7 Oglasa za posao za kategoriju Lakši fizički poslovi

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Lakši fizički poslovi

Izdvojeni oglas

Radnici u proizvodnji-lakši fizički poslovi

Postavljen od LAMAR FLOORING DOO

31 dan do isteka

Beograd

80000-120000 din

Firmi koja se bavi proizvodnjom parketa sa pogonom u Železniku potrebni su radnici za obavljanje pomoćnih poslova u proizvodnji parketa.

U pitanju su lakši fizički poslovi.

Plata od 60.000 do 80.000 dinara

Dofatne informacije i prijave pozvati na broj telefona:

063 303 508 radnim danima od 9 do 17h.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

DEKLARANTI U MAGACINU

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

32 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

potrebni

RADNICI U MAGACINU

-PAKOVANJE ROBE I LEPLJENJE DEKLARACIJA

-ORGANIZOVAN BESPLATAN PREVOZ RADNIKA

Pročitaj više
Pikovanje robe

Postavljen od Omladinska zadruga Grof

3 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Potrebna osoba za pikovanje robe u Žarkovu.

Radi se na duži vremenski period.

Radno vreme: 08h-16h.

Cena sata: 250 dinara.

Isplata na 15 dana.

Pročitaj više
Radnik u industrijskoj perionici veša

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA MJOB

 Za potrebe našeg klijenta, tražimo omladince za poziciju Radnik u industrijskoj perionici veša u Beogradu (Zemun).

Opis posla:

• Sortiranje veša i odlaganje u mašine za pranje

• Rad na mašini za sušenje veša

• Slaganje veša (ručno i na mašini)

Profil kandidata:

• Poželjno poznavanje engleskog i/ili nemačkog jezika

• Spretni i fleksibilni

Kandidatima nudimo:

• Angažovanje na duži vremenski period

• Fleksibilno radno vreme

• Zaradu 300 rsd/h

• Mogućnost napredovanja

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem slanja SMS na broj 0606808926, navesti ime, prezime, godište, uz naznaku Perionica Zemun, ili putem našeg sajta www.mjob.rsna broj oglasa 9315.

Pročitaj više
Rad u magacinu lakši fizički poslovi

Postavljen od NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

16 dana do isteka

Potrebna nam je osoba za rad u magacinu, na lakšim fizičkim poslovima (nema dizanja teškog tereta, samo dosta hoda po magacinu).

Angažovanje bi bilo na 3 meseca, do kraja januara 2023.

Radno vreme je pon-pet od 8 do 16h (plus poneka subota u dogovoru), a prevoz do našeg magacina u Šimanovcima je obezbeđen od zgrade Yettela u Airport City-ju radnim danima od 7:15h.

Početak rada bi bio što je pre moguće.

Više informacija možete dobiti od poslodavca na razgovoru za posao.

Pročitaj više
Magacioneri za lakše fizičke poslove

46 dana do isteka

Potrebno 10 omladinaca, kandidata za posao magacionera na lakšim fizičkim poslovima.
Period rada: minimum 6 meseci
Lokacija obavljanja posla : Makiš
Satnica 3€ u dinarskoj protivrednosti
Više informacija možete dobiti od poslodavca.

Pročitaj više
Radnik u sektoru nabavke

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

57 dana do isteka

Stara Pazova

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente i nezaposlena lica za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Mesto: Krnješevci

Opis rada:

- Potreban omladinac u sektoru nabavke za odvajanje robe.

- Radi se raznošenje kancelarijskog materijala po kancelarijama.

Uslovi rada:

- Radi se na duže, minimum 2 meseca.

- Radno vreme je od 08-16h.

- Cena rada: 300 din/h.

- Organizovan je prevoz iz Beograda.

- Mogu konkurisati studenti do 26 god. i nezaposlena lica do 30 god.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

 Telefonom:

060/3066-090

060/6250-008

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00