18 Oglasa za posao za kategoriju Instalacije, održavanje i popravke

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Instalacije, održavanje i popravke

Premium oglas

Pomoćni radnik vodoinstalatera

Postavljen od DM GRADNJA BEOGRAD-ZEMUN

19 dana do isteka

Više gradova

Vodoinstalaterskoj radnji hitno potreban pomoćni radnik/radnica.

Za više informacija i zakazivanje razgovora za posao pozvati na: 064/141-90-65

Pomoćnik frigomehaničara

Postavljen od Frikom

28 dana do isteka

Čačak

Kompanija Frikom, lider u proizvodnji i distribuciji sladoleda i smrznute hrane, u potrazi je za kolegom/koleginicom na poziciji:

Mesto rada: Čačak

Opis posla:

  • preventivni pregled i servisiranje rashladnih uređaja;
  • razvoz rashladnih uređaja na date lokacije, obezbeđenje uređaja od oštećenja prilikom transporta i priključenje uređaja na datoj lokaciji;
  • obavljanje bravarskih radova na terenu ili u radionici (izrade i prepravke raznih konstrukcija, postolja za uređaje, okova, kaveza itd) sa ciljem zaštite uređaja;
  • upravljanje nastalim otpadom pri radu sa rashladnom opremom (u skladu sa važećom zakonskom regulativom) i ostavljanje rashladne opreme u adekvatnom higijenskom stanju nakon izvršene popravke, servisa.

Profil kandidata:

  • svi nivoi obrazovanja – poželjno usmerenje iz oblasti frigomehanike i termotehnike;
  • spremnost na terenski rad i na rad na visini;
  • spremnost na podizanje teškog tereta.

Ukoliko mislite da je ovo prava prilika za Vas, prijavite se!

Možete se prijaviti na mejl adresu milica.veraja@frikom.rs

ili na broj telefona 065/8583994

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Kontrolor - serviser protivpožarnih aparata

Postavljen od VATROSPREM INŽENJERING doo

15 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

SERVISER-KONTROLOR
Protivpožarnih aparata i opreme

KLJUČNA OČEKIVANJA: kontrolisanje
mobilnih uređaja i hidrantskih instalacija  za gašenje požara

GLAVNE POSLOVNE AKTIVNOSTI:

- prijem i servisiranje vatrogasnih
aparata, ispitivanje hidrantske mreže , hidrantskih creva, sastavlјanje
prateće dokumentacije

- Ugradnja, montaža, servis stabilnih sistema za gašenje požara i drugih sistema tehničke
zaštite

- Nabavka opreme koju ugrađuje i nabavka rezervnih delova
potrebnih za vršenje poslova servisiranja

- montaža i ugradnja PP aparata
i hidrantskih ormara po potrebi

POTREBNA ZNANJA I VEŠTINE:

Stručna sprema:

Minimum IV stepen stručne spreme
– srednja škola tehničkog usmerenja

Licence i sertifikati:

Stručni ispit zaštite od
požara

Uverenje o usprešno
završenoj obuci za servisera protivpožarnih aparata izdato od strane nekog od
proizvođača

Vozačka
dozvola B kategorije

Iskustvo:

Najmanje godinu dana
iskustva u oblasti kontrole mobilnih uređaja za gašenje požara i ispitivanja
hidrantskih instalacija

Veštine:

-Poznavanje
rada na računaru

-Vozačka dozvola B kategorije

NUDIMO:

Rad u kompaniji iza koje stoji tradicija u
oblasti protivpožane zaštite od 50 godina sa potencijalom razvoja i širenja,
stimulativno okruženje ,kvalitetna radna atmosfera , mogućnost ličnog I stručnog usavršavanja

Ukoliko ste
zainteresovani i ispunjavate uslove konkursa, pošaljite nam svoju biografiju.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor, a poslodavac zadržava pravo
da obavi neophodna testiranja kandidata.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Mehaničar za teretni program sa iskustvom

Postavljen od Merdza Logistic Centar doo

22 dana do isteka

po dogovoru

Potreban nam je mehaničar za teretni program sa iskustvom.

