30 Oglasa za posao za kategoriju Briga (o deci, starijima)

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Briga (o deci, starijima)

Premium PLUS

Vaspitačica/ vaspitač

Postavljen od PU Mega kids

4 dana do isteka

Potreban nam je vaspitač/ vaspitačica za rad u predškolskoj ustanovi.

Uslovi:

Diploma o stečenom obrazovanju (visoka ili više obrazovanje)

Poćetna plata 47.000 dinara.

Radno vreme je 8 sati dnevnood ponedeljka do petka.

Iskustvo je poželjno ali nije presudno.

Za više informacija pozovite nas na telefon: 065/340-93-66 ili pošaljite vašu biografiju putem sajta klik do posla

Medicinska sestra vaspitač

Postavljen od PRIVATNA PREDŠKOLSKA USTANOVA VILIN VRT

26 dana do isteka

Predškolskoj ustanovi VILIN VRT potrebne medicinske sestre vaspitači.

Vaše prijave šaljite preko sajta klik do posla.

Za više informacija pozovite nas na telefon:  065/ 514-94-21, 060/ 392-44-49

Socijalni radnik/ radnica

Postavljen od ANDREA DOM ZA SMEŠTAJ STARIH LICA

32 dana do isteka

Zemun

Domu za stara lica ANDREA koji se nalazi u Altini u Zemunu potrebni licencirani socijalni radnici sa licencom za rad u našim objektima koji se nalaze na Dedinju i Zemunu.

Za više informacija pozvati nas na broj telefona: 060 3223 606

Vaše prijave šaljite putem sajta klik do posla

Vaspitač predškolske dece

Postavljen od PU "Srećica"

34 dana do isteka

Predškolskoj ustanovi "Srećica" potreban vaspitač za rad na neodređeno vreme.

Nije potrebno radmo iskustvo.

Za više informacija pozovite nas.

Medicinska sestra/tehničar

Postavljen od DOM ZA SMEŠTAJ ODRASLIH I STARIJIH SVETI TRIFUN

35 dana do isteka

Dom za smeštaj odraslih i starijih "Sveti Trifun" je Ustanova registrovana od strane Ministarstva rada, zapošljavanja, boračka i socijalna pitanja, kao i Ministarstva zdravlja. Trenutno se nalazimo na 2 lokacije u Beogradu. Više možete pogledati na našem sajtu www.domsvetitrifun.rs.

Potrebna/an nam je:

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • pružanje medicinske nege i pomoći starim licima
  • izvršavanje odgovorno radnih zadataka

Uslovi:

  • neophodna završena srednja ili viša medicinska škola
  • prednost iskustvo u struci i licenca
  • prednost kandidati koji su u evidenciji NSZ-a duže od 6 meseci

Nudimo:

  • rad na neodređeno vreme
  • mogućnost napredovanja
  • obezbeđen smeštaj za ljude van Beograda

Napomena:

Kandidati koji budu primljeni neophodno je da dostave lekarsko uverenje kojim se dokazuje zdravstvena sposobnost bez ograničenja za rad na radnom mestu za koje je raspisan oglas, izdato od Dispanzera medicine rada, kao i važeću sanitarnu knjižicu i uverenje da nisu osuđivani.

Zainteresovani se mogu javiti na broj telefona 063/437-043 ili mailom na ana.stanic@domsvetitrifun.rs

Pročitaj više

Premium oglas

Negovatelj/negovateljica

Postavljen od DOM ZA STARE ELIZABETA

28 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Domu za stare Elizabeta  potrebni negovatelji  ( pomoć starijima pri svim životnim funkcijama, hranjenje, pojenje, presvlačenje pelena...)

Smenski rad po 12h, obrok u smeni.

Početna plata oko 50.000 din za 15 smena u toku meseca

Prijave slati na info@elizabeta.rs

Kuvar/ kuvarica

Zemun

Domu za stara lica ANDREA koji se nalazi u Altini u Zemunu potreban KUVAR/ KUVARICA.

Medicinska sestra

Zemun

Domu za stara lica ANDREA potrebne MEDICINSKE SESTRE za rad u našim objektima koji se nalazi na Altini u Zemunu.

Uslov:

Adekvatno obrazovanje-opšti smer

Spremnost da radi negu korisnika

Vaše prijave šaljite i putem sajta klik do posla

Servir/ servirka

Postavljen od STARI PRIJATELJ DOM ZA STARE

33 dana do isteka

Domu za stara lica potrebne servir/ka za stalni radni odnos.

Redovna plata i obezbeđen topli obrok.

Za više informacija i zakazivanje razgovora za posao pozovite nas na: 011/2341-614 ili 011/2341-631

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00