58 Oglasa za posao za kategoriju Administrativni poslovi, Računovodstvo

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Administrativni poslovi, Računovodstvo

Pretražite najaktuelnije administrativne poslove u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim gradovima u Srbiji. Aplicirajte jednostvano u samo par klikova.

Premium oglas

Administrativni radnik/ radnica

Postavljen od TIM omladinska zadruga

10 dana do isteka

Omladinskoj zadruzi Tim, potreban administrativni radnik, za potrebe firme na Voždovcu.

Cena neto sata je 300 din.

Radno vreme je  8 sati ili svaki dan po  4 sata.

Obavezno znanje na računaru(Word/Excel).

Poslati CV ili se javiti na 063/300-457.

Pomoćna radnica/radnik u projektnom birou/elektro-radionici

Postavljen od JEL INTEGRATIONS DOO

30 dana do isteka

po dogovoru

Firma sa sedištem u Beogradu

JEL integrations doo

raspisuje konkurs za poziciju:

POMOĆNA RADNICA/RADNIK U PROJEKTNOM BIROU i ELEKTRO-RADIONICI

Kratak opis firme:

Firma JEL postoji od 2001 godine i radi bez prekida do danas. Bavimo se širokim obimom poslovanja u elektronici i energetici. Projektujemo instalacije slabe i jake struje, imamo razvoj i proizvodnju široke lepeze svojih sistema i uređaja. Detalje našeg poslovanja i lokaciju možete pronaći na sajtu firme    www.jel.rs

Opis pozicije:

Kako se firma bavi širokim obimom poslovanja, u startu se od kandidata očekuje i obavljanje različitih jednostavnih operacija. Vremenom se zaposleni usmeravaju u skladu sa iskazanim interesovanjem za konkretnu oblast koja ih interesuje i uglavnom rade u toj oblasti.

Potencijalni kandidat bi trebalo da obavlja:

  • ulaz i izlaz materijala
  • obrada slika i textova
  • štampanje dokumentacije, savijanje crteža
  • pomoć u radionici i projektnom birou

Kvalifikacije:

Pozicija ne zahteva neko specijalizovano znanje, ali je potrebno savladati interne programe i radne procedure. Potrebno je da je kandidat tehničke struke. Najvažnije je da je kandidat vredan, pošten, spreman da se uklopi u tim i da želi da se usavršava. Kako posao nije fizički zahtevan u obzir dolaze i starije osobe i osobe sa iskustvom, oba pola.

Očekivano je:

  • min 4. stepen stručne spreme
  • da je tehničke struke
  • da se snalazi na kompjuteru, osnovno znanje
  • da je vredan/vredna i spreman na usvajanje novih tehnologija u načinu rada

Prednost je:

  • da je elektro struke (svi srodni smerovi)
  • da ima B vozačku dozvolu i da je aktivan vozač

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Administrativni radnik/ komercijalista

Postavljen od TECNORICAMBI DOO

2 dana do isteka

TECNORICAMBI DOO je kompanija koja se bavi veleprodajom, rezervnih delova za kućne aparate.

Kompanija stabilno posluje od 1997 godine, sa sedištem u ulici 13. septembra br 10, Beograd-Rušanj.

Potreban nam je administrativni radnik (rad iz kancelarije)/ komercijalista

Uslovi:

  • Poznavanje rada na računaru (Word, Excel...)

Pogodnosti:

  • Stalan i siguran posao
  • Redovna primanja

Kontakt telefon:  066 241 988

Knjigovođa pomoćni radnik

Postavljen od K.A. Pocetno stanje

po dogovoru

Knjigovodstvenoj agenciji potreban pomoćni radnik.

