1 Oglasa za posao za grad Medico Pharm Servis

Medico Pharm Servis

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Medico Pharm Servis

Premium oglas

Knjigovođa / Finansijski referent

Postavljen od Medico Pharm Servis

15 dana do isteka

 Knjigovođa / Referent u finansijsko-računovodstvenom sektoru

Opis poslova:

  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo i za obračun PDV-a, odnosno knjiženje izvoda, ulazne i izlazne finansijske dokumentacije
  • Obavljanje poslova platnog prometa
  • Praćenje dospelosti obaveza i potraživanja i komunikacija sa kupcima i dobavljačima (obaveštavanje dužnika o dospelosti obaveza, usklađivanje finansijskih kartica i slično)
  • Sprovođenje cesija, asignacija i kompenzacija
  • Priprema propisanih poreskih i drugih izveštaja (učestvovanje u pripremi i izradi finansijskih izveštaja, statističkih izveštaja i ostalih izveštaja preduzeća)
  • Obračuni plata,putnih naloga,dugovanja dobavljačima i potraživanja od kupaca, obračuni poreskih rashoda i bolovanja
  • Priprema dokumentacije i saradnja sa bankama
  • Samostalna izrada završnih računa
  • Svi ostali poslovi vezani za računovodstvo (blagajna, putni nalozi, ugovori)
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu nadređenih

Uslovi:

 ● Završena srednja ekonomska škola/ekonomski tehničar (IV Stepen)  ili Viša ekomska škola ili ekonomski fakultet

  ● Obavezno prethodno iskustvo od min 2 godine na finansijskim i  računovodstvenim poslovima

  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Aktivan rad na računaru (poznavanje korišćenja Microsoft Office paketa, kao i interneta);
  • Prednost imaju kandidati čije mesto stanovanja gravitira sedištu firme (Leštane,opština Grocka)

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00