990 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Premium PLUS

Stolar

Postavljen od Speccon doo Beograd

11 dana do isteka

Više gradova

80000-120000 din

Oglas za radno mesto - stolar

Dobrodošli u Speccon. Mi smo retail dizajn agencija iz Beograda. Bavimo se razvijanjem brendova i kreiranjem enterijera. Tražimo ljude vešte u rukama i razmišljanju koji će moći i želeti da ožive naše progresivne ideje. Čekamo vas, javite se!

Potrebne kvalifikacije:

Odgovornost;

Preciznost, pedantnost i sklonost ka timskom radu;

Čitanje projektne dokumentacije;

Rad u proizvodnji i montaži sa pločastim, masivnim, kompozitnim i ostalim materijalima;

Otvorenost za učenjem i usavršavanjem;

Vozačka dozvola (poželjno);

Opis posla:

Rad u proizvodnja i montaži sa pločastim, masivnim, kompozitnim i ostalim materijalima;

Proizvodnja po projektnoj  dokumentaciji;

Inovativnost i reakcija prilikom postojanja izazova;

Otvorenost za učenjem, usavršavanjem i timskom radu.

Nudimo:

Stalni radni odnos, uz početni probni rad;

Odlična plata;

Plaćeni prekovremeni sati;

Bonusi;

Mogućnost napredovanja;

Uslovi za prijavu na konkurs:

Prijave na konkurs je potrebno poslati na e-mail adresu hello@speccon.rs najkasnije do 07.05.2021. godine;

Radnici za rad u maloprodajnoj trgovinskoj radnji

Postavljen od Snack Shop

16 dana do isteka

Novi Beograd

Potrebni radnici u maloprodajnoj trgovinskoj radnji. Snack Shop, Novi Beograd-Belville

Radnik treba da ispunjava sledece uslove:

Minimalna SSS,

Pristojan odnos u komunikaciji sa potrosacima,

Marljivost,

Azurnost ,

Opis posla:

Posao radnika podrazumeva obavljanje svih standardnih poslova vezanih za jednu maloprodaju:

Rad na kasi,

Porucivanje robe kao i njen prijem,

Odrzavanje higijene objekta,

Radno vreme u dve smene. Smena I od 8:00 do 15:30; Smena II od 15:30 do 23:00.

Slobodan dan Nedelja.

Pozeljno radno iskustvo. Prednost Novi Beograd

Pocetna plata 40.000.00 RSD

Prijave slati na e-mail: snackshopnbgd1@gmail.com

Srdacno, Vas Snack Shop

Telefonski operater

Postavljen od OZ BEO COMMUNITY

18 dana do isteka

Potrebni radnici (sa ili bez iskustva) za posao na poziciji Telefonski operater za naplatu potraživanja (sektor bankarstva). Obuka obezbedjena.

Radi se radnim danima 11-19h.

Cena sata 210 dinara.

Info i prijave:

☎️060-7447222

☎️060-7447027

AGENT U CALL CENTRU

Postavljen od Clean Air Solution doo

27 dana do isteka

Clean Air Solution d.o.o je kompanija koje se bavi distribucijom proizvoda za poboljšanje i unapredjenje kvaliteta života.

Ako ste istrajni, hrabri i posedujete svest da Vaši rezultati zavise od Vas samih spremni smo da Vas uključimo u sledeću fazu razvoja naše kompanije

Poslujemo u tri evropske zemlje, a zbog povećanog obima posla kako u zemlji tako i u inostranstvu potrebni su nam odvažni pojedinci za poziciju:

Mesto zaposlenja

Beograd

Opis posla:

  • Obavljanje telefonskih poziva prema potencijalnim klijentima
  • Zakazivanje reklama - nije telefonska prodaja
  • Radno vreme 4h do 6h dnevno po dogovoru
  • Fleksibilno radno vreme za studente i ljude koji traže dodatni posao
  • Radno iskustvo nije neophodno

Nudimo:

  • Zaradu od 25 000 - 50 000 rsd
  • Plaćenu profesionalnu obuku
  • Ugovor
  • Bonusi
  • Lični i profesionalni razvoj
  • Mogućnost napredovanja

