1 Oglasa za posao za grad ZEMAKS PRO DOO

ZEMAKS PRO DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi ZEMAKS PRO DOO

Vozač za dostavu robe na teritoriji južne i istočne Srbije

Postavljen od ZEMAKS PRO DOO

35 dana do isteka

Niš

50000-80000 din

Vozač za dostavu robe na teritoriji Južne i Istočne Srbije

Potrebni su vozači sa kategorijama B i C za kapilarnu dostavu robe široke potrošnje na teritoriji Južne i Istočne Srbije.

Kratak opis posla:

  • Razvoz robe široke potrošnje u maloprodajne i veleprodajne objekte na pomenutim teritorijama.
  • Utovar robe (asistencija prilikom utovara), isporuka, overa dokumentacije, preuzimanje povrata, razduživanje ambalaže i dokumentacije.
  • Održavanje osnovne higijene vozila.

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo u istim ili sličnim poslovima, sa jasno navedenim poslodavcem kod koga je iskustvo steklo.
  • Potrebna dokumentacija: Očitana ili kopirana lična karta, kopija vozačke dozvole, kopija lekarskog uverenja (original na uvid), potvrda da niste osuđivani ili u postupku.

Molimo da nam se jave ljudi koji su voljni da rade pošteno i odgovorno, spremni na timski rad i posvećeni poslu. Probni rad i upoznavanje sa robom i načinom rada su obavezni. Plata po dogovoru i u skladu sa vašim znanjem i veštinama.

Mogućnost stalnog radnog odnosa.
Kontakt telefon: 0631056810

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00