960 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi

Premium PLUS

Sobar/Sobarica u hotelu - Čačak

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

5 dana do isteka

Čačak

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Sobar/Sobarica u hotelu

(Čačak)

Opis posla:

-Posao podrazumeva održavanje smeštajnih jedinica, službenih prostorija i drugih javnih prostora u hotelu.

Uslovi rada:

-Potrebna nam je vredna, odgovorna i ozbiljna osoba

-Nudimo rad u prijatnom okruženju i redovnu isplatu zarade

-Obezbeđena sva potrebna sredstva i opremu za rad

-Radi se u Beogradu a obezbeđen je besplatan smeštaj za kandidate iz unutrasnjosti

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Čačak – Sobar/Sobarica u hotelu“

Lekar

Postavljen od PR POLIKLINIKA NATURALIA

6 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Poliklinici Naturalia potreban lekar.

Ako ste lekar koji primenjuje integrativni pristup u lečenju bolesnika i želi da spoji stare i nove principe terapija.

Ako Vas interesuje nešto novo i medicinski progresivno.

Potrebni su nam lekari sa smelim holističkim pogledom na lečenje.

Ako ste zainteresovani pošaljite nam Vaš CV na office@poliklinikanaturalia.com

Telefon za dodatne informacije: 060-3181334

REAL ESTATE SALE MANAGER

Postavljen od Sebre Services doo

9 dana do isteka

We are an international real estate company which has acquired multiple premium locations in Belgrade for development of large-scale residential and mixed used projects.  Searching for result-oriented new colleagues who will share our long-term success

Responsibilities:

  • Sale of apartments on a large-scale residential project
  • Management of sales team of 5-7 people working on a large-scale residential project
  • Managing High profile and VIP clients
  • Managing good relations with clients and personnel
  • Sourcing potential buyers
  • Sourcing potential tenants for retail stores
  • After-sale support to clients
  • Assistance with protocols and handovers of apartments
  • Lead management
  • Appointment scheduling
  • Preparing reports
  • Record keeping
  • Various office administrative tasks

Qualifications:

  • 3-5 years of sales and team management experience in real estate
  • Accurately anticipate the client needs and expectations in order to ensure their seamless and positive experience
  • Strong verbal and written communication skills
  • Strong analytical skills
  • Proficient in MS Office
  • Fluent in Serbian and English language – verbal / written
  • Good overview on Belgrade’s real estate market

What we offer:

  • Competitive Salary which will also compensate 40-50 working hours per week as well as expected availability to work on weekends
  • Share of success bonus scheme
  • Friendly work environment
  • Long-term projects
  • Mobile phone for private use

RESIDENTIAL REAL ESTATE SALES ASSOCIATE

  • Faculty of Economics degree or equivalent
  • Accurately anticipate the client needs and expectations in order to ensure their seamless and positive experience.

Pakovanje čokolada

Postavljen od Magenta omladinska zadruga

10 dana do isteka

Potrebne su nam osobe za rad na poslovima pakovanja čokolade.

Broj pakera: 30

Radni period: narednih 15-20 dana, jedna smena u trajanju od 8 do 9h.

Lokacija: Beograd - Dedinje
Satnica: 225,00 rsd neto, plus mogućnost bonusa.

Informacije i prijave putem telefona 0653110695, 0113118419 i 0113110695

Biografije možete poslati na magenta@orion.rs

Radnik/ca u KFC restoranima

Postavljen od AMREST DOO KFC RESTORANI

po dogovoru

Radnik/ca u KFC restoranima.

KFC je najbolje mesto za rad! Pitaš se zašto? Klikni na oglas da saznaš! :)

Magacinski radnik

Postavljen od GBG-Lucas auto parts D.O.O

11 dana do isteka

GBG-LUCAS AUTO PARTS d.o.o. je preduzeće specijalizovano za veleprodaju, maloprodaju, uvoz i izvoz svih karoserijskih delova, branika, svetlosne opreme, retrovizora, hladnjaka za putnička i laka dostavna vozila.

Usled povećanja obima posla i unapređenja poslovanja, raspisujemo konkurs za radno mesto: Magacinski radnik

Opis posla:

  • Prijem robe u magacin (kontrola kvantiteta robe i vođenje evidencije o prijemu)
  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu
  • Vršenje popisa robe
  • Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema
  • Održavanje magacinskog prostora
  • Pakovanje robe

Uslovi:

  • Pedantnost i preciznost u radu
  • Poželjna srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo
  • Organizovana, tačna i odgovorna osoba
  • Izražen timski duh
  • Spremnost na rad u smenama

Molimo zainteresovane kandidate da pošalju svoju biografiju.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Diskrecija dostavljenih biografija je zagarantovana.

Mesto rada: Stražilovska br. 7, 11272 Dobanovci, Beograd

Predstavnik prodaje - engleski jezik

Postavljen od SILVER BELL GROUP DOO

12 dana do isteka

Da li ste spremni da se priključite našoj brzorastućoj outsourcing kompaniji koja pruža brojne mogućnosti za razvoj?

Silver Bell Group-a uspešno posluje već 7 godina i naš lokalni tim danas čini više od 400 kolega.

U svakodnevnom poslovanju naše kolege su u kontaktu sa pripadnicima više od 25 različitih nacija i kultura, dok se komunikacija sa našim klijentima vrši na preko 10 različitih jezika.

U saradnji sa našim klijentom trenutno smo u potrazi za kandidatom koji će nam se priključiti na poziciji Predstavnik prodaje - engleski jezik.

Idealan kandidat:

· Ima odlične komunikacijske sposobnosti

· Dobro poznaje engleski jezik

· Proaktivan, uporan i orijentisan ka rezultatima

· Pokazuje inicijativu i odgovornost u obavljanju svojih dnevnih zadataka

· Otvoren je ka učenju i sticanju potrebnih veština

 Od vas će se očekivati sledeće (početni nivo):

· Kontaktiranje potencijalnih klijenata i prezentovanje ponude kompanije

· Prepoznavanje potreba postojećih klijenata i preduzimanje aktivnosti u skladu sa istim

· Saradnja sa prodajnim timom radi akvizicije novih klijenata i učestvovanje u celokupnom prodajnom procesu

· Ostvarivanje pojedinačnih i timskih ciljeva

 Nudimo:

· Konkurentna fiksna plata i motivišuća bonus struktura na osnovu postignutih rezultata

· Mentorski program i edukacija

· Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja

· Rad u mladom i dinamičnom okruženju

· Rad iz kancelarija koje su u centru Beograda

Sticanje prvog radnog iskustva zaista može biti sjajno ukoliko svoju karijeru započinjete radom kod nas!

Ne zahtevamo prethodno radno iskustvo u ovoj industriji, jedino što tražimo od vas jeste poznavanje engleskog jezika i želju za uspehom, dok ćemo se mi potruditi da vam prenesemo znanje, motivaciju, naše iskustvo, kao i konstantno praćenje razvoja vaše karijere.

Ukoliko imate dodatnih pitanja kontaktirajte nas na: career@silverbellgroup.com

Budite slobodni da ovu poslovnu priliku podelite i sa vašim prijateljima.

Radnik u prodavnici auto delova

Usled povećanja obima posla i unapređenja poslovanja, raspisujemo konkurs za radno mesto: Radnik u prodavnici auto delova

Opis posla:

  • Prijem i kontrola robe
  • Prodaja auto delova
  • Rad na računaru i fiskalnoj kasi

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme

Mesto rada:

Đuje i Dragoljuba 3, Beograd – Rakovica

Sinjska 51, Beograd – Voždovac

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00