48 Oglasa za posao za kategoriju Administrativni poslovi, Računovodstvo

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Administrativni poslovi, Računovodstvo

Pretražite najaktuelnije administrativne poslove u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim gradovima u Srbiji. Aplicirajte jednostvano u samo par klikova.

Premium PLUS

Referent računovodstva i administracije

Postavljen od Green Meadows Corporation doo

13 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Opis posla:

- Administrativni poslovi

- Poslovi fakturisanja

- Podrška komercijali

Uslovi:

Minimum 5 godina iskustva na sličnim poslovima.

Početna plata: 55.000 dinara

Pročitaj više

Premium oglas

Knjigovođa / Finansijski referent

Postavljen od Medico Pharm Servis

15 dana do isteka

 Knjigovođa / Referent u finansijsko-računovodstvenom sektoru

Opis poslova:

  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo i za obračun PDV-a, odnosno knjiženje izvoda, ulazne i izlazne finansijske dokumentacije
  • Obavljanje poslova platnog prometa
  • Praćenje dospelosti obaveza i potraživanja i komunikacija sa kupcima i dobavljačima (obaveštavanje dužnika o dospelosti obaveza, usklađivanje finansijskih kartica i slično)
  • Sprovođenje cesija, asignacija i kompenzacija
  • Priprema propisanih poreskih i drugih izveštaja (učestvovanje u pripremi i izradi finansijskih izveštaja, statističkih izveštaja i ostalih izveštaja preduzeća)
  • Obračuni plata,putnih naloga,dugovanja dobavljačima i potraživanja od kupaca, obračuni poreskih rashoda i bolovanja
  • Priprema dokumentacije i saradnja sa bankama
  • Samostalna izrada završnih računa
  • Svi ostali poslovi vezani za računovodstvo (blagajna, putni nalozi, ugovori)
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu nadređenih

Uslovi:

 ● Završena srednja ekonomska škola/ekonomski tehničar (IV Stepen)  ili Viša ekomska škola ili ekonomski fakultet

  ● Obavezno prethodno iskustvo od min 2 godine na finansijskim i  računovodstvenim poslovima

  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Aktivan rad na računaru (poznavanje korišćenja Microsoft Office paketa, kao i interneta);
  • Prednost imaju kandidati čije mesto stanovanja gravitira sedištu firme (Leštane,opština Grocka)

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Sekretar/ica

Postavljen od AQVARIUS POOLS.IBF DOO

34 dana do isteka

Više gradova

Potrebna nam je sekretarica/ sa dobrim poznavanjem interneta.

Za više informacija i zakazivanje razgovora pozvati na telefon: 065-654-09-39

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Radnik u knjigovodstvu knjigovođa

Postavljen od IVATOM

19 dana do isteka

Ćuprija

po dogovoru

Potreban nam je radnik/ radnica  za rad u knjigovodstvu.

Radno iskustvo je poželjno ali mogu i lica bez iskustva.

Uslov srednja škola ekonomske struke i poznavanje rada na računaru.

Posao je u Ćupriji.

Za više informacija pozvati na telefon: 064/194-29-05

Administrativni radnik sa aktivnim znanjem engleskog jezika

Postavljen od Gala luks d.o.o

20 dana do isteka

Administrativni radnik/ca  - poslovni sekretar potreban ozbiljnoj stranoj firmi u Beogradu (IT sektor) u centru grada.

Posao obuhvata:

- administrativno sekretarske poslove

- javljanje na telefon

- poslove vezane za oblast iz ljudskih resursa

Neophodno je odlicno poznavanje rada u MS office paketu, iskustvo u administrativnim poslovima minimum 3 godine, minimum SSS i dobra komunikativnost.

Radno vreme:

10h - 18h,  nakon 3 meseca prelazi na sedmocasovno radno vreme

-Nakon placene obuke od dve nedelje, jedan dan nedeljno radi se od kuce

Vikend slobodan

Profil kandidata

- ozbiljan i snalazljiv, dobro organizovan

- ljubazan i komunikativan

OBAVEZNO ZNANJE ENGLESKOG JEZIKA

Nudimo:

-pocetnu platu od 50.000 rsd

-prijavu

-rad u odlicnim uslovima

Pozeljno da nam se zainteresovani kandidati jave u sto kracem roku.

Vise informacija na:

064-6598-818

011-4250-525

064-6598-817

Administrativni radnik

Postavljen od Omladinska zadruga Grof

23 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Potrebna osoba za rad u administraciji na Banovom brdu na duži period.

Potrebno znanje engleskog jezika obzirom da se radi za stranu kompaniju.

Radno vreme: 09h-17h.

Plata: 400 evra.

063/655-664

060/754-11-76

Pročitaj više
SERTIFIKOVANI MENJAC

2 dana do isteka

MENJACNICI / bavi se uslugama menjackih poslova/ , lokacija Stari Grad

potreban                                     SERTIFIKOVAN  MENJAC

profil: kominikativan, ljubazan, koncetrisan

nudimo :  fiksnu  i redovnu platu

Prijave /CV slati na e.mail: kontakt@galaluks.rs

Za dodatne informacije Vam stojimo na raspolaganju

064/6598-817, 064/6598-818, 060/614-0009

060/714-0003, 064/3000-665

Pročitaj više
Skeniranje dokumentacije

4 dana do isteka

Beograd

25000-35000 din

Administrativni radnik na skeniranju dokumentacije potreban kompaniji u Zelezniku.

Opis posla:

Skeniranje i sortiranje dokumentacije po registrima.

Radno iskustvo:

Nije neophodno. Obezbedjena obuka

ponedeljak - petak:    7h - 13:30h ( skraceno radno vreme)

VIKEND SLOBODAN

Nudimo:

  • rad u dobrim uslovima u prijatnom okruzenju
  • redovna plata + prijava
  • angazovanje do kraja godine ( pocinje se sa radom 18.10.21)

Zainteresovani kandidati nas mogu kontaktirati na telefon:   060-614-0009     060-714-0002    011 -4250-523

Pročitaj više
Radnik/ radnica u sportskom centru

Postavljen od Top market doo

9 dana do isteka

Zemun

​Sportskom centru u Zemunu potreban ozbiljna i odgovorna osoba.

Radi se na izdavanju termina i higijeni.

Uglavnom se radi posl podne, radno vreme 15 dana u mesecu.

Pozeljno je da osoba bude iz Zemuna ili sa Novog Beograda zbog lokacije posla.

Za više informacija pozovite nas na telefon: 063/ 777-04-67

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00