27 Oglasa za posao za kategoriju Proizvodnja i zanatske usluge

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Proizvodnja i zanatske usluge

Premium PLUS

Radnici za proizvodni pogon u Šimanovcima

Postavljen od MIlotex doo

21 dan do isteka

Više gradova

Milotex se bavi proizvodnjom obuće, postojimo od 1992. godine a proizvodnjom se bavimo od 1999. godine.Proizvodimo obuću visokog kvaliteta italijanskog brenda AKU.Imamo i proizvodnju u Vranju.

Potrebni su nam radnici za rad u proizvodnji,nije potrebno radno iskustvo.

Zarada je redovna i sigurna,radno vreme je od 07-15 h od ponedeljka do petka.Imamo organizovan kompanijski prevoz ili kompenzaciju putnih troskova.

Odlični uslovi rada,klimatizovana hala,mogućnost učenja brzog napredovanja u okviru kompanije  i stalnog zaposlenja.

Od kandidata se očekuje odgovornost,marljivost i spremnost na timski rad.

Telefon za informacije: 022/481510

Pročitaj više

Premium oglas

Radnik/ica u proizvodnji

Postavljen od Ancora Nuova doo

17 dana do isteka

Potrebna su nam dva radnika u proizvodnji na filetiranju ribe.

Bilo bi dobro da imaju prethodnog iskustva na linijama rasecanja mesa.

Odgovornosti radnika:

-Opis radnog mesta-

Prijem sirovine, evidentiranje na listama prijema

Obrada, čišćenje i filetiranje ribe i plodova mora, evidentiranje na listama za određenu operaciju

Sređivanje radnog mesta i opreme, nakon završenog rada

Nudimo:

Prijava od prvog radnog dana

Početna plata 60 000 din, nakon osposobljavanja za datu poziciju plata 70 000 din

Plaćen topli obrok

Plaćen prevoz- po želji- busplus karta ili 4300 din mesečno, uz pravdanje fiskalnim i gotovinskim računom za gorivo

Radi se 5 radnih dana, u većini slučajeva samo prepodne od 7-15h, popodne od 12-20h

Prekovremeni sati i radne subote- ako su potrebni, se dodatno plaćaju.

Radne subote od 7-15h, ako ih ima- zavisi od obima posla i perioda godine.

Poželjno je poslati CV .

FARBAR - VOĐA POGONA

Postavljen od MANUFAKTURA OSTOJIĆ D.O.O.

MANUFAKTURA OSTOJIC je preduzece koje uspesno preko 20 godina na nasem a i na inostranom trzistu izradjuje i oprema enterijere visokog srandarda

Trazimo FARBARA za vodjenje odeljenja farbare i ucestvovanje u procesu proizvodnje.

RADNO ISKUSTVO farbanja namestaja i enterijera je neophodno. POZNAVANJE procesa proizvodnje u farbari i radu sa materijalima za pripremu, kao i za farbanje su neophodni.

NUDIMO pre svega dobru i redovnu platu, odlicne uslove rada kao i slobodan vikend. Stalan radni odnos i pored zvanicnog zdravstvebog i privatno zdravstveno Generali osiguranje. Brinemo jedni za druge i gradimo kolektiv gde ce posao biti zadovoljatvo.

Ocekujemo bas VAS!

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Glavni radnik u proizvodnji sportske opreme

Postavljen od Olimp Sport doo

15 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Firmi u Borci potreban glavni radnik u proizvodnji sportske opreme.

Sklapaju se stolovi za stoni tenis,prave se strunjace,pune se lazy bagovi i dzakovi za boks,pakovanje paketa i utovar i istovar.

Odlicni uslovi i mogucnost napredovanja

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Radnik za lepljenje gipsanih lajsni

Postavljen od Stzr Dangips

8 dana do isteka

Potreban montazer,  ozbiljan odgovoran radnik za lepljenje gipsanih lajsni .

Plate se krecu od 72.000 do 140.000 din zavisi od strucnosti .

Pozeljno: radno iskustvo na slicnim ili istim poslovima,

Izrazene sposobnosti za organizovan i precizan rad .

Nudimo mogucnost napredovanja u iskusnom i profesionalnom radnom okruzenju,

Sigurnu i stimulativnu zaradu .