Administrativni radnik

Postavljen od Print Services doo

16 dana do isteka

po dogovoru

Potreban administrativni radnik - komercijalista

Minimalni uslovi:

·  IV stepen stručne spreme

·  Odlično poznavanje rada na računaru

·  Iskustvo u prodaji od minimum 3 godine

·  Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

·  Poznavanje računovodstvenog programa Pantheon je prednost

Opis posla:

  • Izdavanje i prijem računa
  • Praćenje naplate i plaćanja
  • Priprema dokumentacije za uvoz i izvoz robe
  • Priprema dokumentacije za računovodstvo
  • Ostala administracija, nabavka i prodaja robe i usluga

Print Services doo je firma koja se duži niz godina bavi uvozom i prodajom opreme i repromaterijala u oblasti grafičke industrije. Takođe vršimo uslužnu štampu, lasersku gravuru, sublimacionu štampu, digitalnu štampu…

Firma ostvaruje stalni rast, tako da je zbog proširenja obima posla, potrebno da zaposlimo još kolega. Usled stalnog rasta prodaje i uvođenja novih proizvoda postoji izražena mogućnost napredovanja.

Od zaposlenog očekujemo fokus na ostvarivanje rezultata, predanost i urednost u poslu.

Prijava za posao se šalje putem e-maila info@printservices.rs i treba u najkraćim crtama da sardži dve stvari. Prva je Vaše dosadašnje relevantno radno iskustvo a druga je da predstavite Vas kao osobu, Vaše osobine, očekivanja, ambicije… one stvari koje smatrate da Vas u najboljem svetlu preporučuju za ovaj posao.

Dobrodošli,

Vaš Print Services doo

Administrativni radnik u građevinskom sektoru

Postavljen od Mobilgradnja doo

28 dana do isteka

Građevinskoj firmi potrebna radnica/ radnik sa iskustvom rada u kancelariji (rad na računaru obavezan)

-priprema dokumentacije i rad sa knjigovodstvom

-priprema tendera i rad na portalu javnih nabavki

-vođenje troškova i evidencija radne snage

-ostali poslovi u kancelariji stručna sprema: srednja škola ili više obrazovanje

Pročitaj više
Blagajnik u MTS dvorani

Postavljen od NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

po dogovoru

Potreban BLAGAJNIK-BLAGAJNICA

 Zaduženja:

  • Prodaja hrane, pića i ulaznica.
  • Pružanje svih informacija posetiocima vezanih za cene, filmove i događaje u Dvorani;
  • Rezervacija slobodnih mesta (putem telefona ili lično od strane posetioca); izdavanje loyaliti kartica MTS DVORANE.
  • Održavanje higijene radnog prostora na dnevnom nivou
    *Cena dnevnog sata iznosi 250rsd, noćnog 315rsd, rad u smenama od 5h do 8h, (minimum tri puta nedeljno vikend obavezan)

Angažovanje-odmah.

Pročitaj više
Računovođa | Beograd

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

4 dana do isteka

Više gradova

80000-120000 din

HR agencija Bulevar  je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova  i svakodnevne oglase za posao kod različith Poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji. Za potrebe Klijenta iz Beograda, tražimo zainteresovane kandidate za rad u računovodstvu.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Računovođa

Mesto rada: Novi Beograd

Opis posla:

- Izrada ulaznih kalkulacija, povrata robe, nivelacije cena, obračuni dnevnog pazara prodavnica, otpisi, međuskladišnice

- Izrada internih i eksternih izveštaja po nalogu i uputstvima poslodavca, praćenje i kontrola knjigovodstvenih evidencija

- Realizacija WEB prodaje, kontakt sa WEB kupcima i kurirskom službom i administrativni poslovi

Uslovi rada:

- Radno angažovanje na duži vremenski period

- Radno vreme: od ponedeljka do petka, 7:30-15:30h

- Minimum SSS

- Neophodno prethodno radno iskustvo

- Poznavanje rada na računaru (Microsoft office)

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88, 060/3066-099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.hr-agencija-usluge.com

Info - HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a  ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

Pročitaj više
Asistent za unošenje podataka u bazu

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

5 dana do isteka

Novi Beograd

50000-80000 din

Uslovi za kandidate:

  • Dobro poznavanje engleskog jezika, poznavanje italijanksog je prednost
  • Poznavanje MS Office paket-a, posebno exel-a
  • Preciznost u radu, dobre organizacione sposobnosti, samoinicijativa, sposobnost za timski rad i rad u dinamičnom okruženju

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00