9 Oglasa za posao za kategoriju Štamparske usluge

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Izdvojeni oglas

Komercijalista u štamparstvu

Postavljen od Print & design studio Stella

23 dana do isteka

Novi Sad

po dogovoru

Komercijalista u štampariji

Print & design studio Stella je mlada kompanija koja za 12 godina poslovanja beleži konstantan rast. U predhodnoj godini, uprkos Korona krizi smo uvršteni u grupu brzo rastućih kompanija. Formiramo tim profesionalaca koji će raditi na ličnom i na profesionalnom usavršavanju. Trenutno nam se ukazala prilika za zapošljavanje komercijaliste za rad iz kancelarije.

Obaveze i Odgovornosti

  • Prodaja proizvoda i usluga.
  • Izrada ponuda, faktura, radnih naloga kao i izrada ostale prateće dokumentacije.
  • Operativni i administrativni zadaci vezani za prodaju i komercijalu.
  • Pružanje administrativne podrške direktoru, planiranje i praćenje poslovnih aktivnosti direktora, organizovanje sastanaka, poziva i svega neophodnog za njegov efikasniji rad.
  • Obavljanje poslovne komunikacije i korespodencije sa partnerima.
  • Praćenje elektronske pošte na opštem e-mail nalogu kompanije, prosleđivanje relevantnim sektorima.
  • Praćenje zaliha i rokova.
  • Davanje predloga za poboljšanje poslovanja.

Potrebne kvalifikacije:

  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje rada na računaru Windows, MS Office
  • Poznavanje rada na  Adobe Design programima.
  • Poznavanje svih tehnika štampe i pripreme za štampu.
  • Poželjno poznavanje rada u CRM programima
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Odlične komunikacijske i organizacione sposobnosti
  • Inicijativa, timski rad želja za stalnim usavršavanjem
  • Tačnost, preciznost i strpljenje u radu
  • Poželjno poznavanje materijala i proizvoda iz oblasti štampe
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:

  • Rad u stabilnoj domaćoj kompaniji koja vrednuje Vaš trud i zalaganje
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i napredovanje u aranžmanu firme.
  • Priliku za razvoj sopstvenih veština u različitim domenima.
  • Dugoročnu saradnju.
  • Atraktivna zarada srazmerna znanju i iskustvu kandidata.
  • Ugovor o radu sa mogućnošću stalnog zaposlenja.
  • Stabilne i stimulativne radne uslove.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV i opciono, motivaciono pismo.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor. Hvala.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Ofset mašinista i majstor na doradnim mašinama

Postavljen od KOMAZEC DOO

34 dana do isteka

Inđija

50000-80000 din

Štampariji Komazec iz Inđije potrebni radnici sa iskustvom za rad na grafičkim doradnim mašinama ( grafički nož, binder, falc... ) i  mašinama za štampu ( tabačna i rotaciona štampa ) .

Prednost imaju osobe sa iskustvom u grafičkoj industriji.

Svi zainteresovani mogu da se prijave putem telefona 022/561-641 ili poslati CV putem maila na office@komazec.rs

Pročitaj više
OPERATER U SKENING CENTRU

Postavljen od STUDENTSKA OMLADINSKA ZADRUGA JOB FOR YOU

15 dana do isteka

po dogovoru

HITNO!

Potrebni radnici za rad u SKENING CENTRU na skeniranju dokumentacije u moderno opremljenom arhivskom prostoru za renomiranu kompaniju koja uspešno radi na razvoju, primeni, integraciji i održavanju upravljanja dokumentima, ECM-Enterprise Content Management i BPM-Business Process Management sistemima, rešenjima za arhiviranje dokumentacije, kao i rešenjima zasnovanim na Smart karticama i digitalnim sertifikatima.

MESTO RADA: Centar grada ili Krnjača

Glavne odgovornosti

- Obavljanje pripremnih radnji i priprema dokumentacije za skeniranje

- Skeniranje, vraćanje i indeksiranje dokumentacije

- Dostava dokumentacije i validacija

Glavni uslovi:

- Minimum srednja stručna sprema, bez obaveznog prethodnog radnog iskustva

- Osnovna obučenost za rad na računaru

- Sposobnost za rad u timu

- Prednost: sposobnost „slepog“ i brzog kucanja

Kako konkurisati: Vašu radnu biografiju (CV) pošaljite elektronskim putem na e-mail: agencija@job4u.rs

Pročitaj više
Sito štampar sa iskustvom

Postavljen od FRESH DESIGN FACTORY

19 dana do isteka

Više gradova

Fresh design factory je vaš partner u svetu reklamnog i promotivnog materijala. Radimo štampu malih i velikih formata.

Potreban nam je sito štampar sa iskustvom.

Za više informacija i zakazivanje razgovora za posao pozovite nas na kontakt telefon 066-510-8246 (Petar)

Pročitaj više
Štampar na tampon mašini

Potreban nam je štampar na tampon mašini sa iskustvom.

Poželjno poznavanje mašina CNC CO2 za graviranje , JAG gravura i UV štampa.

Pročitaj više
Pomoćni radnik na doradi u štampariji

Potreban nam je pomoćni radnik na doradi u štampariji.

Pročitaj više
POMOĆNI RADNIK NA FORMIRANJU PAKETA

Postavljen od Omladinska zadruga Vemis

21 dan do isteka

Beograd

25000-35000 din

OZ VEMIS raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

(više izvršilaca)

(mesto rada Beograd)

Opis posla:

  • Poslovi pakovanja proizvoda u transportne kutije,

Nudimo:

  • Dobre uslove rada
  • Zagarantovanu mesečnu zaradu 200,00 rsd po satu
  • Rad po smenama( I , II smena)
  • Rad na duži vremenski period

Očekujemo:

  • Ozbiljne, odgovorne i vredne osobe
  • Osobe motivisane za rad

Prijavu na konkurs možete izvršiti direktnim kontaktom na sledeći telefon:

+381 (60) 3060 295

Prijavu na konkurs možete izvršiti i slanjem biografije na email adresu

luka.aleksandrov@vemisgroup.com

Pročitaj više
Radnici u štampariji u Zemunu

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

28 dana do isteka

Zemun

po dogovoru

Potrebni su nam radnici u štampariji u Zemunu.

OMLADINSKA ZADRUGA “DANIVIZARD”

Ulica: Čarlija Čaplina 39, hala Aleksandar Nikolić (hala Pionir) Ledena dvorana, Beograd

tel/fax; +381 (011) 3292-676; 2768-441
email: oz.vizard@yahoo.comwww.omladinskazadrugadanivizard.co.rs

80 dana do isteka

Zemun

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00