2 Oglasa za posao za grad Predskolska ustanova Klincograd

Predskolska ustanova Klincograd

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Predskolska ustanova Klincograd

Medicinska sestra-vaspitač

Postavljen od Predskolska ustanova Klincograd

25 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za posao:

Medicinska sestra - Vaspitač u Predškolskoj ustanovi "Klincograd", Beograd

Predškolska ustanova "Klincograd", Beograd usled povećanog obima posla zapošljava Medicinsku sestru - Vaspitač.

Opis posla:

  • Radno mesto: Vaspitač
  • Radno vreme: Sedmočasovno, rad u smenama (06:30-18:00h)
  • Mogućnost obavljanja pripravničkog staža ili polaganja ispita za licencu
  • Obezbeđen topli obrok i nadoknada putnih troškova

Kontakt za prijave:

Pročitaj više
Vaspitač

Oglas za posao: Vaspitač u Predškolskoj ustanovi "Klincograd", Beograd

Predškolska ustanova "Klincograd", Beograd usled povećanog obima posla zapošljava vaspitača.

Opis posla:

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00