2 Oglasa za posao za grad PREDUZECE WETRICOM DOO

PREDUZECE WETRICOM DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi PREDUZECE WETRICOM DOO

Istaknuti oglas

Šef gradilišta - građevinski tehničar

Postavljen od PREDUZECE WETRICOM DOO

24 dana do isteka

Kompanija: WETRICOM DOO

Grad: Novi Beograd

Vrsta radnog odnosa: Puno radno vreme

Zahtevi:

Potreban šef gradilišta sa iskustvom za izvođenje radova na izgradnji hidrotehničkih objekata (spoljnih vodovoda i kanalizacija)

Uslovi: Srednja, viša građevinska škola, požaljen hidro smer

Kontakt telefon 064/820-8251

Diplomirani građevinski inženjer HIDRO SMER

Opis posla  Zahtevi:

Praćenje kompletnih procesa i aktivnosti na projektima

Organizacija gradilišta

Komunikacija sa investitorima i nadzornim organima Timski rad, saradnja sa izvršiocima u ostalim sektorima u preduzeću

Kontrola i organizacija podizvođača

Kontrola i koordinacija radnika na gradilištu Izveštavanje nadređenih o svim aktivnostima i rezultatima Uredno vođenje gradilišne dokumentacije Sprovođenje mera za BZNR prema svim učesnicima u projektu

Uslovi rada:

VI ili VII stepen stručne spreme građevinske struke - HIDRO smer

Sa radnim iskustvom minimum 3 godine u struci

Poznavanje rada na računaru OFFICE paket, AutoCad, MS-Project Aktivan vozač - B kategorije Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza Timski rad, saradnja sa izvršiocima u ostalim sektorima u preduzeću

PRIJAVE POSLATI NA MEJL: wetricomvpm@gmail.com  Kontakt telefon 064/820-8251

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00