Sedište firme je u Vrčinu, Beograd.

Za više informacija i dogovor pozvati nas na telefon: 0628637942

Spremač/-ica

Postavljen od PU Iskra

29 dana do isteka

po dogovoru

 ПРЕДШКОЛСКА УСТАНОВА

„ИСКРА“

Булевар ЈНА 9 (преко пута Пауновог
брега), Београд

Расписује конкурс за позицију:

Спремач/-ица

Услови:    -ССС или основно образовање

 Пожељно радно искуство на истим или сличним пословима, али не и неопходно.

Кандидати се могу пријавити елекктронским путем или на телефон 064 969 3404.

Pročitaj više
Radnik tehničkog održavanja

Postavljen od CSI STAMBENO DOO

10 dana do isteka

po dogovoru

CSI Stambeno doo traži radnika tehničkog održavanja.

Nije potrebno radno iskustvo.

Radni odnos se zasniva 3 meseca na ugovor o delu, potom stalni radni odnos.

Pročitaj više
Električar m/ž Nemačka

Postavljen od Partners&Orka

Inostranstvo

preko 120000 din

 Partners &
Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renominiranog
klijenta iz Hrvatske, usled povećanja obima posla potražuje i odvodi radnike za
rad u Nemačku na poziciji:

ELEKTROMONTER M/Ž

Mesto rada: Nemačka

Opis
radnog mesta:

· elektroinstalacijski radovi
novogradnje/starogradnje (sanacije)

· izrada elektroinstalacija
industrijskih objekata

· montiranje razvodnih ormara
te spajanje istih

· fina montaža

· drugi elektromontažni
radovi

Uslovi:

· najmanje 3-5 godina radnog
iskustva na istom području rada

· pouzdanost, tačnost i
marljivost

· sposobnost za rad na visini

· spremnost za rad u inostranstvu

Poslodavac
obezbeđuje:

· Satnica 13
EUR

· Izrada radnih dozvola

· Obezbeđen smeštaj

· Obezbeđen prevoz

· Ugovor o radu i prijavu

· Bezbednost i zdravlje na
radu

  • isti status zaposlenih kao i radnika zemlje zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog
angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail
adresu: resursi@partners-orka.co.rs ili popuniti formular na sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kontakt telefon za bliže informacije: (+381)60
0996243.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske
pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i
prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji
potražuju posao.

Oglas je aktuelan do popune radnih mesta.

Pročitaj više
Električar

Postavljen od Elektro Tadić

13 dana do isteka

Loznica

po dogovoru

Potreban električar za rad u Loznici u firmi Elektro Tadić.

Pročitaj više
Stolar za proizvodnju nameštaja

17 dana do isteka

po dogovoru

SOLAR ZA PROIZVODNJU NAMESTAJA

Lokaciia rada: Durdevo

Firma nudi

- Obezbeden smestaj

- Dobre uslove rada i

napredovanja

Opis posla

Rad u proizvodnji namestaja za svoje

klijente: restorane, pekare i hotele od

opreme i namestaja do jedinstvenih

detalja enterijera

- Irada namestaja i stolarskih proizvoda

- Rad u radionici i montaza na terenu

VA VUJOVICDIZAJN

Uslovi

SSS

Lica sa radnim iskustvom u obradi

drveta, izrada plocastih materijala

Napomena: Kandidati koji prijave dostavljaju putem

elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu

koristiti za potrebe selekcije i prosledivanje kandidata na

osnovu Zakona o zastiti podataka. Usluge agencije su

besplatne za kandidate koji potrazuju posao

Postanite deo naseg uspesnog tima!

CV mozete poslati na

dizajn.vujovic@gmail.com

Kandidati koji udu u uzi izbor bice

kontaktirani!

Oglas je aktuelan 60 dana od dana objave!

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00