1 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Inženjering poslovi Beograd

Izdvojeni oglas

INŽENJER GRADILIŠTA (2 izvršioca, Beograd)

Postavljen od LINING DOO BEOGRAD

17 dana do isteka

LINING doo Beograd, građevinsko preduzeće specijalizovano za krovopokrivačke i fasaderske radove, zbog povećanog obima posla raspisuje konkurs za poziciju:

Zaduženja i odgovornosti:

  • Realizacija i praćenje svih procesa i aktivnosti na projektima
  • Organizacija, praćenje i kontrola rada zaposlenih na gradilištu i nadzor nad radom podizvođača
  • Planiranje, organizovanje i praćenje resursa (materijala, alata, opreme i mehanizacije)
  • Praćenje i kontrola kvaliteta izvedenih radova
  • Koordinisanje i sprovođenje mera bezbednosti i zaštite na radu sa licem za bezbednost
  • Vođenje građevinske knjige, građevinskog dnevnika i druge prateće dokumentacije
  • Praćenje i kontrola svih troškova gradilišta u skladu sa planiranim budžetom
  • Periodično izveštavanje neposrednih rukovodioca

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme građevinske struke
  • Odlično poznavanje važećih zakona i pravilnika
  • Napredno korišćenje MS Office, AutoCad
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivni vozač
  • Engleski jezik

Potrebne veštine:

  • Izražene organizacione sposobnosti na izvršavanju radnih zadataka u kratkim rokovima
  • Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza
  • Timski rad i saradnja sa drugim izvršiocima na realizaciji projekta
  • Poželjno iskustvo u razradi čelične dokumentacije, kao i iskustvo u fasaderskim radovima (fasadni paneli, alubond i razne ventilisane fasade), krovopokrivačkim radovima (ravni krovovi – slagani sistem), i limarskim radovima (opšivke, oluci…)

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Mogućnost stručnog usavršavanja
  • Rad na referentnim projektima

Napomene:

  • Prijavu sa biografijom uz kopiju diplome i licence dostaviti elektronskim putem na mail: [email protected]
  • Uz poštovanje svih prijavljenih bićemo u mogućnosti da kontaktiramo samo užu listu kandidata

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00