1 Oglasa za posao za grad Računovodstvo Balans

Računovodstvo Balans

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Računovodstvo Balans

Knjigovođa

Postavljen od Računovodstvo Balans

31 dan do isteka

Kruševac

35000-50000 din

Računovodstvu Balans iz Kruševca Vas poziva de se pridružite na radnoj poziciji: Knjigovođa.

OPIS POSLA:

- Knjiženje svih poslovnih promena u robnom i finansijskom knjigovodstvu.
- Praćenje snaliutičkih kartica kupaca i dobavljača i usaglašavanje stanja.
- Obračun PDV-a.
- Obračun zarada, naknada zarada, subvencija i dr.
- Prijave i odjave radnika, sastavljanje ugovora o radu i raskida ugovora o radu.
- Ažurno vođenje potrebne evidencije klijenata.
- Direktan rad sa klijentima.

USLOVI:

- Srednja ili  viša ili visoka stručn sprema.
- Iskustvo na poslovima knjigovođe poželjno.
- Rad na računaru + Microsoft Office Word i Excel.
- Strogo poštovanje rokova.
- Prijatan nastup, komunikativnost i tolarantnost.
- Prednost poznavanje rada u programu Ža-Jo Soft.

Radno vreme ponedeljak-petak od 08:00 do 16:00.

Ukoliko ste zainteresovani da nam se pridružite pošaljite CV elektronskim putem.

Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00