13 Oglasa za posao za kategoriju Instalacije, održavanje i popravke

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Instalacije, održavanje i popravke

Premium oglas

Bravar varioc

Postavljen od PELET C MAŠINE DOO

34 dana do isteka

Temerin

50000-80000 din

Traži se bravar varioc na poslovima izrade delova i sklopova mašina.

Dodatne informacije na telefon: 063 849 8694

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Mašin bravar - ispitivač

Postavljen od Termoenergetik plus

21 dan do isteka

Više gradova

po dogovoru

Uslovi:

  • Poželjna je mašinska struka
  • Sa i bez iskustva
  • Aktivan vozač B kategorije

Opis posla:

  • Potrebna su 2 zaposlena za ovo radno mesto
  • Posao se obavlja kod nas u firmi kao i na terenu
  • Ispitivanje ventila sigurnosti.
  • Ispitivanje rezervoara i kotlova
  • Baždarenje manometara...
  • Lepovanje/poliranje metalnih površina
  • Demontaže i montaže ventila
  • Visinski radovi
  • Fizički poslovi

Nudimo:

  • Obuke.
  • Redovnu isplatu zarada
  • Redovnu prijavu
  • Dobre uslove rada u firmi i na terenu
  • Kolegijalne međuljudske odnose u kolektivu
  • Pozitivnu radnu atmosferu.
  • Obezbeđujemo kuvane obroke i ishranu
  • Dugoročnu saradnju.
  • Mogućnost napredovanja koja zavisi od vas
  • Mogućnost ostvarivanja dodatne zarade na terenima (1-2 dana) više puta mesečno.
  • Obezbeđen prevoz (kombi i markica).
  • Okvirna plata: 50.000,00 - 70.000,00 RSD zavisno od nivoa znanja i iskustva.

Prijavite se na konkurs kako bismo zakazali sastanak.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Mehaničar za teretni program

Postavljen od Merdza Logistic Centar doo

3 dana do isteka

po dogovoru

Potreban nam je mehaničar za teretni program sa iskustvom.

Sedište firme je u Vrčinu, Beograd.

Za više informacija i dogovor pozvati nas na telefon: 0628637942

Pomoćni radnik vodoinstalatera

Postavljen od DM GRADNJA BEOGRAD-ZEMUN

28 dana do isteka

Vodoinstalaterskoj radnji hitno potreban pomoćni radnik/radnica.

Za više informacija i zakazivanje razgovora za posao pozvati na: 064/141-90-65

Pročitaj više
Dimničar

Postavljen od Negro 3

2 dana do isteka

Jakovo

po dogovoru

Potreban radnik za odrzavanje ventilacija.

Čiste se kuhinjske ventilacije i suve ventilacije.

Takodje se i montiraju ventilacije

Pročitaj više
MOTO MEHANIČAR

Postavljen od Trion Motors doo

8 dana do isteka

Trion Motors doo je dugogodišnji zastupnik za motocikle i opremu Harley-Davidson i RoyalEnfield

U okviru našeg savremno opremljenog salona motora u Mercator centru nalazi se i ovlašćeni servis.

Tražimo još jednog člana našeg tima na poziciji

  Vaš rad na ovom radnom mestu bi podrazumvao:

  * Popravka i održavanje Harley-Davidson i Royal Enfield motocikala

* Korišenje alata i dijagnostike u ovlašćenom servisu

* Kombi prevoz motocikala

* Povremeni izlazak na teren

 Potrebne kvalifikacije:

* Dozvola B kategorije

* Poželjna dozvola A kategorije

* Poznavanje rada na održavanju motocikala, ugradnja opeme, popravke

* Spremnost na timski rad

  Od nas možete očekivati:

* Rad u lepo uredjenom prostoru i savremenom servisu

* Redovnu isplatu zarade

Pročitaj više
KGH Tehničar

Postavljen od Klima Bg solutions doo

16 dana do isteka

po dogovoru

 Radno mesto:  KGH Tehničar

Firma: Klima Bg solutions doo

Uslovi:

- minimum 3 godine iskustva na poslovima instalacije, popravke, i servisiranja kućnih i komercijalnih klima

- minimum SSS

- nudimo mogućnost napredovanja kroz periodičnu obuku i povećanje zarade

- samo ozbiljni, vredni i pošteni kandidati koji žele da napreduju i koji su spremni da uče

Način prijave isključivo preko mejla.

Pročitaj više
Bravar-monter-pomoćni radnik

Postavljen od PR ZR 11.APRIL BARAJEVO

17 dana do isteka

Potrebno pojačanje na više radnih pozicija zbog povećanja obima posla.

Bravari monteri i pomocni radnici, sa i bez radnog iskustva.

Bravar,monteri pomocni radnici za rad u proizvodnji i terenu za ugradnju gotovih proizvoda (garažnih vrata). Redovna isplata zarade čija visina zavisi od vaše angazovanosti i odgovornosti prema radnom mestu, ažurnosti, odgovornost prema poslu, za sve ostale informacije nas mozete kontaktirati na : 061 1103-789

Pročitaj više
Bravar sa iskustvom (Niš)

Postavljen od VIDIJA

Niš

po dogovoru

Firmi Vidija Niš potreban bravar sa iskustvom.

Za više informacija i zakazivanje razgovoraza posao pozvati nas na telefon: 061/18-16-768 (Dragica)

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00