3 Oglasa za posao za kategoriju Elektrotehnika i telekomunikacije

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

ELEKTRIČAR ZA POPRAVKU GRAĐ. MAŠINA I KAMIONA sa/bez iskustva

Postavljen od Partners&Orka

17 dana do isteka

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta Perić Trans Company d.o.o iz Srbije koji se bavi transportom i prodajom i rentiranjem građevinskih radnih mašina, potražuje kandidate za radnu poziciju:
ELEKTRIČAR ZA POPRAVKU GRAĐEVINSKIH MAŠINA I KAMIONA

Mesto rada: Zemun (mogućnost terenskog rada)

Broj izvršilaca: 2

Opis posla:
-rad po nalogu neposrednog rukovodioca u okviru pomenute struke

-odnosi se na popravku građevinskih mašina i kamiona.

Uslovi rada:

-obrazovanje SSS (Elektrotehnička škola)

-potražuju se kandidati sa ili bez iskustva (voljni da se obuče)

-odgovoran, vredan i posvećen poslu koji obavlja

Zaposlenima nudimo:

-obuku kandidata obezbeđuje poslodavac
-plata u dogovoru sa poslodavcem
-ugovor na određeno vreme, sa tendencijom stalnog zaposlenja

-rad u I smeni, radno vreme od 8 sati

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs ili pozvati 060 331 36 66.

*Napomena:

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktivan 15 dana od dana postavke.

Pročitaj više
Instalater slabe struje, opticke mreze i video nadzora

Postavljen od Gala luks d.o.o

22 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Instalater slabe struje, opticke mreze i video nadzora -  potreban firmi u Beogradu iz oblasti telekomunikacija.

Radno iskustvo:

- Imaju prednost kandidati sa iskustvom

Radno vreme:

- 08:00h - 16:00h

- slobodna nedelja

Opis posla:

Posao podrazumeva terenski rad

Montaza aktivne opreme i aktivacija linkova

Merenje i testiranje optickih linkova

Spajanje korisnika na opticku mrezu

Spajanje i aktiviranje optickih cvorova

Izrada optickih mreza

Montaza i instalacija opreme za kablovske i bezicne korisnike

Montaza video nadzora

Potrebni:

- kandidati sa zavrsenim ptt smerom ili smer telekomunikacija

- odgovorni

- ozbiljni kandidati

Nudimo:

- Plaćena obuka

- Plata 40.000 rsd

- Prijava

Kandidati koji udju u uzi izbor bice kontaktirani.

Vise informacija na telefon:

060/090-44-70

060/614-00-09

060 3541 582

 060/714-0003

064-6598-818

Pročitaj više
Instalater video nadzora

44 dana do isteka

Renomiranoj firmi u Beogradu potreban Instalater video nadzora.

-pozeljno

Plata:

-50.000 rsd + prijava

Za sve informacije mozete nas kontaktirati na:

060/714-00-03

060/3541-582

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00