32 Oglasa za posao za kategoriju Administrativni poslovi, Računovodstvo

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Administrativni poslovi, Računovodstvo

Pretražite najaktuelnije administrativne poslove u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim gradovima u Srbiji. Aplicirajte jednostvano u samo par klikova.

Premium PLUS

Blagajnik/ fakturista

Postavljen od P.V.F. TRADERS DOO

15 dana do isteka

Podgorica

Preduzeće P.V.F. Traders d.o.o. iz Beograda otvara svoj ogranak u Podgorici,  i  ima potrebe za sledećim radnicima za rad na neodređeno vreme:

Blagajnik/Fakturista

- Minimalno završena srednja ekonomska škola

- Odlično poznavanje rada na računaru

- Dobre organizacione sposobnosti

 Ukoliko smatrate da možete biti deo našeg tima, biće nam drago da Vas upoznamo.

Kontakt osoba Luka:

makamalic@gmail.com

068 044 431, viber 068 874 482

Administrativni radnik sa znanjem nemačkog jezika Kragujevac

Postavljen od Partners&Orka

17 dana do isteka

Kragujevac

Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Kragujevca, Kompaniju GSM koja već više od 20 godina proizvodi proizvode visokog kvaliteta u oblasti mašinskih ograda i transportne tehnike, vrši zakup oglasnog prostora i raspisuje konkurs za radnupoziciju:

Administrativni radnik sa znanjem nemačkog jezika

Lokacija: Kragujevac

Profil kandidata i zahtevi:

· IV stepen stručne spreme – društvenog, prirodnog,

mašinskog ili tehničkog smera.

· Odlične komunikacione (pisane i verbalne) veštine

na nemačkom jeziku, dok je znanje engleskog jezika plus.

· Poznavanje rada na računaru -MS Office.

· Obraćanje pažnje na detalje, preciznost u radu i

logičko razmišljanje.

Glavni zadaci i odgovornosti kandidata:

· Obavljanje prodajne aktivnosti putem telefona i

e-pošte;

· Rešavanje problema i prigovora klijenata;

· Pružanje informacija klijentima;

· Održavanje kontakta sa klijentima;

· Ugovaranje novih poslova;

· Analiza statističkih podataka;

· Priprema izveštaja;

· Administrativni poslovi;

· Proučavanje literature o proizvodima;

· Praćenje tržišta

Prednosti koje mi nudimo:

· Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme posle

probnog perioda koji je obavezan i plaćen.

· Garantovana redovna isplata konkurentne zarade.

· Plaćen prekovremeni rad.

Ukoliko želite da se pridružite uspešnom, dinamičnom timu –

pošaljite nam CV na srpskom jeziku na email d.jovanovic@gsmotion.de  , a najkasnije do

20.09.2022. godine.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rad u agenciji za zapošljavanje

Postavljen od NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

31 dan do isteka

Beograd

80000-120000 din

Potrebna osoba  za rad u agenciji za zaposljavanje

Osoba mora posedovati licencu za rad u zaposljavanju i visoku skolsku spremu.

Nudimo stalni radni odnos i odlične uslove rada.

Plata od 80.000 do 100.000 dinara.

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Robno-materijalni knjigovođa

Postavljen od Bošković Knjigovodstvena agencija

22 dana do isteka

Osnovni zadaci radnog mesta:

·  Kontrola, unos i evidentiranje robno-materijalne dokumentacije u veleprodaji (evidentiranje ulaznih računa za nabavku robe i materijala (domaćih i ino), knižnih odobrenja, knjižnih zaduženja, nivelacija, evidentiranje rezultata popisa...)

·  Kontrola uvozne dokumentacije i izrada ino kalkulacija

·  Analiza i usaglašavanje robnih kartica

·  Praćenje stanja zaliha robe i materijala i njihovo usaglašavanje sa finansijskim stanjem

·  Praćenje toka svih promena u robno-materijalnom knjigovodstvu

·  Usaglašavanje stanja sa dobavljačima

Potrebne kvalifikacije, iskustvo i kompetencije:

·  Minimum IV stepen stručne spreme

·  Minimum tri godine radnog iskustva u računovodstvu

·  Poznavanje propisa i zakona vezanih za robno-materijalno knjigovodstvo

·  Rad u programu wings pozeljno

·  Dobra organizacija sopstvenog rada i preuzimanje odgovornosti za rezultate

·  Savesnost, posvećenost i integritet

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Referent u prodaji

Postavljen od SIGMA PROMET DOO

34 dana do isteka

Bečej

po dogovoru

 Opis radnog mesta:

- Primanje i evidentiranje narudžbine (telefon, e-mail, lično)

- Praćenje isporuke robe (naše vozilo, kurirska služba)

- Logistika- organizacija i obavljanje poslova oko transporta,

- Priprema dokumentacije za Izvoz,

- Primanje i sprovođeje reklamacije,

- obavljenje i ostalih administrativnih poslova koji nisu navedeni a koji mogu da  nastanu prilikom primene relevantnih standarda ili mogu da budu neophodni za komunikacija sa poslovnim partnerima,

 Uslovi

- Poznavanje poslovne dokumentacije  I  poslovne komunikacije,

- Odlično poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Outlook)

- sistematičnost i organizovanost,

- analitičnost i odgovornost,

 Posebni uslovi:

- min. IV stepen stručne spreme - smer ekonomski

- min. 2 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

- poznavanje mađarskog jezika je prednost

 - Na neodređeno vreme, probni rad 3 meseca -

Pročitaj više
Administrativni posao u Šimanovcima

Postavljen od Omladinska zadruga Dob

2 dana do isteka

Šimanovci

po dogovoru

Potrebne osobe za administrativni posao na mesec dana

Opis posla:rad u office pointu,spajanje dokumentacije, arhiviranje

Radno vreme od  6-14 h,prevoz organizovan

Neto sat 275 dinara

Za više informacija pozvati na telefone: 011/3220-068 ili  011/3220-026

Zainteresovani mogu popuniti prijavu na sajtu www.oz-dob.co.rs ili poslati biografiju na mail poslovi@doboz.rs

Pročitaj više
ADMINISTRATIVNI RADNIK

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

5 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

opis posla

-ažuriranje dokumentacije

-evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije

-rukovanje e-mailom i telefonskim pozivima

-kopiranje,stampanje i skeniranje dokumentacije

vestine i uslovi koje treba ispunjavati

-organizovanost i pedantnost u radu

-izrazena komunikativnost

-dobro znanje rada na racunaru

Pročitaj više
Operater

Postavljen od Abakus doo

7 dana do isteka

Novi Sad

po dogovoru

Tražimo operatera za rad u knjigovodstvenij agenciji.

Pročitaj više
Administrativno - knjigovodstveni radnik ( Vranić )

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

8 dana do isteka

ADMINISTRATIVNO KNJIGOVODSTVENI SLUŽBENIK - potreban firmi sa sedištem u Vraniću

Uslovi:

  • iskustvo na administrativno knjigovodstvenim poslovima
  • znanje rada na računaru
  • minimum srednja stručna sprema

Nudimo:

  • radno vreme: 9-17h, vikend slobodan
  • redovnu i sigurnu zaradu, prijavu, topli obrok + benefite firme
  • rad u dinamičnom okruženju sa mogućnošću napredovanja

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na: 060/3585 001;  060/7140 003;  064-6598 818

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00