50 Oglasa za posao za grad Novi Sad

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Premium PLUS

Komercijalni predstavnik

Postavljen od NIKA TEAM DOO NOVI SAD

23 dana do isteka

Novi Sad

po dogovoru

KOMERCIJALNI PRESTAVNIK

Opis posla:

  • Registracija potencijalnih klijenata
  • Prezentacija proizvoda po ugovorenim terminima
  • Priprema ponuda i obaveštavanje kupaca o uslovima i posebnim pogodnostima
  • Ostvarivanje postavljenih ciljeva
  • Redovno izveštavanje o aktivnostima i prodajnim rezultatima

Tvoj profil:

  • Voliš prodaju
  • Ambiciozna si osoba, koja istraje u onom što sebi postavi kao cilj
  • U novim izazovima vidiš svoju šansu
  • Timski si igrač
  • Imaš dobre komunikacione veštine
  • Zanimljiv ti je rad na terenu i voliš da putuješ
  • Imaš želju da učiš i napreduješ

Naša ponuda:

  • Atraktivna zarada: fiksna plata + bonusi
  • Profesionalno usavršavanje kroz obuke i edukacije
  • Mogućnost napredovanja na osnovu sposobnosti i postignuća, a ne dužine radnog staža
  • Team building događaji u cilju razvoja timskog duha i osećaja pripadnosti kompaniji

Ukoliko se prepoznaješ u prethodno navedenom, a ti nam OBAVEZNO pošalji svoju biografiju i očekuj poziv ukoliko si ušao u uži izbor!

Radnik za distribuciju robe u veleprodaji pića

Postavljen od BASTA-PROMET D.O.O

20 dana do isteka

Novi Sad

po dogovoru

Basta Promet doo raspisuje oglas za sledeću poziciju:

(više izvršilaca)

Prednost imaju:

  • Odgovorni, tačni i predani radnici
  • Spremni za timski rad
  • Poželjna srednja stručna sprema
  • Kandidat mora biti neosuđivano lice
  • Poželjno je da kandidat poseduje vozačku dozvolu “B” kategorije (aktivan vozač)
  • Posebne pogodnosti za vozače sa “C” kategorijom

Svi zainteresovani kandidati koji zadovoljavaju predhodno pomenuto uslove, mogu kontaktirati poslodavca i zakazati razgovor.

Kontakt osoba za zakazivanje termina i dodatne informacije je:

Dušan Relić

Telefon: 0605770901

Posao Novi Sad

Pekar (m/ž)

Postavljen od ŽEKI DOO

Novi Sad

preko 120000 din

Potreban nam je pekar (m/ž) za rad u pekari u Novom Sadu za pravljenje hleba i peciva.

Potreban nam je pekar sa iskustvom.

Početna plata je 100.000 dinara.

Za više informacija i zakazivanje razgovora pozovite na telefon: 064/944-2104

Radnik/ica za komercijalno administrativne poslove

Postavljen od PROMO OFFICE

35 dana do isteka

Novi Sad

Potrebna nam je osoba za komercijalno administrativni i sekretarske poslove uzovite nas na telefon: Novom Sadu.

Za više informacija i zakazivanje razgovora pozovite nas na telefon: 063/770-26-85 ili poslati CV na email: zoran@promogift.rs

Pročitaj više

Premium oglas

Građevinski limar

Postavljen od SRDJAN BJELOBABA PR LIMARSKA RADNJA

14 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Potreban građevinski limar.Beograd Surčin.0641696972.

Vozač E kategorije

Postavljen od TRANSLUK DOO BEOGRAD-ZEMUN

24 dana do isteka

Firma "TRANSLUK" DOO Zemun-Beograd sa sedistem u Novoj Pazovi,

Zbog povecanog obima posla, potrebni vozaci E kategorije za MEDJUNARODNI transport.

Voze se kamioni e5 i e6, vozi se na karticu i listice.

Zemlje koje se voze su:

Grcka, Poljska, Makedonija, Rumunija, Madjarska.

