22 Oglasa za posao za kategoriju Higijena

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao higijena

Premium oglas

Spremač/ica

Postavljen od Agape dom za penzionere i stara lica

24 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Dom Agape raspisuje konkurs za poziciju spremačice/spremača

Uslovi rada:

  • Rad u smenama od 12h svaki drugi dan
  • Svakodnevno održavanje objekta
  • Brisanje podova, kupatila, soba

Plata: 65,000 dinara

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Higijeničar/ka u predškolskoj ustanovi

Postavljen od Predškolska ustanova Zvezdica

9 dana do isteka

po dogovoru

Higijeničar/ka u Predškolskoj Ustanovi Zvezdica

Predškolska ustanova Zvezdica traži higijeničarku/higijeničara za održavanje i čišćenje prostora. Iskustvo je poželjno.

Opis Posla:

  • Održavanje higijene i čistoće prostora u predškolskoj ustanovi.
  • Redovno čišćenje svih prostorija, uključujući sobe, toalete, hodnike i ostale zajedničke prostorije.
  • Pravilno korišćenje i čišćenje sredstava za čišćenje.

Kvalifikacije:

  • Poželjno iskustvo u sličnim poslovima.
  • Odgovornost i pažnja pri obavljanju poslova čišćenja.
  • Sposobnost rada u timu.
  • Pouzdanost i tačnost.

Za sve dodatne informacije, molimo pozovite na sledeće brojeve telefona: 060 6610 519 i 065 5423 474.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Higijeničar/ka

Postavljen od Dom Paša

5 dana do isteka

Domu za smeštaj odraslih i starijih "Dom Paša" potrebna je higijeničarka/higijeničar za stalni radni odnos.

069 4121 958

Radnici za čišćenje i održavanje stambenih zgrada

Postavljen od Lunik PR Beograd

33 dana do isteka

Potrebni su radnici za čišćenje i redovno održavanje stambenih zgrada u Beogradu.

Detalji posla:

  • Radno vreme: Puno radno vreme (40 sati nedeljno)
  • Uslovi: Odlični uslovi rada, redovna mesečna primanja, prijava na penziono i zdravstveno osiguranje
  • Obuka: Organizujemo obuku za kandidate bez iskustva
  • Prednost: Poznavanje rada sa ručnim mašinama za pranje podova i posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Zarada:

  • Plata: 70.000,00 RSD

Kontakt:

  • Telefon za kontakt: 0668031987

Šef organizacije

Šef organizacije redovnog održavanja higijene na terenu

Potrebni su radnici za organizaciju čišćenja i redovno održavanje stambenih zgrada u Beogradu.

  • Prednost : Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Kontakt:

Pročitaj više
Sobarice/Sobari u hotelu u Ulcinju

Postavljen od HR LIDER 2022

18 dana do isteka

Ulcinj

Radnici za održavanje i čišćenje apartmana u luksuznom hotelu

Lokacija: Ulcinj, Crna Gora

Opis posla:

  • Održavanje čistoće i reda u apartmanima hotela.
  • Čišćenje i priprema apartmana za dolazak gostiju.

Uslovi:

  • Sposobnost i vrednoća u obavljanju poslova održavanja i čišćenja.
  • Jedan slobodan dan u nedelji.
  • Obezbeđen smeštaj u blizini hotela.

Plata: 700 eura

Pročitaj više
Higijeničarka / Higijeničar

Postavljen od Partners&Orka

Beograd

80000-120000 din

Higijeničar/Higijeničarka

Kompanija: Prerada mesa "Slavonac" Surčin

Lokacija: Surčin, Beograd

Vrsta zaposlenja: Puno radno vreme

Opis posla:

  • Održavanje higijene na pogonu za preradu mesa

Uslovi:

  • NK-SSS
  • Radno iskustvo nije neophodno

Firma nudi:

  • Prijava od prvog radnog dana
  • Slobodan dan nedeljom
  • Radno vreme od 07:00 do 15:00 časova
  • Redovna mesečna zarada od 80.000,00 dinara
  • Obezbeđena oprema i sredstva za rad

Kontakt:

  • Za prijavu na oglas ili dodatne informacije, kontaktirati broj telefona: 064-11-94-995

Napomena: Kandidati koji šalju prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka ličnosti. Oglas je aktuelan do popune radnih mesta.

Oglašivač oglasne poruke: Partners&Orka

E-mail: [email protected]

Pročitaj više
Spremač/ica za održavanje stambene zgrade

Postavljen od Zvončice Clean

19 dana do isteka

Beograd

25000-35000 din

Agenciji za čišćenje potrebna odgovorna spremačica/spremač za održavanje stambene zgrade u ulici Luke Vojvodica 18/G.

Radno vreme: 1 puta nedeljno

Honorarna zarada: 6000 dinara.

Kontakt telefon: 066-5439743.

Pročitaj više
Radnice/ radnici za čišćenje

Postavljen od AGENCY BRILLIANT BEOGRAD

20 dana do isteka

Oglas za posao: Radnice/ radnici za čišćenje

Agenciji za čišćenje iz Beograda - Banovo brdo, potrebne su radnice/ radnici za poslove čišćenja (stanova, kuća, nameštaja, podova i vozila).

Potrebne su vredne i pouzdane radnice/ radnici, godine i iskustvo nisu uslov. Obuka i uvođenje za navedene poslove čišćenja su obezbeđeni.

Posao se obavlja u sedištu Agencije i na terenu uz naš prevoz, opremu i sav neophodan materijal za rad.

Nudimo punu podršku, stalan posao, redovna mesečna primanja, mogućnost obuke i napredovanja, privremenog smeštaja za radnice koje žele da rade a nisu iz Beograda.

Mesečna primanja su od 40.000 do 100.000 RSD u zavisnosti od radnih dana, vremena rada i obima urađenog posla.

Zakažite razgovor za posao na navedeni broj telefona pozivom ili porukom u intervalu od 08:00h do 20:00h: 065/630-6400

Email: [email protected]

Sajt: www.agencybrilliant.com

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00