Prethodna strana
Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA MJOB
Oglas je istekao
Beograd
po dogovoru
Za potrebe našeg klijenta, svetski poznate maloprodajne objekte rasprostranjene na aerodromima, brodovima za krstarenje, lukama i drugim turističkim mestima, tražimo kandidate za poziciju Kasir-Barmen, na Aerodromu „Nikola Tesla“.
Ključni zadaci i odgovornosti:
- Prihvatanje i praćenje porudžbina
- Usluživanje mušterija i naplata (rad na kasi)
- Pripremanje kafe na kafe aparatu i čišćenje kafe aparata
- Održavanje higijene radnog prostora
Profil kandidata:
- Odgovorni, ljubazni i komunikativni
- Prethodno iskustvo nije presudno
- Neophodno osnovno poznavanje engleskog jezika
- Potrebna sanitarna knjižica (može se naknadno regulisati, poslodavac snosi troškove sanitarnog pregleda)
- Neophodna fleksibilnost za rad u noćnoj i dnevnoj smeni prema potrebi
Kandidatima nudimo:
- Angažovanje na duži vremenski period
- Smenski rad po 12 sati dnevo (radno vreme objekta 00-24h)
- Koncept rada: dva dana radna, dva dana slobodna
- Mesečna zarada 52.000 + 400 rsd za topli obrok + troškovi prevoza + stimulativni bonusi
Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem SMS na 0606808925, navesti ime i prezime, godište i naznaku BARMEN AERODROM ili putem našeg sajta www.mjob.rs na broj oglasa 10445.
O poslodavcu:
OMLADINSKA ZADRUGA MJOB
Kategorija: Turizam i ugostiteljstvo
Stručna sprema: Srednja
Tip posla: Posao preko zadruge
Radno iskustvo: poželjno radno iskus.
Slični poslovi
Važno: Klikdoposla ne vrši posredovanje u zapošljavanju i ne učestvuje u procesu selekcije kandidata u Srbiji i inostranstvu. Klikdoposla nije odgovoran za dalji proces prilikom selekcije, kasnije i stupanja u radni odnos, odnosno ugovora sa poslodavcem.Svi, izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto.
Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.