Plata po dogovoru, moze na fisknu turu, dnevnicu, na branik posle svake ture, na 15 dana, mesecno..

Za sve informacije pozvati na broj telefona 063 197 8864

Ili poslati podatke na gmail adresu: djermanoviczorica@gmail.com

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Službenik obezbeđenja

Postavljen od V.I.P SECURITY D.O.O.

9 dana do isteka

po dogovoru

SLUŽBENIK OBEZBEĐENJA
Dostupne lokacije rada: Beograd, Novi Sad, Subotica, Šid

Opis posla
- Čuvanje železničkih kontejnerskih kompozicija, tačnije njihovo čuvanje na mestu (u železničkim
stanicama i van njih) i u pokretu.

Uslovi:
Potrebno je da kandidat poseduje:
- Minimum III ili IV stepen stručne spreme
- Licencu za vršenje poslova fizičko-tehničke zaštite
- Pouzdanost, kolegijalnost i spremnost za timski rad
- Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost

Nudimo:
- Veoma stimulativnu zaradu uz redovnost isplate
- Radni odnos uz puno radno vreme
- Mogućnost stručnog usavršavanja
- Rad u velikom i stabilnom sistemu

Radujemo se da postanete deo našeg tima !

Buregdžija

Novi Sad

Potreban nam je majstor buregdžija za pravljenje bureka u pekari u Novom Sadu.

Početna plata 130.000 dinara.

Za više informacija i zakazivanje razgovora za posao pozovite nas na telefon: 064/ 944-2104

Komercijalista u štamparstvu

Postavljen od Print & design studio Stella

25 dana do isteka

Novi Sad

po dogovoru

Komercijalista u štampariji

Print & design studio Stella je mlada kompanija koja za 12 godina poslovanja beleži konstantan rast. U predhodnoj godini, uprkos Korona krizi smo uvršteni u grupu brzo rastućih kompanija. Formiramo tim profesionalaca koji će raditi na ličnom i na profesionalnom usavršavanju. Trenutno nam se ukazala prilika za zapošljavanje komercijaliste za rad iz kancelarije.

Obaveze i Odgovornosti

  • Prodaja proizvoda i usluga.
  • Izrada ponuda, faktura, radnih naloga kao i izrada ostale prateće dokumentacije.
  • Operativni i administrativni zadaci vezani za prodaju i komercijalu.
  • Pružanje administrativne podrške direktoru, planiranje i praćenje poslovnih aktivnosti direktora, organizovanje sastanaka, poziva i svega neophodnog za njegov efikasniji rad.
  • Obavljanje poslovne komunikacije i korespodencije sa partnerima.
  • Praćenje elektronske pošte na opštem e-mail nalogu kompanije, prosleđivanje relevantnim sektorima.
  • Praćenje zaliha i rokova.
  • Davanje predloga za poboljšanje poslovanja.

Potrebne kvalifikacije:

  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje rada na računaru Windows, MS Office
  • Poznavanje rada na  Adobe Design programima.
  • Poznavanje svih tehnika štampe i pripreme za štampu.
  • Poželjno poznavanje rada u CRM programima
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Odlične komunikacijske i organizacione sposobnosti
  • Inicijativa, timski rad želja za stalnim usavršavanjem
  • Tačnost, preciznost i strpljenje u radu
  • Poželjno poznavanje materijala i proizvoda iz oblasti štampe
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:

  • Rad u stabilnoj domaćoj kompaniji koja vrednuje Vaš trud i zalaganje
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i napredovanje u aranžmanu firme.
  • Priliku za razvoj sopstvenih veština u različitim domenima.
  • Dugoročnu saradnju.
  • Atraktivna zarada srazmerna znanju i iskustvu kandidata.
  • Ugovor o radu sa mogućnošću stalnog zaposlenja.
  • Stabilne i stimulativne radne uslove.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV i opciono, motivaciono pismo.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor. Hvala.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00