Grad

Oglasi arhiva

Istaknuti oglas

Ofset mašinista i majstor na doradnim mašinama

Postavljen od KOMAZEC DOO

Oglas je istekao

Inđija

50000-80000 din

Štampariji Komazec iz Inđije potrebni radnici sa iskustvom za rad na grafičkim doradnim mašinama ( grafički nož, binder, falc... ) i  mašinama za štampu ( tabačna i rotaciona štampa ) .

Prednost imaju osobe sa iskustvom u grafičkoj industriji.

Svi zainteresovani mogu da se prijave putem telefona 022/561-641 ili poslati CV putem maila na office@komazec.rs

Pročitaj više
Higijenicar-ka /Novi Beograd

Postavljen od Gala luks d.o.o

Beograd

35000-50000 din

Potreban/na higijenicar-ka/kafe kuvarica kompaniji koja se nalazi na Novom Beogradu

Radi se 2h-3h sati dnevno

-350rsd je po satu

Opis posla:

-ciscenje kancelarija

-kuvanje kafa

Nudimo:

-prijavu

Potrebni kanidati:

 -sa iskustvom

-vredni

-pedantni

Za vise informacija pozovite:

060/714-0003 011/4250-522

Diplomirani vaspitač za rad u privatnim i državnim institucijama

Postavljen od Partners&Orka

Inostranstvo

preko 120000 din

  DIPLOMIRANI VASPITAČ U PRIVATNOM/DRŽAVNOM VRTIĆU U NEMAČKOJ

Partners & Orka, licencirana agencija za
zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta,radi zakup oglasnog prostora,
informisanje, selekciju kandidata za svoga klijenta, koji za svoje potrebe potražuje
radnike na poziciji.

Licencirani vaspitači u privatnom/državnom vrtiću u Nemačkoj

Mesto rada: Nemačka

Uslovi rada: Radno vreme prema standardima
Nemačkih uslova rada.

Poslodavac obezbeđuje:

Zarada 2980 EUR bruto.

Prvih 30 do 60 dana obezbeđen smeštaj o
trošku poslodavca.

Za učenje jezika,obezbeđena je obuka o

Za lica koja nemaju EU papire,radi se izrada
radnih dozvola.

Bezbednost zdravlja na radu.

Opis posla:

– briga o fizičkom, psihičkom,
socijalno-emocionalnom, spoznajnom razvoju deteta

– briga o razvoju komunikacije i
stvaralaštva

– saradnja sa stručnjacima lekarske,
pedagoške, sociološke i psihološke struke

– blagovremeno uviđanje eventualnih
nedostataka ili izuzetnih sposobnosti deteta

– obrazovanje i vaspitavanje dece

Uslovi za apliciranje:

VSS ( 7 stepen stručne spreme )

Položen državni ispit je obavezan.

Licenca za vapitača predstavlja prednost,ali
nije obavezan uslov.

Potrebno znanje Nemačkog jezika ( B1,B2 )

Kandidati koji prijave putem elektronske
pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i
prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila: hr@partners-orka.co.rs

Kontakt za informacije : Viber ili WhatsApp +381641260055

Usluge agencije su besplatne za kandidate
koji potražuju posao.

Oglas je aktuelan 60 dana od dana postavke
oglasa.

Pročitaj više
Call operater-Vracar

Call operater/ka potrebna ozbiljnoj firmi koja se nalazi na Vracaru

Opis posla:

-pozivanje klijenata i zakazivanje kucnih prezentacija

Radno vreme:

-od 8h-16h od ponedeljka do petka

-svaka druga subota je radna

-nedelja je slobodan dan

Nudimo:

-redovnu zaradu

-platu od 35,000 + bonusi

-prijavu

Kandidati koji udju u uzi izbor bice kontaktirani

Za vise informacija pozvati na:

064/714-0003  060/3541-582  064/659-8818  060/090-44-70

Pročitaj više
Konobar/ica-Sanker/ica-Centar grada

Potreban/na  konobar/ica-sanker/ica,  modernom ugostiteljskom objektu veganske hrane na vise lokacija u gradu.

