1 Oglasa za posao za grad SKVER MARKET DOO

SKVER MARKET DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi SKVER MARKET DOO

Izdvojeni oglas

Trgovac/ trgovkinja (kucanje na kasi, izlaganje robe)

Postavljen od SKVER MARKET DOO

14 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Radi proširenja i unapređenja, potreban nam je trgovac/ trgovkinja (kucanje na kasi, izlaganje robe)

Opis posla:

  • Radi se u dve smene, nema ostajanja duže tj. prekovremenog rada,
  • Mogućnost napredovanje i povećanja plate + bonusi
  • Potrebni su nam kandidati koji traže i žele posao za stalni radni odnos.

Nudimo:

  • Redovnu platu + bonuse
  • Plaćen prevoz
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Mogućnost stalnog zaposlenja, rad u pozitivnoj i opuštenoj atmosferi, mogućnost rasta ličnog dohotka

Za više informacija i prijavu za posao pozovite na broj: 063/ 1140422

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00