41 Oglasa za posao za kategoriju Skladišta i magacini

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Skladišta i magacini

Premium PLUS

Magacioner/viljuskarista

Postavljen od P.V.F. TRADERS DOO

17 dana do isteka

Podgorica

Preduzeće P.V.F. Traders d.o.o. iz Beograda otvara svoj ogranak u Podgorici,  i  ima potrebe za sledećim radnicima za rad na neodređeno vreme:

Rad u magacinu prijem i otprema robe.

Uslovi:
Sertifikat za upravljanje viljuškarom

Kontakt osob Luka

makamalic@gmail.com

068 044 431, viber 068 874 482

Pročitaj više

Premium oglas

Šef magacina

Podgorica

Preduzeće P.V.F. Traders d.o.o. iz Beograda otvara svoj ogranak u Podgorici,  i  ima potrebe za sledećim radnicima za rad na neodređeno vreme:

Sef magacina

·Obavezno poznavanje robe iz oblasti grejanja, hladjenja I klimatizacije

Kontrola prijema i otpreme robe u skladu sa internom procedurom i pravilima rada

Kontakt osoba Luka:

MAGACIONER - NABAVKA

Postavljen od MANUFAKTURA OSTOJIĆ D.O.O.

23 dana do isteka

MANUFAKTURA OSTOJIĆ je preduzeće koje se uspešno, preko 20 godina, bavi proizvodnjom nameštaja i enterijera.

Potreban nam je MAGACIONER-NABALJAČ - osoba koje bi vodila naš magacin materijala i mehanizama, i u isto vreme radila nabavku istih.

Potrebno je radno iskustvo od minimum 5 godina na sličnim poslovima.

NUDIMO pre svega dobru i redovnu zaradu. Stalni radni odnos. Pored zvaničnog zdravstvenog osiguranja, svi naši zaposleni imaju i privatno zdravstveno osiguranje (Generali). Gradimo kolektiv u kome će i posao biti zadovoljstvo.

Prijave slati isključivo mailom

Magacinski radnik u hladnjači

Postavljen od Frikom

Kompanija Frikom, lider u proizvodnji i distribuciji sladoleda i smrznute hrane, u potrazi je za kolegom/koleginicom na poziciji:

Beograd

Opis posla:

  • Manipulacija robom na niskom temperaturnom režimu
  • Poslovi utovara i istovara robe

Profil kandidata:

  • Svi nivoi obrazovanja
  • Odgovornost i brzina u radu
  • Spremnost na rad u noćnim smenama
  • Spremnost na rad u okviru niskog temperaturnog režima

Ukoliko mislite da je ovo prava prilika za Vas, prijavite se!

Možete se prijaviti putem broja telefona 065/8583-837

Magacioner-komercijalista

Postavljen od SLOVCOM d.o.o.

24 dana do isteka

Potreban radnik za rad na stovaristu u Mirijevu na poslovima magacionera-komercijaliste.

Opis posla:

rad na računaru,odgovornost za robu na stovaristu,prodaja mobilnim telefonom

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Magacioner

Postavljen od COSMOS SHOPPING CENTER DOO

25 dana do isteka

Potreban nam je magacioner za rad u magacinu u naselju Ledine.

Mesto rada Golubinačka 11B Ledine

Vaše biografije šaljite putem klik do posla sajta.

Radnik u magacinu

Postavljen od PODRUM PIĆA 10

31 dan do isteka

Više gradova

50000-80000 din

Potreban nam je magacinski radnik.

Nudimo:

Početna plata 55.000 din plus hrana obezbeđena.

Prijave redovna plata

Za više informacija pozovite: 062/809-49-52

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Radnik za transport,prevoz i odrzavanje

Postavljen od VIDEX COFFEE TEAM DOO

34 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

VIDEX GROUP DOO, BEOGRAD

Veleprodaja,Maloprodaja,Distribucija,Ino Zastupstva,Izvoz,Uvoz,Marketing,Konsalting, Logistika,Spedicija.

Alkoholnih i bezalkoholnih pica i kafe, Ugostiteljska delatnost i oprema,Tehnicka roba,Konditorski i poljoprivredni proizvodi

K O N K U R S  ZA RADNO MESTO

Vozac - Radnik za transport i opste tehnicke poslove u magacinu

- za poslove razvoza robe , magacinskih, transportnih, opstih i svih ostalih poslova u radu firme

– radno mesto Beograd, Zvezdara.

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • SSS– sa iskustvom u magacinskom poslovanju, odrzavanju objekta,
  • Iskustvo u radu u magacinu, razvozu robe , transportnim poslovima sa robama od prehrane do tehnickih roba.
  • Pozeljno poznavanje dela administracije u poslovanju i rad sa raznim alatima
  • Pozeljna vozacka „B” sa duzim iskustvom, rad sa paletarom i viljuskarom
  • Pozeljna mogucnost brzog stupanja na posao- pozeljno odmah
  • Probni rad i testiranje ukljuceno

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Molimo Vas da Vaš CV  dostavite na sledeću adresu:

E-mail: info@videx.co.rs

Pročitaj više
Rad u magacinu

Postavljen od Omladinska zadruga Grof

3 dana do isteka

Potrebni radnici za rad u magacinu u Makišu.

Radi se po smenama od 07h do 15h, od 08h do 16h i od 15h do 22h.

Cena sata je 300 dinara.

Isplata je na mesečnom nivou.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00