- I smena: 7:30h - 15h

-II smena: 15:30h - 23h

-slobodni dani po dogovoru

Plata:

-1500rsd dnevnica + baksis + topli obrok

-mogucnost dobre zarade

-rad u prijatnom ambijentu i pozitivnoj atmosferi

Potrebni:

-ljubazni i usluzni kandidati

-prednost omladinci do 30 godina

Vise informacija na :

064-6598-818

011-4250-525

Pročitaj više
Pomocni radnik u kuhinji (Novi Beograd)

Restoranu na Novom Beogradu potrebni Pomocni radnici u kuhinji.

8h u III smene

Plata:

48.000 rsd

Radno iskustvo:

-pozeljno

Za sve informacije mozete nas kontaktirati na:

060/090-44-70

064/6598-818

060/714-00-03

060/3541-582

Pročitaj više

Premium PLUS

STOLAR - MAJSTOR

Postavljen od MANUFAKTURA OSTOJIĆ D.O.O.

MANUFAKTURA OSTOJIĆ je preduzeće koje se bavi opremanjem ekskluzivnih enterijera. Proizvodnja se nalazi na 2000m2. Imamo sopstveni mašinski pogon sa modernim CNC, Farbaru sa sušarom, Solid Surface odeljenje...

U svom radu koristimo najbolje materijale i mehanizme. Svakom poslu pristupamo profesionalno i obraćamo pažnju na svaki detalj. Zbog svega toga smo prepoznati od strane velikog broja klijenata

Potrebni su nam MAJSTORI - STOLARI za rad u proizvodnji i na montaži.

Spretnost i brzina, kombinovana sa pedantnošću je ono što mi tražimo.

Uslovi za rad su odlični, kao i zarada koja je redovna.

Možemo da se pohvalimo da su svi naši zaposleni osigurani od nezgode, kao i da svim zaposlenima uplaćujemo dopunsko zdravstveno osiguranje kod Generali Srbija, pa je su u prilici da se leče u privatnim klinikama.

Javite se da zakažemo sastanak kako bi se bolje upoznali i kako biste još detaljnije saznali sve što može da vas interesuje.

Pročitaj više
Rendgen tehnicar i Strukovni medicinski radiolog

Postavljen od Digital Rendgen 3D

Novi Sad

po dogovoru

Uslovi:

Minimum IV stepen strucne spreme-rendgen tehnicar

Polozen strucni ispit

Pozeljno je iskustvo u radu na rendgen aparatima minimum 1 godina

Sposobnosti:

Koordincija u izvrsavanju velikog broja poslova

Visok stepen samoinicijative i samostalnosti u radu

Nudimo Vam:

Prijatno radno okruzenje

Profesionalni razvoj i rad u firmi u usponu

Ukoliko ste zainteresovani za  rad u nasoj ordinaciji, molimo Vas da

posaljete radnu biografiju (CV) do 10.07.2021. Samo

kandidati koji udju u uzi izbor ce biti kontaktirani. Prijave slati

mailom na adresu: picassons@yahoo.com   Ordinacija ce u skladu

sa Zakonom o zastiti podataka o licnosti obradjivati podatke kandidata u

postupku selekcije.

www.snimanjezubanovisad.com

Pročitaj više
Pomoćni radnik/ radnica za rad na šalteru brze hrane

Postavljen od KEBAB DOO

Novi Beograd

Potreban pomocni radnik/radnica za pripremu i rad na šalteru brze hrane.

Prijem smene, prodaja, priprema, higijena.

Objekat se nalazi na lokaciji Goce Delčeva (ulica gladnih).

Uslovi:

Rad se obavlja u 3 smene

Za više informacija i zakazivanje razgovora za posao pozvati putem telefona:060/ 517 94 42

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00