34 Oglasa za posao za kategoriju Proizvodnja i zanatske usluge

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Proizvodnja i zanatske usluge

Premium PLUS

Radnik u proizvodnji

Postavljen od Citerm Heating Systems d.o.o.

8 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Preduzeću Citerm Heating Systems doo potreban pomoćni radnik u proizvodnji.

Radno vreme:

pon-petak 07-16h

subota: 07-14:30h

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Majstor za ALU stolariju-Zemun (Ugrinovci)

Postavljen od Gala luks d.o.o

2 dana do isteka

Zemun

80000-120000 din

Majstor za ALU stolariju,potreban firmi koja se nalazi na opstini Zemun ( Ugrinovci)

Opis posla:

-Rad na masini za secenje profila

-odlazak na teren

-okivanje,sklapanje i ugradnja ALU profila

Radno iskustvo:

-Potrebno je iskustvo minimum 2-3 godine

-08h-17h

-nedelja je slobodan dan

Nudimo:

-prijavu ( Ugovor o radu)

-redovnu zaradu

-dnevnica 35e

Za vise informacija pozovite:

064/659-8818  011-4250-525

Radnik u pripremi za farbanje nameštaja

Postavljen od Tankosić GSJ d.o.o.

9 dana do isteka

Više gradova

Tankosić GSJ d.o.o. stolarska radionica osnovana je 2005. godine sa ciljem da obavlja poslove izrade elemenata enterijera. Kompanija danas iza sebe ima veliki broj urađenih projekata i izvedenih objekata. Trudimo se da, pružajući kvalitetne usluge u oblasti projektovanja i izgradnje uz primenu novih znanja i tehnologija, obezbedimo ugled pouzdanog visokostručnog partnera u planiranju, projektovanju, izgradnji i rekonstrukciji enterijera.

Potreban nam je:

Radnik u pripremi ( šmirglanje ) za lakiranje i farbanje nameštaja i elemenata enterijera vrhunskog kvaliteta. Iskustvo je poželjno, uz mogućnost usavršavanja.

Podjednako se mogu zaposliti muškarci i žene. Traži se pedantnost, marljivost, timski rad.

Kontakt telefon: 065/204-12-80

Goran Tankosić

Radnici u proizvodnji sokova

Postavljen od Cold Pressok

23 dana do isteka

Firmi za proizvodnju hladno ceđenih sokova Cold Pressok , koja postoji 7 godina kao jedinstvena po tehnologiji obrade sirovine i kvalitetu dobijenih proizvoda, potrebni odgovorni, lojalni i vredni ljudi željni dobre radne atmosfere i stabilnog radnog mesta.

Radnici u proizvodnji hladno ceđenih sokova

Proizvodni pogon je u Batajnici.

 VRSTA POSLA:

  • Priprema sirovine za pranje
  • Izručivanje sirovine  u mašinu za pranje
  • Prihvatanje oprane sirovine u sudove za daljnju obradu
  • Ceđenje citrusa na najmodernijoj mašini za tu namenu i odlaganje otpada
  • Odlaganje dobijenog soka u odgovarajuće sudove za naredne tehnološke postupke
  • Pranje mašine i primena higijene radnog mesta

ZNANJE I VEŠTINE:

  • Poželjno prethodno iskustvo iz proizvodnog pogona ali nije neophodno.
  • Obuka obezbeđena od strane firme.

NUDIMO:

  • Radna nedelja 5 dana
  • Rad samo u I smeni od 7:00 - 15:00h
  • Dobra i redovna plata svakog 1. u mesecu
  • Prijava - ugovor o radu odmah
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Dobri uslovi rada i lepa radna atmosfera
  • Mogućnost konstantnog napredovanja

Očekujemo Vaše prijave.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Pomocni radnik u sklapanju namestaja

Postavljen od Mala Fabrika Nameštaja

12 dana do isteka

Potreban pomocni radnik za sklapanje namestaja od plocastih materijala. Iskustvo nije neophodno.

Za vise informacija pozovite nas na telefon: 062/187-20-28

Mala Fabrika Namestaja

Pročitaj više
Radnik u prozvodnji-pakovanje zdrave hrane

6 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

PROIZVODJACU ZDRAVE HRANE  POTREBAN

                  RADNIK  U PROIZVODNJI-  mesanje i pakovanje zdrave  hrane

                  pol:  musko

zarada :  45.000  pocetna,  plus  prevoz

radno vreme :  8-16h   15-22h

slobodni dani :  1,  i svaka druga subota

mesto rada      : Makis Cukarica

CV  SLATI NA E MAIL        KONTAKT@GALALUKS.RS

Pročitaj više
Pomoćni radnik u proizvodnji

Postavljen od MTC metals trading company

Niš

  • Priprema materijala za proizvodnju
  • Obavljanje procesa proizvodnje u skladu sa definisanim tehnološkim uputstvom i propisanim standardima kvaliteta
  • Podrška u ispunjenju plana rada kolegama iz proizvodnog tima
  • Blagovremeno informisanje nadređenih o uočenim greškama nastalim u proizvodnji
  • Održavanje higijene radnog prostora
  • Poštovanje mera bezbednosti i zdravlja na radu

Pročitaj više
Operateri na mašinama u ciglani

Postavljen od Partners&Orka

Inđija

 Partners & Orka, licencirana
agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, lidera u proizvodnji
ciglarskih proizvoda, zbog povećanog obima posla za svoje potrebe radi
potražnju za radnicima.

Mesto rada: Inđija

Broj izvršilaca: 8

  Opis posla:

- Rad na mašinama u proizvodnji/fabrici cigala.

- Automatizovan sistem rada.

Profil kandidata

- obrazovanje KV, SSS

-  poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima

-  samostalno obavljanje poslova po
nalogu nadređenog

  Uslovi rada:

-Ugovor je na određeno vreme, sa mogućnošću produženja.

-Zarada je 60.000rsd-70.000rsd u zavisnosti od iskustva i zalaganja radnika.

-Radno vreme: 12h-24h slobodno/ 12h-48h slobodno.

-Za radnike koji žive dalje od mesta rada, obezbeđen smeštaj.

Zainteresovani kandidati mogu poslati prijavu i CV (radnu biografiju) na mail adresu:
zaposlenje@partners-orka.co.rs

ili popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku:

Više informacija na telefone:

060 1112935 (VIBER)

011 26 83 486

Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u
smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Pročitaj više
Pomoćni manipulant

Postavljen od NIKSAN DOO

Sremska Mitrovica

Potrebni radnici u proizvodnji plastike u Novoj Pazovi.

Stimulativna zarada, moguć dogovor za smeštaj.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00