35 Oglasa za posao za grad Surčin

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Premium oglas

Građevinski limar

Postavljen od SRDJAN BJELOBABA PR LIMARSKA RADNJA

14 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Potreban građevinski limar.Beograd Surčin.0641696972.

Vozač E kategorije

Postavljen od TRANSLUK DOO BEOGRAD-ZEMUN

24 dana do isteka

Firma "TRANSLUK" DOO Zemun-Beograd sa sedistem u Novoj Pazovi,

Zbog povecanog obima posla, potrebni vozaci E kategorije za MEDJUNARODNI transport.

Voze se kamioni e5 i e6, vozi se na karticu i listice.

Zemlje koje se voze su:

Grcka, Poljska, Makedonija, Rumunija, Madjarska.

Plata po dogovoru, moze na fisknu turu, dnevnicu, na branik posle svake ture, na 15 dana, mesecno..

Za sve informacije pozvati na broj telefona 063 197 8864

Ili poslati podatke na gmail adresu: djermanoviczorica@gmail.com

Java Spring Senior Developer

Postavljen od Seeders

35 dana do isteka

80000-120000 din

                                                            (remote/office)

Seeders is an Athens-based company that focuses primarily on software development and business entrepreneurship, that is looking to branch out in Serbia.
Our mission is to help innovators convert their ideas into successful businesses!

Description and Requirements
As a Senior Java Developer, the candidate will participate in all aspects of the software development life-cycle which includes estimating, technical design, implementation, documentation, testing, deployment, and support of applications developed for our clients.

Responsibilities:

Building modern applications and software which requires a deep understanding of the Spring Framework and Spring Boot Implementations

Continuously integrates and deploys developed software. Updates the continuous integration/deployment scripts as necessary to improve continuous integration practices.

Work with the technical team manager to direct the development of new products and features.

Required:

Core Java

Spring Framework

Spring Boot Implementations

Multithreading

Microservices

Kafka and RabbitMQ

FIX protocol

Salary range (depending on the level of expertise):
150 000 - 200 000 RSD

Desired, but not mandatory residence of applicants:
Belgrade
Novi Sad

If interested, please apply via our website seeders.gr/careers/

Or directly through the Skillscharts link https://bit.ly/2Sc6lO3

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Pomoćne radnice/ radnici u pekari

Postavljen od S.Z.T.R. Lim Pro

50000-80000 din

Potrebne pomocne radnice/ radnici - prodavačice/ prodavci za rad u pekari na Novom Beogradu.

Posao podrazumeva pripremu i odrzavanje higijene.

Pozeljno radno iskustvo na slicnim poslovima.

Stalni radni odnos.

Za više informacija pozovite na telefon: 064-55-444-88

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Kuvar i pomoćni kuvar u kuhinji

Postavljen od DIP TRADE DOO

15 dana do isteka

Surčin

Zbog povećanog obima posla potrebni radnici za rad u hotelu i aqva parku

S- KLUB,Jakovo

Potreban nam je kuvar i pomoćni radnik u kuhinji.

Vaše prijave šaljite elektronski ili pozivom na telefon 0631085601

Recepcioner/ka

Surčin

Hotel S- klub Jakovo potreban recepcioner/ka

Opis posla:

  • rad na recepciji
  • znanje i vestine;
  • strucna sprema sss
  • pouzdana, ozbiljna osoba za rad na recepciji
  • obavezno znanje engleskog jezika
  • pozeljno radno iskustvo
  • rad u dve smene

Nudimo

  • stalni radni odnos
  • redovna plata

Vaše prijave šaljite elektronski ili pozivom na telefon: 0631085601

Osoba za održavanje kuće

Postavljen od AUTO SERVIS KOPROM AS

23 dana do isteka

Potrebna osoba za održavanje kuće na Ledinama, Surčinska 5b Novi Beograd.

Placanje po dogovoru.

Kontakt osoba Zoran Jovanovic telefon: 063 201 673

Pročitaj više
Vozač B ili C kategorije

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA MJOB

3 dana do isteka

Za potrebe našeg klijenta, tražimo omladince do 30 godina za poziciju Vozač-dostavljač B I C kategorije – Ugrinovci.

Ključni zadaci i odgovornosti:

-       Dostava robe

Profil kandidata:

-       Omladinci do 30 godina

-       Neophodno posedovanje vozačke dozvole B ili C kategorije

-      Odgovorni i savesni

Kandidatima nudimo:

-       Angažovanje na duže

-       2-5 dana u nedelji

-       Radno vreme 6-15h

-       Zarada 280 rsd/h + bonusi

Uz prijavu je neophodno dostaviti CV.

Zainteresovani omladinci mogu se prijaviti slanjem CV-a na poslovi@mjob.rs uz prijavu navesti: navesti ime i prezime, vozač, UGRINOVCI ili na našem sajtu www.mjob.rs na broj oglasa 6991 .

Konobar - konobarica u kaficu na Novom Beogradu u sklopu auto centra

Postavljen od Auto pit stop

7 dana do isteka

Potreban radnik - radnica u kaficu u sklopu Auto centra Auto pit stop na Novom Beogradu - Ledinama.

Trajanje smene 6-7 sati. Svaka druga subota neradna, svaka Nedelja zatvoreno.

 www.autopitstop.rs

Tel. 0640826700

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00