Prethodna strana

Ispomoć u kuhinji | Poslovi, Voždovac

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

Oglas je istekao

Beograd

25000-35000 din

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studente za posao:

ISPOMOĆ U KUHINJI

Uslovi:

- Neophodno prethodno iskustvo

- Plata 33 000 din.

- Radi se mesec dana.

Opis posla:

- Pripremanje hrane

- Održavanje radnog prostora

Prijavite se za posao KUVAR/ICE na brojeve telefona omladinske zadruge:

                                                       tel: +381 (11) 3650-157

                                                       tel: +381 (11) 3650-159

                                                       mob. tel: 060/5555-823

                                                     Omladinska Zadruga Bulevar

                                                     Poslovnica 2 - Kneginje Zorke 5
                                               11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet  8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom KUVARICA VOŽDOVAC

(napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.