12 Oglasa za posao za kategoriju Mašinstvo

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Mašinstvo

Premium PLUS

Monter mašinskih instalacija

Postavljen od SERVOTEH DOO

14 dana do isteka

Usled razvoja kompanije i rasta na tržištu, SERVOTEH d.o.o raspisuje konkurs za poziciju:

Potrebno znanje:

-              Montiranje alata, sklopova i mašina.

-              Čitanje tehničkih crteža

-              Provera svih elemenata za montažu

-              Jasno obeležavanje namontiranih delova u toku I nakon završene montaže

-              Sprovodi propisane preventivne mere iz oblasti bezbednosti i zdravlja na svom radnom mestu.

-              Obavlja poslove koji su mu stavljeni u delokrug opisom poslova ili nalogom nadredjenog.

Nudimo:

Dodatnu tehničku obuku i usavršavanje;

Odlične uslove rada, siguran i bezbedan radni ambijent, dobru atmosferu

Za više informacija, pozovite nas na 060 75 777 55 ili posaljite CV na posao@servoteh.com

Više o Servotehu: www.servoteh.com

Pročitaj više

Premium oglas

Operater na CNC laserskom i plazma sečenju

Više gradova

Usled razvoja kompanije i rasta na tržištu, SERVOTEH d.o.o raspisuje konkurs za posao:

Tražimo:

Operatera na CNC mašini za sečenje metala;

Prednost je prethodno radno iskustvo uradu sa sečenjem metala.

Obavezno je poznavanje rada na računaru.

Nudimo:

Rad na savremenim i inovativnim mašinama,

Više o Servotehu: www.servot

Mašinski inženjer

Postavljen od P.V.F. TRADERS DOO

16 dana do isteka

Podgorica

Preduzeće P.V.F. Traders d.o.o. iz Beograda otvara svoj ogranak u Podgorici,  i  ima potrebe za sledećim radnicima:

Završeni mašinski fakultet (poželjno smer termotehnika)- Minimum 3 godine radnog iskustva u prodaji, projektovanju ili izvođenju termotehničkih instalacija HVAC

- Odlično poznavanje rada na računaru

- Aktivno znanje engleskog jezika

- Vozačka dozvola B kategorije
Opis poslova - tehnička podrška u prodaji toplotnih pumpi i VRF sistema kao i ostalog dela iz oblasti klimatizacije

boban.mitrovic@pvftraders.com

063300789

Pročitaj više
MONTER ALU I PVC STOLARIJE m/ž

Postavljen od Partners&Orka

5 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

 Partners&Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog
renomiranog klijenta iz Slovenije, usled povećanog obima posla potražuje
radnika na poziciji:

MONTER
ALU I PVC STOLARIJE m/ž

Mesto rada: Slovenija,
Nemačka

Opis posla:

  • Montaža ALU I PVC stolarije.

Uslovi:

  •  SSS
  • Radno iskustvo na istim poslovima poželjno
  • Organizacione sposobnosti
  • Spremnost na timski rad

Zaposlenima nudimo:

· Ugovor o radu na određeno, sa tendencijom na neodređeno

· Puno radno vreme 40h

· visokokotirajuća zarada zavisno od iskustva i stručnosti 9-12 eur

· izrada radnih i boravišnih dozvola

· Bezbednost, oprema i zdravlje na radu

· obezbeđen smeštaj

Kandidati koji su
zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa

svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
zaposlenje@partners-orka.co.rs ili pozvati na broj telefona: +381600996243

Kandidati koji nemaju
CV, mogu popuniti CV obrazac klikom na link: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na
osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30
dana od datuma postavke.

Pročitaj više
MONTER-FASADER m/ž

Nemačka

Opis posla:

Ugradnja fasadnih sistema:

· staklene fasade

· Alu fasada.

· Fiber cement fasada.

· Postavljanje toplotne izolacije

Uslovi:

  • SSS

CV, mogu popuniti CV obrazac klikom na link:

Pročitaj više
Diplomirani inženjer građevinarstva ili mašinstva

Postavljen od Čeličar doo

po dogovoru

Zahtevi:
diplomirani inženjer gradjevinarstva ili mašinstva
minimalno radno iskustvo od 2 godine u struci
dobro poznavanje softvera AutoCAD, 2D, 3D,
znanje engleskog jezika
vozačka dozvola B kategorije

Uslovi rada:
obuku za rad u kompaniji
stalni radni odnos
redovna primanja i mogućnost napredovanja,
prijatno radno okruženje i motivišuću atmosferu

Dužnosti:
praćenje izrade čeličnih konstrukcija u pogonu
kontrola sklopova
organizacija rada u pogonu
po potrebi izlazak na teren radi uzimanja mera
izrada manjih projekata
priprema radioničke dokumentacije
izrada i praćenje radnih naloga

Pročitaj više
Operater na CNC opremi

Postavljen od GAMAPRO d.o.o.

25 dana do isteka

Potreban operater na CNC opremi sa iskustvom u radu u mašinskoj struci.

Pročitaj više
Product manager (masinski ili gradjevinski inzenjer)

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

28 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Product manager potreban ozbiljnoj firmi na Vidikovcu.

Opis posla:

Rade se predmere i proracuni za sportske ( fiskulturne sale) i ucionicke podloge za sve vrste podova. Postoji podrska od saradnickih firmi, ali podrazumeva se samostalni rad.

Ocekuje se od kandidata da ima sklonosti u prezentovanju i prodaji podnih obloga u komunikaciji sa starim i novim klijentima.

Uslovi:

-minimum zavrsen VI stepen ( masinski ili gradjevinski smer)

-poznavanje engleskog jezika na nivou komunikacije i pisanja meilova klijentima i saradnicima

-poznavanje Office paketa

-poznavanje programa AutoCad

Radno iskustvo: potrebno je radno iskustvo u struci

Radno vreme:

I smena: 8h-16h, Vikend slobodan ( subota samo po potrebi posla)

Nudimo:

-Rad u ozbiljnom kolektivu sa visegodisnjim iskustvom

-Redovna plata - pocetna: 90. 000din. prijava + markica ( ili novac za gorivo).

-Mogucnost brzog napredovanja i dobre zarade.

Ukoliko ste zainteresovani i ispunjavate uslove, kontaktirajte nas:

064-6598-818

011-4250-525

Pročitaj više
Bravari i zavarivači - Kruševac

32 dana do isteka

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00