2 Oglasa za posao za kategoriju Nekretnine

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Oglasi Nekretnine

Menadžer, agent za posredovanje u prometu nepokretnosti

Postavljen od Beoagent doo nekretnine

11 dana do isteka

Beograd

po dogovoru

Oglas za posao: Menadžer/Agent za promet nepokretnosti

Pridružite se našem timu!

Oglas za posao: Menadžer/Agent za promet nepokretnosti. Našem preduzeću za promet nepokretnosti, zbog povećanog obima posla, potrebni su dinamični i odgovorni kandidati za pozicije menadžera i agenata koji će se baviti posredovanjem u prodaji i rentiranju nepokretnosti.

Kvalifikacije i veštine:

  • Prednost dajemo kandidatima sa relevantnim iskustvom u oblasti prometa nepokretnosti.
  • Obavezno položen stručni ispit u oblasti prometa nepokretnosti.
  • Neophodno poznavanje rada na računaru i sposobnost brzog učenja novih softverskih alata.

Šta nudimo:

  • Dinamično radno okruženje u stalnom razvoju.
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja.
  • Podrška iskusnog tima i mogućnost rada na zanimljivim projektima.

Kako se prijaviti:

Zainteresovani kandidati svoje prijave sa biografijom mogu poslati na email: [email protected] ili nas kontaktirati telefonom na +38163317270 za više informacija o procesu selekcije.

Pridružite nam se i postanite deo uspešnog tima koji teži ka vrhunskim rezultatima u prometu nepokretnosti! Vaša karijera u svetu nekretnina počinje ovde!

Pročitaj više
Agent za promet nekretnina

Postavljen od ETAGI COM DOO

20 dana do isteka

Beograd

po dogovoru

Oglas za posao Etagi com: Agent za promet nekretnina - Beograd

Ukoliko ste licencirani agent za promet nekretnina ili imate ambiciju da postanete, sa ili bez iskustva, dobrodošli ste da se prijavite za posao.

Opis posla:

  • Savetovanje klijenata o tržištu nekretnina, cenama, uslovima prodaje/iznajmljivanja i drugim relevantnim informacijama.
  • Pomoć klijentima u definisanju njihovih potreba i zahteva za nekretninama.
  • Analiza tržišta i nekretnina.
  • Vođenje baze podataka objekata i klijenata.
  • Održavanje dugoročnih profesionalnih odnosa sa klijentima.
  • Privlačenje novih klijenata.
  • Organizacija pregleda nekretnina za potencijalne kupce ili zakupce.
  • Pregovaranje između ugovornih strana kako bi se postigao dogovor o ceni i uslovima.
  • Priprema i zaključivanje ugovora o kupovini ili zakupu nekretnine.
  • Gradnja i održavanje odnosa s drugim agentima za nekretnine, bankama, pravnicima i drugim stručnjacima u industriji nekretnina.

Kvalifikacije:

  • Poznavanje ruskog ili engleskog jezika na minimum B2 nivou.
  • Komunikativnost, ljubaznost i pozitivan pristup.
  • Organizacione sposobnosti i samoinicijativa.

Kompanija obezbeđuje:

  • Besplatnu obuku.
  • Oglašavanje o trošku preduzeća.
  • Udobnu lokaciju kancelarije na Vračaru.
  • Rad u mladom i uspešnom kolektivu.
  • Konstantnu edukaciju i podršku.
  • Mogućnost napredovanja i visokokvalitetnu obuku za agente bez iskustva.

Etagi.com je međunarodna agencija za nekretnine sa prepoznatljivim brendom i visokim standardima kvaliteta. U Beogradu tražimo energičnu i talentovanu osobu za obavljanje posla agenta za nekretnine.

Pošaljite svoj CV na adresu [email protected] i mi ćemo Vas kontaktirati radi zakazivanja razgovora za posao!

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00