1110 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Premium PLUS

Pizza majstor/pomoć u šanku

Postavljen od PR UR BELLISSIMA

13 dana do isteka

po dogovoru

Potreban pizza majstor sa iskustvom.

Potrebna osoba za ispomoc u sanku.

Telefon za informacije i zakazivanje razgovora: 0643750226

Medicinska sestra

Postavljen od PR POLIKLINIKA NATURALIA

3 dana do isteka

Novi Beograd

po dogovoru

Potrebna medicinska sestra za rad u Poliklinici Naturalia.

Poželjno iskustvo u kliničkom radu kao i poznavanje rada na kompjuteru.
CV slati na mail office@poliklinikanaturalia.com

Radnici u proizvodnji (punjenje sirupa)

Postavljen od OZ Central

4 dana do isteka

po dogovoru

Potrebni radnici omladinci za rad na punjenju sirupa.

Cena po satu 250RSD

Rad po smenama.

Mesto rada: Dobanovci

Prijave  na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95 i www.ozcentral.rs Biografije slati na  konkurs@ozcentral.rs

Recepcioner/ka

Postavljen od HOTEL ZIRA DOO BEOGRAD

po dogovoru

Hotelu Zira d.o.o. potreban je recepcioner

Uslovi za zaposlenje

  • Prijem i odjava gostiju, komunikacija sa gostima, prodaja hotelskih usluga, naplata računa,
  • Poštovanje recepcijskih procedura i standarda ponašanja,
  • Tačno, odgovorno i blagovremeno obavljanje radnih zadataka,
  • Ljubazno i profesionalno ophođenje prema gostima,
  • Poštovanje kućnog reda.

Iskustvo i kvalifikacije:

  • Minimum IV stepen stručne spreme,
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje godinu dana,
  • Obavezno znanje engleskog jezika,
  • Samostalnost i inicijativa u radu, snalažljivost i organizovanost,
  • Prednost poznavanje rada u “Micros-Fidelio-u”,
  • Izražene komunikacione sposobnosti,
  • Fleksibilnost, ljubaznost, energičnost.
  • Orijentisanost na rezultate i timski rad.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Hvala na prijavi.

STOLAR - MAJSTOR

Postavljen od MANUFAKTURA OSTOJIĆ D.O.O.

5 dana do isteka

MANUFAKTURA OSTOJIĆ je preduzeće koje se bavi opremanjem ekskluzivnih enterijera. Proizvodnja se nalazi na 2000m2. Imamo sopstveni mašinski pogon sa modernim CNC, Farbaru sa sušarom, Solid Surface odeljenje...

U svom radu koristimo najbolje materijale i mehanizme. Svakom poslu pristupamo profesionalno i obraćamo pažnju na svaki detalj. Zbog svega toga smo prepoznati od strane velikog broja klijenata

Potrebni su nam MAJSTORI - STOLARI za rad u proizvodnji i na montaži.

Spretnost i brzina, kombinovana sa pedantnošću je ono što mi tražimo.

Uslovi za rad su odlični, kao i zarada koja je redovna.

Možemo da se pohvalimo da su svi naši zaposleni osigurani od nezgode, kao i da svim zaposlenima uplaćujemo dopunsko zdravstveno osiguranje kod Generali Srbija, pa je su u prilici da se leče u privatnim klinikama.

Javite se da zakažemo sastanak kako bi se bolje upoznali i kako biste još detaljnije saznali sve što može da vas interesuje.

Medicinska sestra-vaspitač

Postavljen od PPU-DOLINA-ČUDA

Privatnoj predškolskoj ustanovi "Dolina Čuda" potrebna medicinska sestra - vaspitač.

Posao je za stalno.

Za više informacija pozovite nas putem telefona na broj: 064/0687799

Medicinska sestra/tehničar

Postavljen od DOM ZA SMEŠTAJ ODRASLIH I STARIJIH SVETI TRIFUN

9 dana do isteka

Dom za smeštaj odraslih i starijih "Sveti Trifun" je Ustanova registrovana od strane Ministarstva rada, zapošljavanja, boračka i socijalna pitanja, kao i Ministarstva zdravlja. Trenutno se nalazimo na 2 lokacije u Beogradu. Više možete pogledati na našem sajtu www.domsvetitrifun.rs.

Potrebna/an nam je:

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • pružanje medicinske nege i pomoći starim licima
  • izvršavanje odgovorno radnih zadataka

Uslovi:

  • neophodna završena srednja ili viša medicinska škola
  • prednost iskustvo u struci i licenca
  • prednost kandidati koji su u evidenciji NSZ-a duže od 6 meseci

Nudimo:

  • rad na neodređeno vreme
  • mogućnost napredovanja
  • obezbeđen smeštaj za ljude van Beograda

Napomena:

Kandidati koji budu primljeni neophodno je da dostave lekarsko uverenje kojim se dokazuje zdravstvena sposobnost bez ograničenja za rad na radnom mestu za koje je raspisan oglas, izdato od Dispanzera medicine rada, kao i važeću sanitarnu knjižicu i uverenje da nisu osuđivani.

Zainteresovani se mogu javiti na broj telefona 063/437-043 ili mailom na ana.stanic@domsvetitrifun.rs

Lekar interne medicine

Postavljen od EliksirMedical

Zemun

Potreban nam je lekar interne medicine za rad u privatnoj specijalnoj bolnici za internu medicinu Eliksir Medical

 Zahtevi: Lekar interne medicine ili subspecijalizacije neke od grana interne medicine

  • Pregled I lečenje pacijenata u skladu sa zakonom I pravilnikom dobre prakse
  • Praćenje zdravstvenog stanja pacijenata

  • Uslovi
  • Završen Medicinski fakultet, specijalizacija interne medicine ili subspecijalizacija neke od grana interne medicine
  • Položen stručni ispit
  • Važeća licenca za rad
  • Državljanstvo Republike Srbije

Postavljen od ANDREA DOM ZA SMEŠTAJ STARIH LICA

Zemun

Domu za stara lica ANDREA potrebne MEDICINSKE SESTRE za rad u našim objektima koji se nalazi na Altini u Zemunu.

Uslov:

Adekvatno obrazovanje-opšti smer

Spremnost da radi negu korisnika

Za više informacija pozvati nas na broj telefona: 060 3223 606

Vaše prijave šaljite putem sajta klik do posla

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00