3 Oglasa za posao za kategoriju Lakši fizički poslovi

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Lakši fizički poslovi

Premium oglas

Radnik u autoperionici

Postavljen od Super Auto doo

6 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Radnik u Autoperionici - Auto Servis "Super Auto"

Auto servisu "Super Auto" u Mirijevu potreban je radnik za rad u autoperionici.

Uslovi:

  • Plata od 80.000 do 100.000 dinara
  • Zagarantovana dnevnica

Za više informacija ili prijavu, pozovite na: 063/8330646.

Pročitaj više
Lakši fizički poslovi

Postavljen od OZ Central

13 dana do isteka

po dogovoru

Posao: Lakši fizički poslovi. Dnevnica: 5.000 RSD

Potrebni omladinci za lakse fizicke poslove.

Mesto rada: Beograd

Prijave  na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

14 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Oglas za posao: Peraci vozila u autoperionici

Novootvorenoj autoperionici na Zvezdari potrebni su perači vozila koji će obavljati sledeće zadatke:

Opis posla:

  • Pranje vozila u skladu sa standardima autoperionice
  • Rad u smenama prema rasporedu (I smena, II smena) sa jednim slobodnim danom
  • Radno vreme autoperionice od 09:00 do 20:00 časova

Uslovi:

  • Motivacija za rad i timski duh
  • Pouzdanost i odgovornost u obavljanju poslova
  • Iskustvo u pranju vozila nije neophodno, ali je prednost
  • Spremnost na rad u smenama i fleksibilno radno vreme

Nudimo:

  • Pocetna plata od 40.000 dinara
  • Stimulacija po ucinku
  • Mogućnost napredovanja u karijeri u dinamičnom okruženju

Za više informacija i prijavu na konkurs, kontaktirajte nas na sledeće brojeve telefona:

  • 060/714-0002
  • 011/4250-525

Pridružite se našem timu i postanite deo uspešne autoperionice na Zvezdari!

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00