Prethodna strana

Noćne dnevnice - pakovanje i sortiranje pošiljki | Posao, Pančevački put

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

Oglas je istekao

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži zadrugare, studente za poslove:

NOĆNE DNEVNICE - PAKOVANJE I SORTIRANJE POŠILJKI

Uslovi:

- Radi se na Pančevačkom putu.

- Radi se od 20 - 04 h

- Cena dnevnice je 1800 din.

Opis posla:

 - pakovanje i sortiranje pošiljki.

Prijavite se za poziciju NOĆNE DNEVNICE na brojeve telefona omladinske zadruge:

mob. tel: 060/6001-655

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42
11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet  8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom za Noćne dnevnice

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.