6 Oglasa za posao za kategoriju Zdravstvo

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Zdravstveni poslovi

Negovateljica ili Medicinska sestra

Postavljen od IRIS SENIOR DOO

3 dana do isteka

Beograd

po dogovoru

Potrebne negovateljice ili medicinske sestre za rad u domu.

Kontakt:

  • Telefon: 0652214036

Ako ste zainteresovani za ovu poziciju, prijavite se i pridružite se našem timu!

Pročitaj više
Negovateljica/ negovatelj

Postavljen od DOO FORTIS VITA 2

11 dana do isteka

Zrenjanin

po dogovoru

DOM ZA SMEŠTAJ ODRASLIH I STARIJIH FORTIS VITA 2 DOO ZRENJANIN

Adresa: Zrenjanin, Čarnojevićeva 71
Telefon: +381(64)1071814
Email: [email protected]

Naziv posla: Negovatelj

Broj traženih izvršilaca: 2

Mesto rada: Zrenjanin

Obrazovanje: Lice sa završenim I stepenom stručne spreme i lica bez stručne spreme. Lice sa završenim III nivoom kvalifikacije.

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno

Radno iskustvo: Nebitno

Uslovi rada:

  • Rad u smenama
  • Noćni rad

Trajanje konkursa: do 01.08.2024

Kontakti sa poslodavcem:

  • Slanje prijave za posao mejlom
  • Javljanje kandidata na kontakt telefon: +381(64)1071814
  • Dostavljanje radnih biografija na email: [email protected]

Za više informacija i prijave, kontaktirajte nas putem telefona ili mejla.

Medicinska sestra/ medicinski tehničar

Postavljen od STARI PRIJATELJ DOM ZA STARE

28 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Medicinska sestra/Medicinski tehničar

Dom Stari Prijatelj je mesto gde briga o starijim osobama nije samo posao, već i misija. Trenutno tražimo medicinsku sestru ili medicinskog tehničara koji će se pridružiti našem timu i doprineti kvalitetu života naših stanara.

Opis posla:

  • Pružanje medicinske nege i podrške stanarima doma za stara lica
  • Održavanje higijene i briga o zdravstvenom stanju stanara

Ponuda:

  • Fiksna plata: 60.000 RSD
  • Dodatna zarada: 3.500 RSD za svaku dodatnu dnevnu smenu
  • Mogućnost rada bez prethodnog iskustva uz šanse za usavršavanje

Zašto se pridružiti nama?

U Domu Stari Prijatelj cenimo posvećenost i empatiju. Pružamo priliku za profesionalni razvoj i rad u okruženju koje podstiče timski duh i lično usavršavanje. Naš cilj je da zajedno stvaramo toplu i prijatnu atmosferu za sve naše stanare.

Kontakt za više informacija i zakazivanje razgovora:

  • Telefon: 011/2341614
  • Telefon: 011/2341631

Pridružite se našem timu i pomozite nam da pružimo neophodnu negu i podršku našim korisnicima. Vaš rad čini razliku u životima onih kojima je najpotrebnija.

Negovatelj/ice i medicinske sestre

Beograd

po dogovoru

Negovatelj/ice ili medicinske sestre u domu za stare "Iris Senior"

Opis posla:

  • Pružanje nege i podrške starijim osobama u domu
  • Briga o osnovnim potrebama stanara, kao što su higijena, ishrana i lekovi
  • Praćenje zdravstvenog stanja stanara i reagovanje u slučaju potrebe
  • Saradnja sa timom stručnjaka i drugim zaposlenima u domu

Uslovi:

  • Diplomirana medicinska sestra ili završena škola za negovateljice
  • Empatija i briga za dobrobit starijih osoba
  • Spremnost za rad u smenama i vikendima

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja u stabilnom i profesionalnom okruženju
  • Redovna plata i beneficije
  • Rad u timu posvećenom brizi o starijim osobama

Svi zainteresovani kandidati mogu kontaktirati putem telefona na broj: 0645042141.

Pomoćni radnik u apoteci

Postavljen od Omladinska zadruga Dob

32 dana do isteka

Stara Pazova

po dogovoru

Potrebni su pomoćni radnici u apoteci.

Opis posla:

  • Higijena prodajnog i magacinskog prostora u delu apoteke
  • Rad na prijemu robe (nelek, medicinska kozmetika)
  • Izlaganje proizvoda u objektu po određenom rasporedu
  • Provera roka trajanja proizvoda iz asortimana

Radno vreme: 5 dana u nedelji, 5h dnevno

Lokacija: Stara Pazova

Cena rada: 450 din neto po satu

Medicinska sestra

Postavljen od DOM ZA STARE ELIZABETA

52 dana do isteka

Beograd

Domu za stare Elizabeta iz Beograda (naselje Višnjica) potrebne su medicinske sestre / tehničari za smenski rad.

Lokacija: Četvrte Flavijeve legije 16, Beograd

Prijave: Najbolje slati na mejl doma.

Plata: Varira od broja smena u mesecu i može biti veća od naznačene. Dogovor u prostorijama doma.

Kontakt:

  • Telefon: 011 299 3041

Za više informacija i prijave, molimo kontaktirajte nas

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00