opremljena i nalazi se na Karaburmi.

Zahvaljujemo na interesovanju za rad u našoj firmi!

Pročitaj više

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00