1 Oglasa za posao za grad Katharsis d.o.o.

Katharsis d.o.o.

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Katharsis d.o.o.

Premium oglas

Wellness Terapeut (m/ž)

Postavljen od Katharsis d.o.o.

22 dana do isteka

Više gradova

Wellness & Health Centar Katharsis  sa sjedištem u Budvi raspisuje konkurs za terapeute sa iskustvom.

Opis posla:

  • Poznavanje terapeutskih i wellness masaža
  • Savjetovanje korisnika I pomoc pri odabiru usluga I proizvoda u skladu sa potrebama
  • Vođenje potrebne dokumentacije.

Uslovi:

  • VSS
  • Obavezno prethodno iskustvo na istim poslovima od minimum 5 godina
  • Poznavanje engleskog jezika (ostali jezici su prednost)
  • Ljubaznost, komunikativnost, odgovornost, spremnost za timski rad
  • Sposobnost korištenja novih tehnologija i ideja

Nudimo:

  • Rad u profesionalnom okruzenju I prilike za dalje usavrsavanje stranih jezika I vestina komunikacije sa klijentima
  • Prilike za dalje profesionalno napredovanje u oblasti Wellness & Health turizma
  • Zarada u skladu sa trzisnim uslovima
  • Nagrade I bonusi u skladu sa licnim zalaganjem

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00