1 Oglasa za posao za grad Starački Dom Vila Dvor (Ustanova Senecta 777)

Starački Dom Vila Dvor (Ustanova Senecta 777)

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Starački Dom Vila Dvor (Ustanova Senecta 777)

Izdvojeni oglas

Kuvar/ kuvarica

Postavljen od Starački Dom Vila Dvor (Ustanova Senecta 777)

19 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za posao: Kuvar/Kuvarica

Potrebna je osoba za poziciju kuvara/kuvarice za rad u domu za stare.

Uslovi:

  • Iskustvo u pripremi obroka, poželjno iskustvo u radu sa starijim osobama
  • Sposobnost rada u timu
  • Odgovornost i pedantnost u radu

Opis posla:

  • Priprema obroka za stanare doma za stare
  • Poštovanje higijenskih standarda u kuhinji
  • Prilagođavanje obroka prema potrebama i zahtevima stanara

Plata: Po dogovoru

Za više informacija pozovite nas na kontakt telefon: 060/6060168.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00