15 Oglasa za posao za kategoriju Zdravstvo

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Zdravstvo

Izdvojeni oglas

Medicinska sestra opšteg/ginekološkog smera

Postavljen od Poliklinika dr Rončević

26 dana do isteka

po dogovoru

Poliklinika dr Rončević traži medicinsku sestru

Poliklinika dr Rončević, renomirana ustanova, otvara poziciju za medicinsku sestru opšteg ili ginekološkog smera za rad u stalnom radnom odnosu. Rad se obavlja u dve smene, bez noćnih smena.

Uslovi:

  • Diploma medicinske sestre opšteg ili ginekološkog smera
  • Početna plata: 80.000 dinara
  • Rad u dve smene, bez noćnih smena
  • Lokacija: Baba Višnjina 37

Ako ispunjavate uslove i zainteresovani ste za ovu poziciju, molimo vas da pošaljete nam svoj CV.

Pročitaj više
Kuvar/kuvarica

Postavljen od Ustanova socijalne zaštite Dom Avenija 1990-1

4 dana do isteka

Više gradova

Oglas za posao: Kuvarica/Kuvar - Ustanova socijalne zaštite Dom Avenija 1990-1

Domu za smeštaj odraslih i starijih lica, Ustanova socijalne zaštite Dom Avenija 1990-1, potrebna je kuvarica ili kuvar za stalni radni odnos u novootvorenom objektu u Zemunu.

Pročitaj više
Negovateljica/ negovatelj

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

6 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

NEGOVATELJICA/ NEGOVATELJ

Staračkom domu na Novom Beogradu HITNO JE POTREBNA negovateljica/ negovatelj

Lični dohodak je 65,000,00 RSD sa tendencijom rasta u zavisnosti od stručnosti kandidata.

Radno vreme 8h po smenama.

OBEZBEĐEN TOPLI OBROK I MARKICA ZA PREVOZ.

Od kandidata se očekuje rad, ozbiljnost i odgovornost.

Za sve ostale informacije obratiti se na tel.

011-4250-520

060-3541-582

060-6140-009

060-7140-003

060-7140-002

Pročitaj više
Stomatološka sestra

Postavljen od Stomatološka ordinacija Vladušić

10 dana do isteka

Aranđelovac

Oglas za posao: Stomatološka ordinacija Vladušić traži stomatološku sestru

Stomatološka ordinacija Vladušić je u potrazi za odgovornom stomatološkom sestrom za rad u zubnoj ordinaciji, na puno radno vreme. Ako ste zainteresovani za ovu poziciju i želite da postanete deo našeg tima, molimo vas da nas kontaktirate na broj telefona: 0649930455.

Pridružite se našem timu i doprinesite kvalitetu usluga koje naša ordinacija pruža svojim pacijentima.

Pročitaj više
Negovatelj/ica

Postavljen od Ustanova socijalne zaštite Dom Avalska oaza

po dogovoru

Posao: Negovatelj/ negovateljica

Domu za stara lica Avalska oaza potreban je negovatelj/negovateljica za rad u smenama.

Za sve informacije, možete se obratiti na broj telefona 064 402 6722.

Pročitaj više
Medicinska sestra tehnicar

Postavljen od DOM ZA STARE ELIZABETA

13 dana do isteka

Posao: Medicinska sestra - Dom za stare Elizabeta, Beograd

Domu za stare Elizabeta, lociranom u beogradskom naselju Višnjica, potrebna je medicinska sestra za smenski rad po principu dan-noć, sa dva dana slobodno.

Prijave je najbolje poslati na mejl. Uslovi zaposlenja zavise od vašeg rada, iskustva i znanja. Detaljnije informacije će biti pružene na razgovoru u vezi zaposlenja, koji će se održati u prostorijama doma.

Ovo je odlična prilika za kandidate koji žele da doprinesu kvalitetu života starijih osoba i koji poseduju stručnost i empatiju potrebnu za rad u domu za stare. Podstičemo sve zainteresovane kandidate da se prijave i postanu deo našeg posvećenog tima.

Pročitaj više
Medicinska sestra

19 dana do isteka

MEDICINSKA SESTRA

Staračkom domu na Novom Beogradu HITNO JE POTREBNA medicinska sestra sa iskustvom. Radno vreme je osmočasovno po smenama.

Početna plata je 70.000,00 sa tendencijom rasta u zavisnosti od stručnosti kandidata.

Od kandidata se očekuje stručnost, ozbiljnost i odgovornost.

Za sve ostale informacije obratiti se na tel.  064-6598-819, 060-3541-582, 060-6140-009, 060-7140-0003, .

Napomena: Hitna potreba za stručnim osobljem u staračkom domu.

Pročitaj više
Higijenicarka/ higijeničar

21 dan do isteka

Domu za stara lica "Avalska oaza" potrebna higijeničarka. Za informacije pozvati na broj 0644026722

Pročitaj više
Fizioterapeut

Postavljen od STARI PRIJATELJ DOM ZA STARE

25 dana do isteka

Fizioterapeut - Dom Stari Prijatelj

Opis Posla:
Pružanje medicinske nege i podrške stanarima doma za stara lica.

Kontakt:
Za više informacija i zakazivanje razgovora za posao, kontaktirajte nas na:

  • 011/2341614
  • 011/2341631

Pridružite se našem timu i pružite neophodnu negu i podršku našim korisnicima!

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00