40 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao na dnevnicu - Beograd, Zemun

Pronadjite željeni posao na dnevnicu u Beogradu i uvećajte mesečni prihod. Aplicirajte preko našeg portala u samo par klikova.

Premium PLUS

Host/esa u finansijskoj ustanovi

Postavljen od OZ Central

9 dana do isteka

Više gradova

Potrebni  omladinci za  poziciju host/ese u finanasijskoj ustanovi.

Cena sata:   270 RSD

Mesto rada: Beograd, Novi Sad, kragujevac, Odzaci, Backa Palanka, Leskovac, Sremska Mitrovica, Jagodina, Pozarevac

Prijave  na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95

Biografije slati na  konkurs@ozcentral.rs,  putem sajta www.ozcentral.rs

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Prodavac slatkiša

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

Novi Beograd

35000-50000 din

Mesto: Novi Beograd

Potrebni studenti za rad u tržnom centru na duže vreme

Opis posla:

- Rad na duže

- 5 dana u nedelji

Uslov posla:

- Početna dnevnica 2000 din

- Potrebni studenti

Kuvar/ pomoćni kuvar

Postavljen od TEMAX 1121 DOO

14 dana do isteka

po dogovoru

Keteringu Temax na Vozdovcu potreban kuvar sa iskustvom

- plata po dogovoru

- prva smena

- vikend neradan

Dodatne informacije i prijave svakog dana na: 0641410532

Saradnici za prikupljanje donacija—fandrejzeri

Postavljen od UNICEF

17 dana do isteka

UNICEF kancelarija u Srbiji raspisuje konkurs za mlade i energiéne ljude koji Zzele da se priključe našem timu na terenu. Saradnici za prikupljanje donacija—fandrejzeri (Beograd, Novi Sad) Sta ćeš raditi na poziciji UNICEF-ovog fandrejzera:

Radićeš na terenu, animiraćeš gradane i regrutovaćes nove članove Kluba prijatelja UNICEF-a koji to postaju uz redovne mesećne donacije,

Informisaces prolaznike o nasim aktivnostima i programima i isticati koliko je vazna redovna podrska donatora za

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Konobar/šanker

Postavljen od Đuro Salaj AD

8 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Klubu "Akademija 28" potrebno pojačanje na pozicijama kobara i šankera.

Rad u dinamičnom okruženju, u lokalu u centru grada, sa tradicijom dužom od 30 godina.

Radi se po smenama, 6 dana u nedelji.

Zakazivanje razgovora za posao na telefon 063423781.

Zvati radnim danima od 9-16h.

Pročitaj više
Administrativni poslovi u finansijskoj ustanovi

2 dana do isteka

Potrebni  omladinci za administrativne poslove u finansijskoj ustanovi

Cena sata:   250 RSD Rad po smenama Mesto rada: Beograd

Biografije slati na  konkurs@ozcentral.rs ,  putem sajta www.ozcentral.rs

Pročitaj više
Pakovanje farmaceutskih proizvoda

3 dana do isteka

po dogovoru

Potrebni  omladinci za pakovanje farmaceutskih proizvoda.

Cena sata:   260 RSD

Mesto rada: Beograd

Biografije slati na  konkurs@ozcentral.rs ,  putem sajta www.ozcentral.rs

Pročitaj više
Profesor engleskog jezika

Postavljen od Balloons language studio

7 dana do isteka

Skoli stranih jezika Ballons Language Studio potreban profesor engleskog jezika.

CV slati na naznacenu adresu.

Pročitaj više
Promocija parfema

po dogovoru

Potrebni  omladinci za promocije parfema.

Biografije slati na  konkurs@ozcentral.rs,  putem sajta www.ozcentral.rs

Pročitaj više

Posao na dnevnicu kao dodatni mesečni prihod

Posao na dnevnicu je idealan način da obezbedite dodatni mesečni prihod za vaše domaćinstvo. Obzirom na raznovrsnost poslova koje nudi naša prestonica, posao na dnevnicu u Beogradu i Novom Sadu možete veoma lako pronaći. Ovaj tip poslova je uglavnom dodatni posao koji se obavlja uz primarni, ali ponekad može biti i primarni izvor prihoda. Honorarni posao  ili posao na dnevnicu se najčeće odnosi na obavljanje poslova koji ne zahtevaju visoku stručni spremu ili specifično znanje u nekoj oblasi.

Poslovi na dnevnicu u Beogradu ili Zemunu najčeće mogu biti:

  • Poslovi u magacinu, skladištu,
  • Promotivni poslovi, deljenje letaka,
  • Fizički poslovi...

Pogledajte sve poslove na dnevnicu u Beogradu i Zemunu i aplicirajte preko naše platforme.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00