623 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi

Premium PLUS

Kuvar i pomoćni kuvar

Postavljen od LITTLE BAY

2 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Restoranu Little Bay koji se nalazi u samom centru grada ulici Dositejevoj 9a, potrebni kuvar - plata od 100.000,00 i više (po dogovoru) i pomoćni kuvar plata od 80.000,00 dinara.

Uslovi odlični, isplata redovna, prijatno radno okruženje.

Poželjno je radno iskustvo.

Svi zainteresovani mogu se javiti na kontak telefon 065/22-33-432 Vladimir ili  poslati CV na mejl  beograd@littlebay.co.uk

Komercijalista na terenu (Vrbas, Kula i Bačka Topola)

Postavljen od BOBEX DOO

8 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Usled proširenja obima posla, potreban nam je :

PREZENTER / KOMERCIJALISTA NA TERENU

-  Vrbas, Kula i Bačka Topola

·  Direktna prodaja na terenu

·  Prezentacija usluga

·  Redovno izveštavanje o aktivnostima

·  Srednja škola

·  Komunikacione veštine

·  Ljubaznost

·  Snalažljivost

·  Stimulativna zarada

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na email: bobex011@gmail.com

Biće kontaktirani samo kandidati koji  uđu u uži izbor!

Agent u call centru

Postavljen od Europinion doo

9 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

O poslodavcu Europinion, Europinion doo je internacionalna kompanija izvanični zastupnik jedne od vodećih kompanijana svetskom tržištu u oblasti biznis konsaltinga.Širimo naš postojećitim agenata i u potrazi smo za ambicioznim ljudim a kojiće nam se pridružiti u radu.Iskoristis voje sposobnosti i kreativne metode u poslu koji na različite načine svakodnevno oblikuje tržišne promene.

Medicinska sestra/ vaspitač

Postavljen od Predškolska ustanova Mali Istraživači

10 dana do isteka

PREDŠKOLSKA USTANOVA “MALI ISTRAŽIVAČI” U ZEMUNU, BEOGRAD TRAŽI MEDICINSKU SESTRU VASPITAČA!

Potrebna nam je aktivna, energična i pozitivna osoba koja pre svega voli rad sa decom jaslenog uzrasta  u prijatnom okruženju.

Molimo da se za poziciju  javljaju samo kandidati odgovarajućeg obrazovnog profila.

Prethodno iskustvo je poželjno, ali nije presudno.

Radno vreme je osam sati, vikendom se ne radi.

Dođite da rastemo zajedno!

Radujemo se Vašim prijavama koje uz CV možete slati na:

info@maliistrazivaci.rs

ili nam se javiti na broj telefona 069/2105-464

Knjigovođa

Postavljen od Hleb i Kifle doo

16 dana do isteka

po dogovoru

Knjigovodja

Želiš biti deo kompanije koja proizvodi pekarske proizvode najboljeg kvaliteta?

Kompanija Hleb i Kifle traže novog člana tima na poziciji:

Knjigovodja

OPIS POSLA:

  • Računovodstvene i knjigovodstvene aktivnosti (knjiženje svih poslovnih promena, priprema, provera i knjiženje ulaznih dokumenata ; izlaznih računa, izvoda, obračun amortizacije, predaja poreskih prijava za pdv)
  • Elektronsko plaćanje
  • Prijem, evidencija i arhiviranje dokumentacije
  • Primena relevantnih aktuelnih propisa i zakona
  • Ostali poslovi u skladu sa zakonom i po nalogu poslodavca

Uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, najmanje dve godine
  • Rad na računaru i znanje MS Excel-a
  • Poznavanje relevantne računovodstvene i poreske regulative
  • Izražena sposobnost komunikacije i timski duh
  • Poznavanja rada u računovodstvenom softveru ASW je prednost

Pružamo:

  • Rad na puno radno vreme u stabilnoj firmi
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja u području računovodstva

ZAŠTO HLEB i KIFLE?

Hleb i Kifle  su vodeći lanac pekara u Srbiji sa tradicijom dugom 15 godina, a deo su najvećeg regionalnog lanca pekara – Mlinar Grupe. Zbog posvećenosti stvaranja pekarskih proizvoda najboljeg kvaliteta postali smo visokopozicionirani i prepoznatljivi brand na tržištu koji svakodnevno dostavlja svojim pekarama, ali i svim većim maloprodajnim lancima i HORECA segmentu, smrznuta peciva, sveži hleb, te upakovani hleb produžene svežine.

U svom asortimanu nudimo različite tipove proizvoda kao što su razne vrste hleba, peciva, kolača, sendviča, salata i sokova, koji se proizvode u vlastitim proizvodnim pogonima u Beogradu i Smederevu, a prodaju u više od 50 lokacija u centralnoj i severnoj Srbiji.

Hleb i Kifle u brojkama:

  • #1 lanac pekara u Beogradu
  • 57 prodajnih mesta u centralnoj i severnoj Srbiji
  • 15 prodajnih mesta nisu samo pekare već i kafići
  • Preko 200 vrsta proizvoda (hleb, peciva, kolači, sendviči i sl.)

Pošaljite nam CV elektronskim putem. Radujemo se susretu sa vama!

Kuvar

Postavljen od Nensico doo

17 dana do isteka

po dogovoru

Restoranu u Višnjici-Beograd potreban kuvar.

Nudimo mogucnost smeštaja.

Telefon: 0652111520

Rad u agenciji za zapošljavanje

Postavljen od NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

Potrebna osoba  za rad u agenciji za zaposljavanje

Osoba mora posedovati licencu za rad u zaposljavanju i visoku skolsku spremu.

Nudimo stalni radni odnos i odlične uslove rada.

Plata od 80.000 do 100.000 dinara.

Majstor za proizvodnju lisnatog testa-pekar

Postavljen od Klas Plus

24 dana do isteka

Kragujevac

preko 120000 din

Potreban majstor za proizvodnju lisnatog testa( pekar) na neodređeno (stalni radni odnos).

Plata po učinku i do 160.000,00 dinara.

Za više informacija pozovite nas na telefon: 063503801

Radnik u proizvodnji

25 dana do isteka

po dogovoru

Postani deo Hleb&Kifle tima!

Tražimo nove kolege za rad u timu!

Hleb & Kifle doo je  firma koja se bavi proizvodnjom i distribucijom proizvoda pekarske industrije. Proizvodi Hleb & Kifle više od 10 godina predstavljaju sinonim za kvalitet u pekarstvu.

Zbog povećanja obima posla i konstantnog razvoja kompanije , otvaranja novih maloprodajnih objekata raspisujemo konkurs za posao u Beogradu

Nudimo:

  • Rad u prijatnom dinamičnom okruženju
  • Redovna primanja i bonuse za ostvarene mesečne realizacije

Uslovi:

  • Neophodan noćni rad, tri radna dana u toku nedelje
  • Prethodno iskustvo nije neophodno

Zainteresovani kandidati se za posao mogu javiti putem kontakt telefona 064-8956261 ili putem mail adrese.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00