52 Oglasa za posao za kategoriju Trgovina na malo

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Trgovina na malo

Premium PLUS

Blagajnik/ blagajnica

Postavljen od Zona sreće doo

23 dana do isteka

Više gradova

50000-80000 din

Ekskluzivnom Slot Clubu Macao potrebni blagajnici/ blagajnice.

Nudimo:

Prijava, redovna plata.

Početna plata je  50.000 do 55.000 dinara.

Uslovi rada su odlicni.

Informacije i zakazivanje razgovora na: 060/098-38-21

Prodavac

Postavljen od Domaća trgovina d.o.o.

66 dana do isteka

po dogovoru

PRODAVAC

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

-pružanje kvalitetne usluge potrošačima

-kvalitativni i kvantitativni prijem robe

-dopuna rafova

-postovanje HCCP sandarda

Znanje i veštine:

Minimum srednja stručna sprema

Odgovornost, komunikativnost, tačnost, ljubaznost, timski rad

Radno iskustvo:

Poželjno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

Obuku zaposlenog

Prijavu na pun iznos zarade od prvog radnog dana

Mogućnost učenja i napredovanja

Visok nivo brige o zaposlenima kroz benefite i Fond solidarnosti

Pročitaj više

Premium oglas

Radnice/ radnici za rad u marketu

Postavljen od STR BAJA

12 dana do isteka

Marketu u Mirjevu sa tradicijom u radu od preko 15 godina potrebni prodavci sa iskustvom u radu.

Odlicni uslovi!

Telefon za informacije: 064/3081415

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Trgovac u maloprodajnom objektu

Postavljen od Dekom d.o.o.

29 dana do isteka

Novi Sad

Firma Dekom d.o.o. iz Inđije raspisuje konkurs za radno mesto trgovca u maloprodajnom objektu rezervnih delova za belu tehniku i druge tehničke robe koji se nalazi u Novom Sadu, Rumenačka 1.

Tražimo:

* Najmanje SSS poželjno trgovačkog smera

* Poželjno je da kandidat bude sa prebivalištem u Novom Sadu

* Poželjno je radno iskustvo u trgovini iste ili slične delatnosti

* Poznavanje rada na računaru ( MS office paket )

* Poželjno je da kandidat poseduje vozačku dozvolu B kategorije.

* Spremnost da se radi u timu, uči i razvija.

Nudimo:

* Kvalitetno radno okruženje

* Mogućnost stalnog zaposlenja

* Redovnu zaradu + bonusi

* Redovno radno vreme bez dodatnih prekovremenih sati

Molimo Vas da CV dostavite na sledeću email adresu:

posao@dekom.co.rs

Dodatne informacije možete dobiti i pozivom na broj 022/558-093 (radnim danima od 08-16h)

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji na osnovu CV-ja uđu u uži krug.

KONKURS JE OTVOREN DO POPUNE RADNOG MESTA.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Radnik na benzinskoj pumpi

Postavljen od SMITH OIL DOO

5 dana do isteka

Potreban nam je radnik/ radnica za rad na benzinskoj pumpi, prodavac, točioc goriva za stalni radni odnos.

Prodavac u knjižari | Beograd, zarada 54.000 rsd.

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

HR agencija Bulevar  je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova  i svakodnevne oglase za posao kod različith Poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji. Za potrebe Klijenta iz Beograda, tražimo zainteresovane kandidate za rad u knjižari u Beogradu.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Prodavac u knjižari

Mesto rada : Beograd

Zarada: 54.000 rsd.

Opis posla:

– Usluživanje i prodaja robe kupcima

– Prijem i priprema robe za prodaju

– Izlaganje, slaganje i dopuna robe u radnji i organizacija magacina

– Rad na kasi

– Briga o izgledu i održavanje radnje, izloga i magacina

Uslovi rada:

– SSS

– Poželjno radno iskustvo u maloprodaji

– Razvijene veštine prodaje i orijentisanost ka kupcima

– Znanje rada na računaru (MS Office paket)

– Mesto rada: Beograd

– Radno vreme: 6 dana u nedelji, 2 smene

– Zarada: 54.000 rsd.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88, 060/3066-099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.hr-agencija-usluge.com

Info - HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a  ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

Kasiri/ kasirke

Postavljen od GEMELI DOO LOZNICA

19 dana do isteka

Loznica

Potreban kasiri i kasirke za rad na novootvorenoj benzinskoj pumpi u Loznici

Eko benzinska pumpa.

Kontakt telefon: 063 / 19 41 141

Prodavac/prodavačica

Postavljen od Urukalo doo Beograd

20 dana do isteka

Zapošljavamo prodavce/prodavačice za rad u prodavnicama prehrambene robe na teritoriji Zemuna.

Više prodavaca/prodavačica zapošljavamo u maloprodajnim objektima u ul. Prvomajska u Zemunu i u ul. Majora Zorana Radosavljevića u Batajnici.

Potrebni su nam iskusni trgovci za prodaju voća i povrća, pakovane i smrznute robe, rifuzne robe...

Posao podrazumeva rad sa robom, usluživanje kupaca, ljubazan i pristojan način ponašanja, tačnost i pedantnost, poštovanje drugih zaposlenih i pre svega želju da se posao uradi uspešno.

Zapošljavamo osobe koje nemaju radno iskustvo a zainteresovane su da nauče da rade, da poštuju radnu disciplinu i da zarade svoju platu.

Za sve informacije pozovite na 063/281355.

Prodavac goriva na benziskoj pumpi

Postavljen od Petrol Plus doo

Rad na benzinskoj stanici, prodavac/točilac goriva i ostale robe.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00