9 Oglasa za posao

Izaberite grad
Briga o lepoti
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Istaknuti oglas

Muško-ženski frizer

Postavljen od PR Salon Lepote Dražana

20 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Potreban muško-ženski frizer za samostalan rad u razradjenom salonu na Bežanijskoj kosi u prijatnom ambijentu.

Potrebno iskustvo - poznavanje svih tehnika šišanja i vrsta kolorizacije.

Za informacije pozvati 0695514407

Manikir, pedikir depilacija

Postavljen od BELLORTO DOO

26 dana do isteka

Više gradova

Studio lepote Bellorto posluje uspešno već više od 18 godina i pruža usluge iz oblasti nege, kompletne estetike tela, kao i bića u celosti. Konstatnim usavršavanjem svojih zaposlenih, posebnom pažnjom i kvalitetnom uslugom stekli smo mnoštvo stalnih klijenata.

Želja nam je da istražimo nova tražišta i proširimo svoje trenutne kapacitete i tako smo otvorili jedno super kompaktno krilo, udobno i ušuškano u Zemunu za koje je potreban adekvatan radnik.

Opis posla

Ukoliko ste ambiciozni, vredni i imate želju da napredujete u poslu, možda je ovo sjajana prilika za vaš sledeći veliki korak napred.

Znanje i veštine

Manikir

Pedikir

Gel lak

Depilacija hladna, topla

Radno iskustvo poželjno

Uz CV priložiti setifikat o završenoj edukaciji i poslati na našu email adresu.

Nudimo vam

stimulativnu zaradu,

radno vreme po smenama,

slobodan dan,

obezbeđenu uniformu i opremu za rad,

rad u prijatnom okruženju,

mogućnost stalnog usavršavanja i napredovanja.

Pročitaj više
Kozmetičar-pedikir, manikir

Postavljen od Petrov Beauty Centar

7 dana do isteka

Potrebna komunikativna osoba sa iskustvom za estetski a pozeljno je i medicinski pedikir, kao i za gel lak manikir.

Za više informacija pozovite nas na telefon: 0641928331

Pročitaj više
Radnik/ica na info pultu

Postavljen od DONGOR DOO BEOGRAD

Kozmetičkim studiju PREMIUM megaSun, u centru Beograda, potreban radnik na info pultu i solarijumu.

Uslovi dobri, stalni radni odnos, plata + procenat, tel. 063/44-74-54.

Pročitaj više
Maser/ maserka

Postavljen od FITNES KLUB "TOP FORM PLUS"

8 dana do isteka

Niš

po dogovoru

Potreban nam je maser/ maserka.

Za više informacija pozovite nas na kontakt telefon: 065/222-06-50 (Slađana)

Neophodan uslov je da kandidat/ kandidatkinja ima završen bilo koji kurs za masera.

Pročitaj više
Fizioterapeut

Niš

po dogovoru

Potreban nam je fizioterapeut za tretmane lica i tela.

Uslovi:

IV ili VI nivo kvalifikacije oblast obrazovanja medicina, fizioterapeutska sestra ili fizioterapeut.

Rad je u smenama.

Pročitaj više
Frizeri (Beograd, Novi Sad i Subotica)

Postavljen od SZR BTS AGENCIJA ZA POSLOVNE USLUGE POTPARA TATJANA PR SUBOTICA

9 dana do isteka

po dogovoru

Frizeri potrebni uhodanim salonima:

u Novom Sadu-Liman;

u Subotici-Prozivka

i u Beogradu-Miljakovac.

Mogu i početnici i bez iskustva.

Telefon za informacije: 06366332

Pročitaj više
Radnik za pedikir, manikir i negu noktiju za Zagreb (m/ž)

Postavljen od Partners&Orka

33 dana do isteka

Hrvatska - Zagreb

po dogovoru

Partners & Orka
         reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog
         renomiranog klijenta nail bar Manifaktura iz Hrvatske, za
         svoje potrebe potražuje izvršioce na poziciji:

         Mesto rada: Zagreb, Hrvatska

         Mogu konkurisati kandidati sa srpskim, NON EU ili EU papirima

         Profil kandidata:

         SSS

         Iskustvo rada na poslovima manikira, pedikira

         Ljubazna, vredna i odgovorna osoba

         Opis posla:

         Rad na manikiru, pedikiru

         Trajni lak

         Nail art (crtanje po noktima)

         Gel lak

         Obezbeđuje se:

         - Zarada od 800 EUR plus bonusi

         - Radno vreme: 11:00-19:00h

         • Ugovor o radu na godinu dana

         - Izrada radnih dozvola

         - Pomoć prilikom organizacije smeštaja uz mogućnost dogovora

         - Oprema za rad, bezbednost i zdravlje na radu

         - Isti radni status građana zemlje zaposlenja

         Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog
         angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu
         biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

         Kontakt telefon za bliže informacije: 060 668 89 05

         Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte
         saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe
         selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti
         podataka.

         Internet stranica: http://partners-orka.co.rs

         Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju
         zaposlenje.

Pročitaj više
Kozmetičar/ka

42 dana do isteka

50000-80000 din

Kozmetičar/ka potreban/na studiju za negu lepote Premium megaSun u poslovnom centru Beograda .

Poželjno je radno iskustvo sa znanjem manikira, pedikira, depilacije...

Nudimo dugoročnu saradnju uz stalno napredovanje i usavršavanje, rad u dve smene, plata /+procenat/, prijava.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00