1 Oglasa za posao za grad ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje

ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje

JUNIOR OPERATER PRIPREME 70.000

Postavljen od ONE DOO agencija za privremeno zapošljavanje

13 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Oglas za posao: Junior operater pripreme u proizvodnji u Zemunu

Lokacija: Zemun

Pozicija: Junior operater pripreme u proizvodnji

Opis posla:

  • Priprema sirovina za proizvodnju prema datim uputstvima
  • Priprema potrebne količine sirovina u skladu sa dnevnim planom proizvodnje
  • Vizuelna kontrola sirovina

Uslovi rada:

  • Rad u prvoj smeni od 07:00 do 15:00 sati
  • Redovna plata 70.000+

Kontakt:

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00