Profil kandidata:

  • Odlične komunikacione sposobnosti
  • Visok stepen samoinicijative I timski duh
  • Želja za učenjem i napredovanjem
  • Strpljenje i ljubaznost u komunikaciji sa klijentima
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Odgovornost i lična inicijativa

U našem timu ćete imati mogućnost:

  • Da radite dimaničan i zanimljiv posao
  • Da imate redovna i tačna primanja
  • Da budete deo kreativnog i uspešnog tima
  • Fiksno radno vreme
  • Da radite u renomiranoj i stabilnoj kompaniji

Pošaljite svoj CV na email: tijana@cleanairsolution.rs ili popunite online prijavu.

Medicinska sestra

Postavljen od PR POLIKLINIKA NATURALIA

30 dana do isteka

po dogovoru

Potrebna medicinska sestra za rad u Poliklinici Naturalia.

Poželjno iskustvo u kliničkom radu kao i poznavanje rada na kompjuteru.
CV slati na mail office@poliklinikanaturalia.com

Radnici u proizvodnji (punjenje sirupa)

Postavljen od OZ Central

31 dan do isteka

po dogovoru

Potrebni radnici omladinci za rad na punjenju sirupa.

Cena po satu 250RSD

Rad po smenama.

Mesto rada: Dobanovci

Prijave  na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95 i www.ozcentral.rs Biografije slati na  konkurs@ozcentral.rs

Recepcioner/ka

Postavljen od HOTEL ZIRA DOO BEOGRAD

po dogovoru

Hotelu Zira d.o.o. potreban je recepcioner

Uslovi za zaposlenje

  • Prijem i odjava gostiju, komunikacija sa gostima, prodaja hotelskih usluga, naplata računa,
  • Poštovanje recepcijskih procedura i standarda ponašanja,
  • Tačno, odgovorno i blagovremeno obavljanje radnih zadataka,
  • Ljubazno i profesionalno ophođenje prema gostima,
  • Poštovanje kućnog reda.

Iskustvo i kvalifikacije:

  • Minimum IV stepen stručne spreme,
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje godinu dana,
  • Obavezno znanje engleskog jezika,
  • Samostalnost i inicijativa u radu, snalažljivost i organizovanost,
  • Prednost poznavanje rada u “Micros-Fidelio-u”,
  • Izražene komunikacione sposobnosti,
  • Fleksibilnost, ljubaznost, energičnost.
  • Orijentisanost na rezultate i timski rad.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Hvala na prijavi.

STOLAR - MAJSTOR

Postavljen od MANUFAKTURA OSTOJIĆ D.O.O.

32 dana do isteka

MANUFAKTURA OSTOJIĆ je preduzeće koje se bavi opremanjem ekskluzivnih enterijera. Proizvodnja se nalazi na 2000m2. Imamo sopstveni mašinski pogon sa modernim CNC, Farbaru sa sušarom, Solid Surface odeljenje...

U svom radu koristimo najbolje materijale i mehanizme. Svakom poslu pristupamo profesionalno i obraćamo pažnju na svaki detalj. Zbog svega toga smo prepoznati od strane velikog broja klijenata

Potrebni su nam MAJSTORI - STOLARI za rad u proizvodnji i na montaži.

Spretnost i brzina, kombinovana sa pedantnošću je ono što mi tražimo.

Uslovi za rad su odlični, kao i zarada koja je redovna.

Možemo da se pohvalimo da su svi naši zaposleni osigurani od nezgode, kao i da svim zaposlenima uplaćujemo dopunsko zdravstveno osiguranje kod Generali Srbija, pa je su u prilici da se leče u privatnim klinikama.

Javite se da zakažemo sastanak kako bi se bolje upoznali i kako biste još detaljnije saznali sve što može da vas interesuje.

Medicinska sestra-vaspitač

Postavljen od PPU-DOLINA-ČUDA

Privatnoj predškolskoj ustanovi "Dolina Čuda" potrebna medicinska sestra - vaspitač.

Posao je za stalno.

Za više informacija pozovite nas putem telefona na broj: 064/0687799

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00