U obzir dolaze ozbiljni ljudi koji zele zaposlenje na duze vreme .

Stzr Dangips

0641136371

Radnici na pakovanju zamrznutih proizvoda

Postavljen od Nensico doo

23 dana do isteka

Pekari u Višnjici u Beogradu potrebni radnici/ radnice na pakovanju zamrznutih peciva.

Lokacija posla: Beograd, Višnjica

Telefon za prijave i informacije: 065/211-15-28

Pročitaj više
BRAVAR-MONTER, ZAVARIVAČ

Postavljen od Partners&Orka

2 dana do isteka

Kruševac

po dogovoru

 Partners & Orka, agencija za zapošljavanje iz oblasti
ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Kruševca, koji se bavi
proizvodnjom metalskih konstrukcija, potražuje radnike na poziciji:

BRAVAR-MONTER
m/ž

Potreban broj izvršilaca: 32

Lokacija rada: Kruševac

Opis posla:

· Bravarski poslovi

· Proizvodnja i montaža metalskih konstrukcija

ZAVARIVAČ m/ž

Potreban broj izvršilaca: 20

Opis posla:

· Rad zavarivačkim procesima MIG/MAG, TIG, CO2

Poslodavac obezbeđuje:

· Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom
stalnog zaposlenja

· Visoko kotirajuća zarada(65 000 – 93 000)
srazmerna radnom iskustvu i stručnosti kandidata

· Obezbeđen smeštaj za kandidate koji nisu iz
Kruševca

· Obezbeđena ishrana za zaposlene - menza

· Radno vreme od 8h

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

· SSS minimum treći stepen

· Minimalno radno iskustvo od jedne godine

· Ozbiljni kandidati koji su spremni za rad na
duže

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog
angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu
proslediti elektronskim putem na e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs ili

na broj telefona 011/2683486

+381 64 12 600 55 (tel / viber)

Ili popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte
saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i
prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.

Oglas je aktuelan 30 dana.

Kontrola stete na delovima za sklapanje-Proizvodnja Simanovci

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

5 dana do isteka

Šimanovci

35000-50000 din

Inostranoj ozbiljnoj proizvodjackoj  kompaniji  potrebni izvrsioci u proizvodnji

  • lokacija rada Simanovci
  • opis radnog mesta :  kontrola delova koji ulaze u sklapanje, markiranje stete na njima, odvajanje  , posao je fizicki lak, ali zahteva konstantnu paznju i koncetraciju, pauze postoje
  • radno vreme:  6-14h, 14-22h, plus topli obrok  u firmi
  • slobodni dani: nedelja
  • prevoz /firmin autobus/ obezbedjen iz gradova Beograd    /Sava Centar/, Novi Sad, Sabac
  • Zarada:  pocetna 45.000,00, ukoliko lice ostane na radu kao pouzdan   veca zarada

CV obavezan /slika, licni podaci, obrazovanje, iskustvo / :                   e mail: kontakt@galaluks.rs

Pročitaj više
Stolar

Postavljen od Enterijer Đidić

7 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Porodična firma koja se bavi proizvodnjom nameštaja po meri. Započeli smo svoj
posao 2002. godine iz hobija , vremenom smo prerasli u malu radionicu. Sada
prelazimo na sledeći stepenik gde su nam potrebni ljudi sa iskustvom. Želimo da
zaposlimo osobu koja je samostalna, vredna i odgovorna.Ono čime se najviše
bavimo jeste proizvodnja i ugradnja kuhinja, američkih plakara, dnevnih i
spavaćih soba, zidnih obloga.

Potrebna nam je osoba sa višegodišnjim iskustvom u izradi nameštaja od pločastih materijala
na poziciji Stolar.

Opis posla:

-  Sklapanje korpusa od već isečenog materijala

-  Sklapanje elemenata od medijapana (gerovanje)

-  Montaža nameštaja na lokaciji

  Uslovi:

- Početna plata od 80.000 do 120.000 dinara

- Neradni državni i verski praznici

- Radionicu u blizini centra grada

- Rad u jednoj smeni (prvoj)

- Godišnji odmor

  NAPOMENA: Nema terenskog rada van Beograda. Više informacija možete dobiti na telefonu +38162418102.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00