15 Oglasa za posao za kategoriju Priprema hrane

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Priprema hrane posao

Premium oglas

Prodavačica/prodavac u prodaji gotovih jela

Postavljen od Nađina kuhinja doo

28 dana do isteka

Prodavačica/Prodavac u prodaji gotovih jela iz toplih vitrina

Kompanija "Nadjina kuhinja doo" traži prodavačicu/prodavca za prodaju gotovih jela iz toplih vitrina. Posao obuhvata rad u 2 smene, pri čemu se subota i nedelja ne rade.

Za više informacija ili prijavu, kontaktirajte nas na broj telefona: 0611882355.

Pročitaj više
Kuhinjski radnik

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

19 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Pozicija: Kuhinjski radnik

Mesto rada: Zvezdara, Vozdovac, Novi Beograd, Karaburma

Opis posla:

  • Priprema raznih sendviča, tortilji i palačinaka
  • Rad na fritezi
  • Nije potrebno prethodno radno iskustvo, svi zaposleni dobijaju potrebnu obuku
  • Plaćen topli obrok
  • Prevoz nakon druge smene ako je rade
  • Obezbeđena uniforma
  • 20% popusta prilikom kupovine u našim objektima
  • Smenski rad: I smena 09-17h i II smena: 17-01h

Uslovi:

  • Zarada: 75.000 rsd
  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca za radnike iz drugih gradova!
  • Kontakt telefon: 011/454-25-88 & 060/3066-099
  • CV se može poslati na email: [email protected]
  • Više o ponudi posla na: www.ustupanje-radnika.com

Napomena: Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Pročitaj više
Pizza majstor

20 dana do isteka

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različitih poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Mesto rada: Zvezdara, Voždovac, Novi Beograd, Karaburma

Opis posla:

  • Potrebni radnici koji bi radili kao pizza majstori u Beogradu, na više lokacija.
  • Posao podrazumeva pripremu pizze po unapred utvrđenom normativu.

Uslovi:

  • Nije potrebno prethodno radno iskustvo.
  • Svi zaposleni dobiće potrebnu (plaćenu) obuku.
  • Plaćen topli obrok, prevoz nakon druge smene (ako je rade).
  • Obezbeđena uniforma.
  • 20% popusta prilikom kupovine u našim objektima.

Radno vreme: Smenski rad: I smena 09-17h i II smena: 17-01h

Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca za radnike iz drugih gradova!

Zarada: 90,000 RSD

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu: www.ustupanje-radnika.com

Info - HR agencija:

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure i postupak zapošljavanja radnika kod poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

Pročitaj više
Pomoćni radnik u kuhinji

Postavljen od Omladinska zadruga Grof

23 dana do isteka

Potrebni su omladinci za posao pomoćnog radnika u kuhinji u hotelu na Novom Beogradu.

Detalji posla:

  • Rad po smenama, 4 ili 5 dana nedeljno
  • Cena sata: 350 dinara
  • Isplata na mesečnom nivou

Kontakt:

  • Telefon: 065/355-13-96

Ako ste zainteresovani za ovu poziciju, prijavite se i pridružite se našem timu!

Pročitaj više
Pomoćni kuvar

Više gradova

Potrebni su omladinci za posao pomoćnog kuvara za hotel na Novom Beogradu.

  • Rad po smenama, 4 ili 5 puta nedeljno

Kontakt:

Potrebni su omladinci za posao pomoćnog radnika u kuhinji za hotel na Banjici.

  • Rad po smenama
  • Plata na mesečnom nivou: 65.000 dinara

Kontakt:

Pročitaj više
Kuvar/ica za rad u domu

Postavljen od IRIS SENIOR DOO

26 dana do isteka

po dogovoru

Kuvarica/ kuvar

Potrebna kuvarica/ kuvar za rad u domu.

Kontakt:

  • Telefon: 0652214036

Pročitaj više
Kuvar u hladnom delu i radnik u pripremi u kuhinji

Postavljen od Pizza Pomodoro doo

po dogovoru

Postanite deo Pomodoro tima

Za 18 godina postojanja Pomodoro je postao sinonim za kvalitet, timski rad, poverenje.

Našem restoranu Pomodoro Vidin, Džordža Vašingtona 38a, Beograd, potreban je:

  • Kuvar na hladnom delu
  • Radnik u pripremi u kuhinji

Kontakt:

Ukoliko se prepoznajete na ovoj poziciji i zainteresovani ste da radite sa profesionalnim i kul timom, prijavite se na:

Pridružite se našem timu i radite u dinamičnom i prijatnom okruženju!

Pročitaj više
Radnik za pečenje palačinki

Postavljen od Omladinsko studentska zadruga Zero

33 dana do isteka

Studentsko-omladinska zadruga ZERO traži radnika za PEČENJE PALAČINKI u restoranu brze hrane na Paliluli.

Nudimo:

  • Rad u dve smene u prijatnom ambijentu
  • Odlična plata

Poželjno radno iskustvo.

Prijave slati na: [email protected]

Pridružite se našem timu i uživajte u radu u prijatnom okruženju!

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00